Holandija, Holandija 1

Utreht - Emen

Utreht

Emen



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Vitese 7 4 2 1 14 : 11 (+3) 14
2 Ajaks 5 4 1 0 19 : 5 (+14) 13
3 PSV Ajndhoven 5 4 1 0 14 : 3 (+11) 13
4 Tvente 7 3 3 1 15 : 11 (+4) 12
5 Viljem II 7 4 0 3 10 : 11 (-1) 12
6 Sparta Roterdam 7 3 2 2 16 : 15 (+1) 11
7 Herakles 7 3 2 2 11 : 12 (-1) 11
8 AZ Alkmar 5 3 1 1 12 : 3 (+9) 10
9 Utreht 6 3 1 2 13 : 10 (+3) 10
10 Fejenord 5 2 3 0 8 : 6 (+2) 9
11 VVV Venlo 7 3 0 4 9 : 13 (-4) 9
12 Groningen 6 2 1 3 6 : 7 (-1) 7
13 PEC Cvole 7 2 1 4 13 : 16 (-3) 7
14 Herenven 6 1 3 2 7 : 8 (-1) 6
15 ADO Den Hag 6 2 0 4 10 : 12 (-2) 6
16 Emen 6 1 0 5 5 : 14 (-9) 3
17 Fortuna Sitard 6 0 2 4 8 : 16 (-8) 2
18 RKC Valvajk 7 0 1 6 7 : 24 (-17) 1
1. i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Pobednik kupa i pobednik baraža za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Vitese 4 3 1 0 11 : 5 10 3 1 1 1 3 : 6 4
2. Ajaks 2 2 0 0 9 : 1 6 3 2 1 0 10 : 4 7
3. PSV Ajndhoven 2 2 0 0 8 : 1 6 3 2 1 0 6 : 2 7
4. Tvente 4 1 2 1 9 : 8 5 3 2 1 0 6 : 3 7
5. Viljem II 4 2 0 2 3 : 4 6 3 2 0 1 7 : 7 6
6. Sparta Roterdam 3 2 0 1 9 : 5 6 4 1 2 1 7 : 10 5
7. Herakles 4 1 1 2 5 : 8 4 3 2 1 0 6 : 4 7
8. AZ Alkmar 3 2 1 0 9 : 1 7 2 1 0 1 3 : 2 3
9. Utreht 3 2 0 1 7 : 4 6 3 1 1 1 6 : 6 4
10. Fejenord 3 1 2 0 6 : 5 5 2 1 1 0 2 : 1 4
11. VVV Venlo 3 2 0 1 6 : 6 6 4 1 0 3 3 : 7 3
12. Groningen 3 1 0 2 4 : 5 3 3 1 1 1 2 : 2 4
13. PEC Cvole 3 1 1 1 9 : 7 4 4 1 0 3 4 : 9 3
14. Herenven 3 0 3 0 2 : 2 3 3 1 0 2 5 : 6 3
15. ADO Den Hag 3 1 0 2 4 : 6 3 3 1 0 2 6 : 6 3
16. Emen 3 1 0 2 3 : 4 3 3 0 0 3 2 : 10 0
17. Fortuna Sitard 3 0 1 2 5 : 7 1 3 0 1 2 3 : 9 1
18. RKC Valvajk 3 0 0 3 1 : 8 0 4 0 1 3 6 : 16 1

Utreht

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 Emen 3:1 3+ Holandija 1 2019/2020
01.09.2019 Tvente 1:3 3+ Holandija 1 2019/2020
25.08.2019 VVV Venlo 1:2 3+ Holandija 1 2019/2020
18.08.2019 Fejenord 1:1 0-2 Holandija 1 2019/2020
11.08.2019 PEC Cvole 3:1 3+ Holandija 1 2019/2020
04.08.2019 ADO Den Hag 4:2 3+ Holandija 1 2019/2020
01.08.2019 Zrinjski 1:1 0-2 Liga Evrope 2019/2020
25.07.2019 Zrinjski 1:1 0-2 Liga Evrope 2019/2020
28.05.2019 Vitese 2:0 0-2 Holandija 1 po 2018/2019
24.05.2019 Vitese 1:1 0-2 Holandija 1 po 2018/2019

Emen

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 Utreht 1:3 3+ Holandija 1 2019/2020
30.08.2019 PEC Cvole 1:3 3+ Holandija 1 2019/2020
24.08.2019 Viljem II 1:2 3+ Holandija 1 2019/2020
17.08.2019 Herenven 2:0 0-2 Holandija 1 2019/2020
10.08.2019 Ajaks 0:5 3+ Holandija 1 2019/2020
03.08.2019 Groningen 0:1 0-2 Holandija 1 2019/2020
15.05.2019 Groningen 1:0 0-2 Holandija 1 2018/2019
12.05.2019 Viljem II 3:2 3+ Holandija 1 2018/2019
23.04.2019 De Grafšap 0:1 0-2 Holandija 1 2018/2019
20.04.2019 Utreht 2:0 0-2 Holandija 1 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 3:1 3+ Holandija 1 2019/2020
20.04.2019 0:2 0-2 Holandija 1 2018/2019
16.09.2018 1:2 3+ Holandija 1 2018/2019
Utreht
Ukupno 3 1 0 2 4:5 (-1) 9 1,33 1,67 3,00 1 2 33:67
Domaćin 2 1 0 1 4:3 (+1) 7 2,00 1,50 3,50 0 2 0:100
Gost 1 0 0 1 0:2 (-2) 2 0,00 2,00 2,00 1 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno