POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(42)
Nemačka
(70)
Italija
(30)
Francuska
(25)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(22)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(5)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(3)
Kazahstan
(5)
Kenija
(9)
Kina
(16)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(9)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(58)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(15)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(7)
Rezultati po danu
<
26.12.2004. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Engleska 1
Arsenal
2:0
Fulam
Birmingem Siti
2:0
Midlzbro
Blekburn Rovers
2:2
Njukastl Junajted
Čelzi
1:0
Aston Vila
Everton
2:1
Mančester Siti
Kristal Palas
0:1
Portsmaut
Mančester Junajted
2:0
Bolton Vonderers
Norič Siti
0:2
Totenhem Hotspur
Sautempton
0:0
Čarlton Atletik
Vest Bromvič Albion
0:5
Liverpul
Engleska 2
Brajton i Houv Albion
2:1
Gilingem
Kardif Siti
1:1
Vulverhempton Vond.
Koventri Siti
1:2
Šefild Junajted
Lester Siti
0:1
Roteram Jun.
Milvol
3:1
Ipsvič Taun
Plimut Argajl
2:1
Kvins Park Rendžers
Reding
3:0
Votford
Sanderlend
2:3
Lids Junajted
Stouk Siti
0:0
Preston Nort End
Vest Hem Junajted
3:2
Notingem Forest
Vigan Atletik
1:2
Derbi Kaunti
Engleska 3
Blekpul
0:2
Hal Siti
Bradford Siti
1:1
Reksem
Brentford
1:3
Torki Junajted
Česterfild
0:1
Luton Taun
Donkaster Rovers
3:0
Milton Kejns Dons
Hadersfild Taun
2:1
Port Vejl
Hartlpul Junajted
2:1
Oldam Atletik
Piterboro Junajted
0:2
Svindon Taun
Šefild Venzdi
3:2
Volsol
Stokport Kaunti
1:2
Bristol Siti
Tranmer Rovers
1:1
Barnsli
Engleska 4
Bristol Rovers
1:1
Lejton Orijent
Čester Siti
1:1
Skantorp Junajted
Darlington
0:3
Ročdejl
Grimzbi Taun
0:0
Meklsfild
Jeovil Taun
4:1
Čeltnem Taun
Kiderminster Harijers
1:5
Svonsi Siti
Rašden i Dajmonds
3:3
Oksford Junajted
Vikomb Vonderers
0:1
Sautend Junajted
Engleska 5
Alderšot Taun
1:2
Forest Grin Rovers
Egziter Siti
4:0
Hereford Junajted
Krouli Taun
1:1
Grejvsend i Nortflit
Morkamb
1:1
Karlajl Junajted
Skarboro
5:1
Jork Siti
Stivenidž Boro
2:1
Barnet
Voking
2:0
Farnboro Taun
Engleska 6 (Jug)
Dorčester Taun
4:1
Vejmut
Istburn Boro
1:2
Luvs
Karšelton Atletik
1:2
Saton Junajted
Kembridž Siti
0:2
Sent Olbens Siti
Tarok
2:4
Grejs Atletik
Veston Super Mer
3:1
Njuport Kaunti
Engleska 6 (Sever)
Gejnsboro Triniti
1:1
Vorksop Taun
Mur Grin
1:0
Redič Junajted
Sautport
2:0
Stalibridž Seltik
Staford Rendžers
0:1
Altrinčem
Liban 1
Al Mabarah
0:1
Tadamon Sur
Nejmeh
2:0
La Sageze
Olimpik Bejrut
3:1
Al Rajan Bejrut
Malta, Kup
2.kolo
Hamrun Spartans
0:0
Florijana
1:4 nakon produžetaka.
Pieta Hotspars
1:2
Valeta
Maroko 1
Itihad Tanger
0:1
Itihad Hemiset
Kavkab Marakeš
0:1
Radža Kazablanka
Olimpik Huribga
2:0
Union Tuarga
Olimpik Safi
1:0
Muludija Oujda
Omnisport Meknes
2:1
Magreb Fes
Vidad Kazablanka
2:0
Hasania Agadir
Ženes Masira
1:0
Čabab Mohamedia
Nikaragva 1 (Kl. - 1.deo)
Deportivo Halapa
1:3
Real Madriz
Deportivo Masatepe
1:1
Atletiko Esteli
Parmalat
3:1
Deportivo Valter Fereti
Real Esteli
7:0
Deportivo Masačapa
Peru 1 (Klausura)
AUN Arekipa
0:0
Alijanca Atletiko
Grau Estudijantes
0:2
Melgar
Službeni rezultat. Grau Estudijantes istupio iz takmičenja.
Koronel Bolonjezi
4:1
Univ. Cezar Valjeho
Sijensijano
2:2
Alijanca
Sporting Kristal
1:3
Sport Bojs
Union Uaral
0:1
Univ. San Martin
Univerzitario
5:2
Deportivo Vanka
Škotska 1
Harts
0:2
Seltik
Škotska 2
Falkirk
1:0
Erdri Junajted
Sent Džonston
2:0
Rejt Rovers
Sent Miren
0:1
Hamilton Akademikal
Tajland 1
Osotspa
1:1
Krung Tai Benk
Rojal Tai Nejvi
0:1
Provincijal Elektrisiti
Tunis 1
Avenir La Marsa
3:1
Stad Tunis
Bizertin
2:1
Klub Sportif Sfaksien
Esperans Tunis
2:1
Union Monastirien
Etoal Beni Kaled
1:0
Etoal Gulet Kram
Etoal Sahel
3:1
Klub Afrikan
Hamam Lif
2:1
Esperans Zarzis
Olimpik Beđa
1:0
El Gavafel Gafsa
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno