Ponuda po danu
Po takmičenju
Ukrajina, Ukrajina 1
Veres - Oleksandrija
Veres
Oleksandrija
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šahtjor | 24 | 18 | 4 | 2 | 51 | : | 20 | (+31) | 58 |
2 | Dinamo Kijev | 24 | 17 | 3 | 4 | 57 | : | 24 | (+33) | 54 |
3 | Krivbas | 25 | 15 | 6 | 4 | 44 | : | 25 | (+19) | 51 |
4 | Dnjepar-1 | 25 | 12 | 9 | 4 | 35 | : | 23 | (+12) | 45 |
5 | Ruh Ljvov | 25 | 10 | 11 | 4 | 36 | : | 26 | (+10) | 41 |
6 | Polisia | 25 | 11 | 6 | 8 | 31 | : | 26 | (+5) | 39 |
7 | LNZ Čerkasi | 25 | 8 | 8 | 9 | 25 | : | 28 | (-3) | 32 |
8 | Vorskla | 25 | 8 | 6 | 11 | 23 | : | 37 | (-14) | 30 |
9 | Černomorec Odesa | 24 | 9 | 2 | 13 | 34 | : | 34 | (0) | 29 |
10 | Kolos Kovalivka | 24 | 6 | 10 | 8 | 18 | : | 19 | (-1) | 28 |
11 | Zarja | 24 | 6 | 8 | 10 | 25 | : | 32 | (-7) | 26 |
12 | Oleksandrija | 25 | 6 | 7 | 12 | 22 | : | 34 | (-12) | 25 |
13 | Obolon | 25 | 4 | 9 | 12 | 16 | : | 35 | (-19) | 21 |
14 | Veres | 24 | 4 | 8 | 12 | 22 | : | 35 | (-13) | 20 |
15 | Metalist 1925 Harkov | 25 | 4 | 7 | 14 | 25 | : | 44 | (-19) | 19 |
16 | Minai | 25 | 2 | 10 | 13 | 18 | : | 40 | (-22) | 16 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (Plej of)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope plej of
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope plej of
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šahtjor | 13 | 10 | 1 | 2 | 27 | : | 12 | 31 | 11 | 8 | 3 | 0 | 24 | : | 8 | 27 | |
2. | Dinamo Kijev | 12 | 9 | 1 | 2 | 25 | : | 8 | 28 | 12 | 8 | 2 | 2 | 32 | : | 16 | 26 | |
3. | Krivbas | 12 | 7 | 3 | 2 | 19 | : | 13 | 24 | 13 | 8 | 3 | 2 | 25 | : | 12 | 27 | |
4. | Dnjepar-1 | 12 | 5 | 4 | 3 | 17 | : | 12 | 19 | 13 | 7 | 5 | 1 | 18 | : | 11 | 26 | |
5. | Ruh Ljvov | 12 | 3 | 8 | 1 | 14 | : | 11 | 17 | 13 | 7 | 3 | 3 | 22 | : | 15 | 24 | |
6. | Polisia | 12 | 5 | 3 | 4 | 15 | : | 15 | 18 | 13 | 6 | 3 | 4 | 16 | : | 11 | 21 | |
7. | LNZ Čerkasi | 12 | 3 | 3 | 6 | 12 | : | 17 | 12 | 13 | 5 | 5 | 3 | 13 | : | 11 | 20 | |
8. | Vorskla | 13 | 3 | 3 | 7 | 13 | : | 25 | 12 | 12 | 5 | 3 | 4 | 10 | : | 12 | 18 | |
9. | Černomorec Odesa | 12 | 6 | 1 | 5 | 17 | : | 14 | 19 | 12 | 3 | 1 | 8 | 17 | : | 20 | 10 | |
10. | Kolos Kovalivka | 12 | 3 | 5 | 4 | 8 | : | 10 | 14 | 12 | 3 | 5 | 4 | 10 | : | 9 | 14 | |
11. | Zarja | 12 | 4 | 2 | 6 | 9 | : | 14 | 14 | 12 | 2 | 6 | 4 | 16 | : | 18 | 12 | |
12. | Oleksandrija | 13 | 4 | 3 | 6 | 9 | : | 18 | 15 | 12 | 2 | 4 | 6 | 13 | : | 16 | 10 | |
13. | Obolon | 12 | 2 | 5 | 5 | 8 | : | 15 | 11 | 13 | 2 | 4 | 7 | 8 | : | 20 | 10 | |
14. | Veres | 13 | 3 | 5 | 5 | 18 | : | 22 | 14 | 11 | 1 | 3 | 7 | 4 | : | 13 | 6 | |
15. | Metalist 1925 Harkov | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 | : | 21 | 13 | 13 | 1 | 3 | 9 | 12 | : | 23 | 6 | |
16. | Minai | 13 | 1 | 6 | 6 | 11 | : | 20 | 9 | 12 | 1 | 4 | 7 | 7 | : | 20 | 7 |
Veres
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.04.2024 | Dnjepar-1 | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
15.04.2024 | LNZ Čerkasi | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Obolon | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Krivbas | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Černomorec Odesa | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
07.03.2024 | Dinamo Kijev | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Vorskla | 1:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Kolos Kovalivka | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
08.12.2023 | Šahtjor | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
01.12.2023 | Polisia | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 |
Oleksandrija
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.04.2024 | LNZ Čerkasi | 1:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
17.04.2024 | Obolon | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Dinamo Kijev | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Černomorec Odesa | 2:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Minai | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
15.03.2024 | Vorskla | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Polisia | 2:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Zarja | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
26.02.2024 | Šahtjor | 0:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
11.12.2023 | Metalist 1925 Harkov | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11.11.2023 | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
24.05.2023 | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2022/2023 | |||
13.11.2022 | 2:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2022/2023 | |||
03.10.2021 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2021/2022 | |||
21.10.2017 | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2017/2018 | |||
22.07.2017 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2017/2018 |
Veres | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 6 | 0 | 4 | 2 | 5:7 | (-2) | 12 | 0,83 | 1,17 | 2,00 | 4 | 2 | 67:33 |
Domaćin | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | (0) | 4 | 0,67 | 0,67 | 1,33 | 2 | 1 | 67:33 |
Gost | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | (-2) | 8 | 1,00 | 1,67 | 2,67 | 2 | 1 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari