Ponuda po danu
Po takmičenju
Holandija, Holandija 1
Sparta Roterdam - RKC Valvajk
Sparta Roterdam
RKC Valvajk
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PSV Ajndhoven | 31 | 27 | 3 | 1 | 103 | : | 17 | (+86) | 84 |
2 | Fejenord | 31 | 23 | 6 | 2 | 80 | : | 24 | (+56) | 75 |
3 | Tvente | 31 | 19 | 6 | 6 | 59 | : | 31 | (+28) | 63 |
4 | AZ Alkmar | 30 | 16 | 7 | 7 | 59 | : | 35 | (+24) | 55 |
5 | Ajaks | 31 | 13 | 10 | 8 | 65 | : | 58 | (+7) | 49 |
6 | NEC Nijmegen | 30 | 12 | 11 | 7 | 59 | : | 44 | (+15) | 47 |
7 | Utreht | 30 | 12 | 9 | 9 | 43 | : | 41 | (+2) | 45 |
8 | Go Ahed Igls | 31 | 11 | 9 | 11 | 45 | : | 42 | (+3) | 42 |
9 | Sparta Roterdam | 30 | 11 | 7 | 12 | 45 | : | 43 | (+2) | 40 |
10 | Herenven | 31 | 10 | 6 | 15 | 50 | : | 64 | (-14) | 36 |
11 | Fortuna Sitard | 30 | 9 | 8 | 13 | 34 | : | 52 | (-18) | 35 |
12 | Almere Siti | 31 | 7 | 12 | 12 | 31 | : | 51 | (-20) | 33 |
13 | PEC Cvole | 30 | 8 | 8 | 14 | 40 | : | 58 | (-18) | 32 |
14 | Herakles | 30 | 9 | 5 | 16 | 40 | : | 62 | (-22) | 32 |
15 | Ekscelzior Roter. | 31 | 5 | 11 | 15 | 46 | : | 66 | (-20) | 26 |
16 | RKC Valvajk | 30 | 6 | 6 | 18 | 29 | : | 50 | (-21) | 24 |
17 | Volendam | 30 | 4 | 7 | 19 | 30 | : | 74 | (-44) | 19 |
18 | Vitese (-18) | 30 | 4 | 5 | 21 | 22 | : | 68 | (-46) | -1 |
1-2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
4.mesto - Liga Evrope
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Pobednik plej ofa za Ligu Konferencija - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
4.mesto - Liga Evrope
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Pobednik plej ofa za Ligu Konferencija - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PSV Ajndhoven | 15 | 14 | 1 | 0 | 47 | : | 8 | 43 | 16 | 13 | 2 | 1 | 56 | : | 9 | 41 | |
2. | Fejenord | 15 | 11 | 3 | 1 | 42 | : | 10 | 36 | 16 | 12 | 3 | 1 | 38 | : | 14 | 39 | |
3. | Tvente | 16 | 13 | 1 | 2 | 33 | : | 15 | 40 | 15 | 6 | 5 | 4 | 26 | : | 16 | 23 | |
4. | AZ Alkmar | 15 | 10 | 2 | 3 | 36 | : | 14 | 32 | 15 | 6 | 5 | 4 | 23 | : | 21 | 23 | |
5. | Ajaks | 16 | 8 | 6 | 2 | 36 | : | 21 | 30 | 15 | 5 | 4 | 6 | 29 | : | 37 | 19 | |
6. | NEC Nijmegen | 15 | 8 | 4 | 3 | 33 | : | 19 | 28 | 15 | 4 | 7 | 4 | 26 | : | 25 | 19 | |
7. | Utreht | 15 | 7 | 5 | 3 | 28 | : | 22 | 26 | 15 | 5 | 4 | 6 | 15 | : | 19 | 19 | |
8. | Go Ahed Igls | 16 | 7 | 4 | 5 | 31 | : | 20 | 25 | 15 | 4 | 5 | 6 | 14 | : | 22 | 17 | |
9. | Sparta Roterdam | 15 | 4 | 5 | 6 | 22 | : | 24 | 17 | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 | : | 19 | 23 | |
10. | Herenven | 16 | 6 | 3 | 7 | 29 | : | 33 | 21 | 15 | 4 | 3 | 8 | 21 | : | 31 | 15 | |
11. | Fortuna Sitard | 15 | 7 | 4 | 4 | 26 | : | 19 | 25 | 15 | 2 | 4 | 9 | 8 | : | 33 | 10 | |
12. | Almere Siti | 15 | 3 | 6 | 6 | 16 | : | 25 | 15 | 16 | 4 | 6 | 6 | 15 | : | 26 | 18 | |
13. | PEC Cvole | 15 | 4 | 3 | 8 | 15 | : | 28 | 15 | 15 | 4 | 5 | 6 | 25 | : | 30 | 17 | |
14. | Herakles | 15 | 6 | 3 | 6 | 25 | : | 30 | 21 | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 | : | 32 | 11 | |
15. | Ekscelzior Roter. | 15 | 3 | 7 | 5 | 22 | : | 24 | 16 | 16 | 2 | 4 | 10 | 24 | : | 42 | 10 | |
16. | RKC Valvajk | 15 | 4 | 4 | 7 | 17 | : | 22 | 16 | 15 | 2 | 2 | 11 | 12 | : | 28 | 8 | |
17. | Volendam | 15 | 3 | 2 | 10 | 14 | : | 38 | 11 | 15 | 1 | 5 | 9 | 16 | : | 36 | 8 | |
18. | Vitese (-18) | 15 | 1 | 5 | 9 | 10 | : | 26 | 8 | 15 | 3 | 0 | 12 | 12 | : | 42 | 9 |
Sparta Roterdam
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | Almere Siti | 3:2 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Herakles | 1:2 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
02.04.2024 | Vitese | 4:1 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Fortuna Sitard | 4:0 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Ajaks | 2:2 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Tvente | 1:2 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | AZ Alkmar | 1:1 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | NEC Nijmegen | 0:2 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Ekscelzior Roter. | 4:2 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
11.02.2024 | Fejenord | 0:2 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 |
RKC Valvajk
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.04.2024 | AZ Alkmar | 2:3 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Volendam | 2:3 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
04.04.2024 | Almere Siti | 0:0 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Herenven | 1:1 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Ekscelzior Roter. | 1:1 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Vitese | 3:1 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Go Ahed Igls | 0:1 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Fortuna Sitard | 0:1 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Fejenord | 0:1 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
09.02.2024 | NEC Nijmegen | 2:0 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Sparta Roterdam | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 31 | 13 | 10 | 8 | 47:36 | (+11) | 83 | 1,52 | 1,16 | 2,68 | 18 | 13 | 58:42 |
Domaćin | 15 | 9 | 5 | 1 | 30:15 | (+15) | 45 | 2,00 | 1,00 | 3,00 | 7 | 8 | 47:53 |
Gost | 16 | 4 | 5 | 7 | 17:21 | (-4) | 38 | 1,06 | 1,31 | 2,38 | 11 | 5 | 69:31 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari