Ponuda po danu
Po takmičenju
Južna Afrika, Južna Afrika 1
Supersport Junajted - Orlando Pajrats
Supersport Junajted
Orlando Pajrats
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mamelodi Sand. | 22 | 17 | 5 | 0 | 39 | : | 8 | (+31) | 56 |
2 | Stelenboš | 24 | 12 | 7 | 5 | 30 | : | 19 | (+11) | 43 |
3 | Orlando Pajrats | 24 | 11 | 7 | 6 | 35 | : | 23 | (+12) | 40 |
4 | Sekukune Jujanted | 25 | 11 | 6 | 8 | 29 | : | 22 | (+7) | 39 |
5 | Supersport Jun. | 24 | 9 | 8 | 7 | 29 | : | 29 | (0) | 35 |
6 | TS Galaksi | 22 | 10 | 4 | 8 | 24 | : | 16 | (+8) | 34 |
7 | Kejp Taun Siti | 24 | 9 | 7 | 8 | 24 | : | 21 | (+3) | 34 |
8 | Čipa Junajted | 24 | 8 | 8 | 8 | 23 | : | 21 | (+2) | 32 |
9 | Golden Erouz | 24 | 9 | 4 | 11 | 27 | : | 37 | (-10) | 31 |
10 | Kajzer Čifs | 24 | 8 | 6 | 10 | 19 | : | 19 | (0) | 30 |
11 | Polokvane Siti | 24 | 7 | 9 | 8 | 19 | : | 22 | (-3) | 30 |
12 | Rojal AM | 23 | 8 | 5 | 10 | 22 | : | 33 | (-11) | 29 |
13 | AmaZulu | 24 | 6 | 10 | 8 | 18 | : | 23 | (-5) | 28 |
14 | Moroka Svolous | 24 | 6 | 8 | 10 | 18 | : | 27 | (-9) | 26 |
15 | Ričards Bej | 24 | 5 | 5 | 14 | 18 | : | 31 | (-13) | 20 |
16 | Kejptaun Spars | 24 | 3 | 3 | 18 | 18 | : | 41 | (-23) | 12 |
1. i 2.mesto - Afrička Liga Šampiona
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mamelodi Sand. | 12 | 9 | 3 | 0 | 25 | : | 5 | 30 | 10 | 8 | 2 | 0 | 14 | : | 3 | 26 | |
2. | Stelenboš | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 | : | 9 | 18 | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | : | 10 | 25 | |
3. | Orlando Pajrats | 12 | 8 | 2 | 2 | 25 | : | 11 | 26 | 12 | 3 | 5 | 4 | 10 | : | 12 | 14 | |
4. | Sekukune Jujanted | 13 | 6 | 4 | 3 | 17 | : | 12 | 22 | 12 | 5 | 2 | 5 | 12 | : | 10 | 17 | |
5. | Supersport Jun. | 12 | 5 | 3 | 4 | 13 | : | 13 | 18 | 12 | 4 | 5 | 3 | 16 | : | 16 | 17 | |
6. | TS Galaksi | 12 | 8 | 2 | 2 | 21 | : | 7 | 26 | 10 | 2 | 2 | 6 | 3 | : | 9 | 8 | |
7. | Kejp Taun Siti | 10 | 4 | 3 | 3 | 9 | : | 6 | 15 | 14 | 5 | 4 | 5 | 15 | : | 15 | 19 | |
8. | Čipa Junajted | 13 | 5 | 5 | 3 | 16 | : | 10 | 20 | 11 | 3 | 3 | 5 | 7 | : | 11 | 12 | |
9. | Golden Erouz | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 | : | 17 | 13 | 12 | 6 | 0 | 6 | 14 | : | 20 | 18 | |
10. | Kajzer Čifs | 11 | 5 | 3 | 3 | 10 | : | 6 | 18 | 13 | 3 | 3 | 7 | 9 | : | 13 | 12 | |
11. | Polokvane Siti | 12 | 4 | 4 | 4 | 9 | : | 9 | 16 | 12 | 3 | 5 | 4 | 10 | : | 13 | 14 | |
12. | Rojal AM | 10 | 5 | 3 | 2 | 11 | : | 8 | 18 | 13 | 3 | 2 | 8 | 11 | : | 25 | 11 | |
13. | AmaZulu | 12 | 4 | 6 | 2 | 10 | : | 6 | 18 | 12 | 2 | 4 | 6 | 8 | : | 17 | 10 | |
14. | Moroka Svolous | 13 | 3 | 3 | 7 | 11 | : | 18 | 12 | 11 | 3 | 5 | 3 | 7 | : | 9 | 14 | |
15. | Ričards Bej | 13 | 4 | 3 | 6 | 11 | : | 13 | 15 | 11 | 1 | 2 | 8 | 7 | : | 18 | 5 | |
16. | Kejptaun Spars | 12 | 3 | 0 | 9 | 10 | : | 18 | 9 | 12 | 0 | 3 | 9 | 8 | : | 23 | 3 |
Supersport Junajted
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | Čipa Junajted | 0:2 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
17.04.2024 | Polokvane Siti | 1:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Stelenboš | 0:4 | 3+ | Južna Afrika, Kup | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | TS Galaksi | 0:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | Golden Erouz | 2:2 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Ričards Bej | 3:1 | 3+ | Južna Afrika, Kup | 2023/2024 | |||
12.03.2024 | Mamelodi Sand. | 1:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | AmaZulu | 1:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | USM Alžir | 1:2 | 3+ | Afrički KK | 2023/2024 | |||
28.02.2024 | Kejp Taun Siti | 1:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 |
Orlando Pajrats
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | AmaZulu | 1:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | AmaZulu | 4:2 | 3+ | Južna Afrika, Kup | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Golden Erouz | 7:1 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | Moroka Svolous | 1:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Sekukune Jujanted | 1:2 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Hangri Lajons | 4:0 | 3+ | Južna Afrika, Kup | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Kajzer Čifs | 3:2 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Kejptaun Spars | 1:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Polokvane Siti | 1:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Kristal Lejk | 6:0 | 3+ | Južna Afrika, Kup | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Supersport Junajted | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 54 | 21 | 14 | 19 | 67:61 | (+6) | 128 | 1,24 | 1,13 | 2,37 | 33 | 21 | 61:39 |
Domaćin | 29 | 15 | 7 | 7 | 46:25 | (+21) | 71 | 1,59 | 0,86 | 2,45 | 17 | 12 | 59:41 |
Gost | 25 | 6 | 7 | 12 | 21:36 | (-15) | 57 | 0,84 | 1,44 | 2,28 | 16 | 9 | 64:36 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari