Austrija, Austrija 3 Istok

Sent Pelten Am. - Rapid Am.

Sent Pelten Am.

Rapid Am.



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ibrajsdorf 11 9 0 2 35 : 8 (+27) 27
2 Mauerverk 11 8 0 3 22 : 9 (+13) 24
3 Leobendorf 11 6 3 2 24 : 11 (+13) 21
4 Matersburg Am. 10 6 2 2 24 : 13 (+11) 20
5 ASK-BSC Bruk Leita 11 6 2 3 16 : 14 (+2) 20
6 Rapid Am. 10 6 1 3 19 : 8 (+11) 19
7 Viener Športklub 11 6 1 4 19 : 22 (-3) 19
8 FCM Traiškirhen 11 5 2 4 21 : 18 (+3) 17
9 Mansdorf 10 5 1 4 15 : 16 (-1) 16
10 Nojzidl Am Zi 11 3 4 4 21 : 22 (-1) 13
11 Tim Viner Linien 10 3 4 3 15 : 17 (-2) 13
12 Sent Pelten Am. 11 3 4 4 14 : 21 (-7) 13
13 Parndorf 11 3 2 6 11 : 17 (-6) 11
14 Admira Vaker Am. 11 1 2 8 11 : 25 (-14) 5
15 Štadlau 11 0 3 8 12 : 33 (-21) 3
16 Švehat 11 0 1 10 7 : 32 (-25) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ibrajsdorf 5 4 0 1 18 : 4 12 6 5 0 1 17 : 4 15
2. Mauerverk 4 4 0 0 9 : 1 12 7 4 0 3 13 : 8 12
3. Leobendorf 6 4 2 0 16 : 6 14 5 2 1 2 8 : 5 7
4. Matersburg Am. 5 4 0 1 12 : 4 12 5 2 2 1 12 : 9 8
5. ASK-BSC Bruk Leita 6 3 1 2 9 : 9 10 5 3 1 1 7 : 5 10
6. Rapid Am. 6 4 1 1 11 : 5 13 4 2 0 2 8 : 3 6
7. Viener Športklub 5 2 1 2 7 : 9 7 6 4 0 2 12 : 13 12
8. FCM Traiškirhen 6 2 1 3 8 : 8 7 5 3 1 1 13 : 10 10
9. Mansdorf 5 3 0 2 7 : 7 9 5 2 1 2 8 : 9 7
10. Nojzidl Am Zi 6 1 3 2 14 : 12 6 5 2 1 2 7 : 10 7
11. Tim Viner Linien 6 2 2 2 12 : 12 8 4 1 2 1 3 : 5 5
12. Sent Pelten Am. 5 3 0 2 7 : 12 9 6 0 4 2 7 : 9 4
13. Parndorf 5 2 1 2 4 : 5 7 6 1 1 4 7 : 12 4
14. Admira Vaker Am. 5 1 1 3 8 : 11 4 6 0 1 5 3 : 14 1
15. Štadlau 4 0 2 2 5 : 9 2 7 0 1 6 7 : 24 1
16. Švehat 7 0 1 6 5 : 20 1 4 0 0 4 2 : 12 0

Sent Pelten Am.

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.10.2018 Viener Športklub 0:0 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
05.10.2018 Štadlau 2:1 3+ Austrija 3 i 2018/2019
28.09.2018 Mauerverk 0:1 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
23.09.2018 Matersburg Am. 0:6 3+ Austrija 3 i 2018/2019
15.09.2018 Leobendorf 0:1 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
08.09.2018 FCM Traiškirhen 3:1 3+ Austrija 3 i 2018/2019
31.08.2018 Nojzidl Am Zi 4:4 3+ Austrija 3 i 2018/2019
26.08.2018 ASK-BSC Bruk Leita 2:0 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
18.08.2018 Tim Viner Linien 3:3 3+ Austrija 3 i 2018/2019
10.08.2018 Rapid Am. 0:4 3+ Austrija 3 i 2018/2019

Rapid Am.

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
05.10.2018 Leobendorf 1:1 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
28.09.2018 FCM Traiškirhen 1:2 3+ Austrija 3 i 2018/2019
22.09.2018 Nojzidl Am Zi 3:1 3+ Austrija 3 i 2018/2019
18.09.2018 Tim Viner Linien 3:0 3+ Austrija 3 i 2018/2019
14.09.2018 ASK-BSC Bruk Leita 0:1 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
31.08.2018 Ibrajsdorf 2:1 3+ Austrija 3 i 2018/2019
28.08.2018 Parndorf 2:0 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
24.08.2018 Švehat 3:0 3+ Austrija 3 i 2018/2019
17.08.2018 Mansdorf 0:2 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
10.08.2018 Sent Pelten Am. 4:0 3+ Austrija 3 i 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.08.2018 0:4 3+ Austrija 3 i 2018/2019
17.11.2017 2:1 3+ Austrija 3 i 2017/2018
08.08.2017 2:1 3+ Austrija 3 i 2017/2018
12.03.2017 1:5 3+ Austrija 3 i 2016/2017
21.08.2016 0:2 0-2 Austrija 3 i 2016/2017
16.04.2016 2:0 0-2 Austrija 3 i 2015/2016
19.09.2015 0:0 0-2 Austrija 3 i 2015/2016
28.04.2015 0:4 3+ Austrija 3 i 2014/2015
07.11.2014 0:1 0-2 Austrija 3 i 2014/2015
Sent Pelten Am.
Ukupno 9 3 1 5 7:18 (-11) 25 0,78 2,00 2,78 4 5 44:56
Domaćin 5 2 0 3 4:11 (-7) 15 0,80 2,20 3,00 2 3 40:60
Gost 4 1 1 2 3:7 (-4) 10 0,75 1,75 2,50 2 2 50:50
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno