Rusija, Rusija 2

Jenisej - Baltika

Jenisej

Baltika



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Torpedo 14 12 1 1 25 : 9 (+16) 37
2 Himki 14 10 3 1 29 : 7 (+22) 33
3 Rotor 14 8 1 5 21 : 14 (+7) 25
4 SKA-Habarovsk 14 7 3 4 19 : 11 (+8) 24
5 Šinjik 14 6 5 3 20 : 17 (+3) 23
6 Čertanovo 14 5 7 2 14 : 11 (+3) 22
7 Neftehimik Niž. 14 5 5 4 20 : 16 (+4) 20
8 Tom 14 5 5 4 15 : 11 (+4) 20
9 Baltika 14 5 4 5 18 : 15 (+3) 19
10 Čajka Peščanokopskoje 14 4 6 4 13 : 11 (+2) 18
11 Luč 14 4 6 4 16 : 18 (-2) 18
12 Nižnij Novgorod 14 4 6 4 11 : 14 (-3) 18
13 Spartak Moskva II 14 4 4 6 17 : 20 (-3) 16
14 FK Armavir 14 3 6 5 11 : 16 (-5) 15
15 Krasnodar II 14 3 4 7 14 : 18 (-4) 13
16 Mordovija 14 3 4 7 12 : 18 (-6) 13
17 Avangard Kursk 14 2 7 5 12 : 20 (-8) 13
18 Tekstilčik 14 3 2 9 16 : 31 (-15) 11
19 Fakel 14 2 4 8 9 : 19 (-10) 10
20 Jenisej 14 1 5 8 8 : 24 (-16) 8
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Torpedo 9 8 1 0 19 : 7 25 5 4 0 1 6 : 2 12
2. Himki 6 6 0 0 15 : 2 18 8 4 3 1 14 : 5 15
3. Rotor 5 2 1 2 8 : 8 7 9 6 0 3 13 : 6 18
4. SKA-Habarovsk 9 5 1 3 11 : 5 16 5 2 2 1 8 : 6 8
5. Šinjik 6 2 2 2 5 : 6 8 8 4 3 1 15 : 11 15
6. Čertanovo 7 2 3 2 7 : 7 9 7 3 4 0 7 : 4 13
7. Neftehimik Niž. 6 1 3 2 7 : 8 6 8 4 2 2 13 : 8 14
8. Tom 8 3 3 2 8 : 5 12 6 2 2 2 7 : 6 8
9. Baltika 6 2 1 3 5 : 6 7 8 3 3 2 13 : 9 12
10. Čajka Peščanokopskoje 6 2 2 2 6 : 5 8 8 2 4 2 7 : 6 10
11. Luč 9 2 3 4 11 : 15 9 5 2 3 0 5 : 3 9
12. Nižnij Novgorod 8 3 3 2 8 : 9 12 6 1 3 2 3 : 5 6
13. Spartak Moskva II 7 2 1 4 7 : 11 7 7 2 3 2 10 : 9 9
14. FK Armavir 8 2 5 1 7 : 7 11 6 1 1 4 4 : 9 4
15. Krasnodar II 5 0 2 3 4 : 7 2 9 3 2 4 10 : 11 11
16. Mordovija 8 2 1 5 5 : 10 7 6 1 3 2 7 : 8 6
17. Avangard Kursk 7 1 5 1 7 : 9 8 7 1 2 4 5 : 11 5
18. Tekstilčik 6 1 1 4 7 : 16 4 8 2 1 5 9 : 15 7
19. Fakel 9 1 4 4 4 : 10 7 5 1 0 4 5 : 9 3
20. Jenisej 5 0 2 3 5 : 11 2 9 1 3 5 3 : 13 6

Jenisej

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
20.09.2019 SKA-Habarovsk 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
14.09.2019 Baltika 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
07.09.2019 Fakel 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
31.08.2019 Čajka Peščanokopskoje 1:3 3+ Rusija 2 2019/2020
25.08.2019 Torpedo 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
20.08.2019 Spartak Moskva II 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
14.08.2019 Šinjik 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
10.08.2019 Neftehimik Niž. 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
03.08.2019 Tom 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
28.07.2019 Krasnodar II 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020

Baltika

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
21.09.2019 Rotor 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
14.09.2019 Jenisej 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
08.09.2019 Tekstilčik 5:1 3+ Rusija 2 2019/2020
31.08.2019 Avangard Kursk 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
25.08.2019 Luč 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
18.08.2019 FK Armavir 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
14.08.2019 Nižnij Novgorod 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
10.08.2019 Mordovija 3:0 3+ Rusija 2 2019/2020
03.08.2019 SKA-Habarovsk 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
28.07.2019 Čertanovo 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
25.11.2017 1:1 0-2 Rusija 2 2017/2018
09.08.2017 5:0 3+ Rusija 2 2017/2018
09.11.2016 2:1 3+ Rusija 2 2016/2017
23.07.2016 1:0 0-2 Rusija 2 2016/2017
15.11.2015 0:0 0-2 Rusija 2 2015/2016
20.07.2015 1:1 0-2 Rusija 2 2015/2016
22.03.2015 0:1 0-2 Rusija 2 2014/2015
24.08.2014 1:1 0-2 Rusija 2 2014/2015
30.04.2014 0:2 0-2 Rusija 2 2013/2014
07.10.2013 0:0 0-2 Rusija 2 2013/2014
30.04.2013 0:3 3+ Rusija 2 2012/2013
02.10.2012 1:2 3+ Rusija 2 2012/2013
13.04.2012 1:0 0-2 Rusija 2 2011/2012
09.08.2011 1:2 3+ Rusija 2 2011/2012
04.04.2011 0:0 0-2 Rusija 2 2011/2012
Jenisej
Ukupno 16 4 7 5 16:16 (0) 32 1,00 1,00 2,00 10 6 63:38
Domaćin 8 1 4 3 7:10 (-3) 17 0,88 1,25 2,13 5 3 63:38
Gost 8 3 3 2 9:6 (+3) 15 1,13 0,75 1,88 5 3 63:38

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno