POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(42)
Nemačka
(70)
Italija
(30)
Francuska
(25)
Srbija
(1)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(22)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(5)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(17)
Kanada
(3)
Kazahstan
(5)
Kenija
(9)
Kina
(16)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(9)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(58)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(15)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(7)
Rezultati po danu
<
26.12.2005. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Engleska 1
Aston Vila
4:0
Everton
Čarlton Atletik
0:1
Arsenal
Čelzi
3:2
Fulam
Liverpul
2:0
Njukastl Junajted
Mančester Junajted
3:0
Vest Bromvič Albion
Midlzbro
0:2
Blekburn Rovers
Portsmaut
1:1
Vest Hem Junajted
Sanderlend
0:0
Bolton Vonderers
Totenhem Hotspur
2:0
Birmingem Siti
Vigan Atletik
4:3
Mančester Siti
Engleska 2
Barnli
1:0
Stouk Siti
Brajton i Houv Albion
1:0
Kvins Park Rendžers
Derbi Kaunti
1:1
Luton Taun
Ipsvič Taun
0:2
Kristal Palas
Kardif Siti
0:2
Plimut Argajl
Kru Aleksandra
2:2
Hal Siti
Lester Siti
1:1
Milvol
Lids Junajted
3:1
Koventri Siti
Preston Nort End
0:0
Šefild Venzdi
Šefild Junajted
1:3
Norič Siti
Votford
3:0
Sautempton
Vulverhempton Vond.
0:2
Reding
Engleska 3
Barnsli
1:1
Hartlpul Junajted
Brentford
2:1
Svonsi Siti
Gilingem
1:1
Bristol Siti
Notingem Forest
4:0
Donkaster Rovers
Oldam Atletik
2:1
Bradford Siti
Port Vejl
1:2
Blekpul
Roteram Jun.
1:1
Hadersfild Taun
Sautend Junajted
0:0
Milton Kejns Dons
Skantorp Junajted
2:2
Česterfild
Svindon Taun
1:0
Kolčester Junajted
Volsol
0:0
Tranmer Rovers
Engleska 4
Barnet
2:1
Piterboro Junajted
Bristol Rovers
2:1
Šruzberi Taun
Buri
1:2
Grimzbi Taun
Čeltnem Taun
1:0
Čester Siti
Karlajl Junajted
1:1
Darlington
Lejton Orijent
5:1
Rašden i Dajmonds
Linkoln Siti
0:0
Boston Junajted
Meklsfild
6:0
Stokport Kaunti
Nortempton Taun
1:0
Mensfild Taun
Oksford Junajted
3:0
Nots Kaunti
Reksem
2:1
Ročdejl
Torki Junajted
2:2
Vikomb Vonderers
Engleska 5
Egziter Siti
4:0
Alderšot Taun
Forest Grin Rovers
2:2
Hereford Junajted
Grejvsend i Nortflit
1:3
Dagenhem i Redbridž
Halifaks Taun
2:2
Akrington Stenli
Jork Siti
3:1
Skarboro
Kembridž Junajted
1:0
Stivenidž Boro
Kiderminster Harijers
1:1
Altrinčem
Sautport
0:3
Morkamb
Temvort
1:1
Barton Albion
Voking
0:0
Krouli Taun
Engleska 6 (Jug)
Bognor Redžis Taun
0:1
Havant i Voterluvil
Farnboro Taun
3:1
Mejdenhed Junajted
Hejs
0:1
Jeding
Histon
1:0
Kembridž Siti
Istburn Boro
3:1
Luvs
Istli
0:3
Bejzingstouk Taun
Karšelton Atletik
0:0
Saton Junajted
Njuport Kaunti
2:2
Veston Super Mer
Sent Olbens Siti
3:0
Bišops Stortford
Vejmut
1:0
Dorčester Taun
Veling Junajted
1:1
Tarok
Engleska 6 (Sever)
Alfreton Taun
1:1
Haknal Taun
Drojlsden
4:3
Nortvič Viktorija
Hajd Junajted
1:3
Stalibridž Seltik
Ketering Taun
2:2
Hinkli Junajted
Lankaster Siti
3:0
Berou
Li RMI
3:1
Herogejt Taun
Naniton Boro
3:2
Hednsford Taun
Redič Junajted
0:1
Mur Grin
Staford Rendžers
1:1
Vorčester Siti
Voksol Motors
2:1
Vorkington
Vorksop Taun
1:1
Gejnsboro Triniti
Holandija 1
Fejenord
2:0
AZ Alkmar
NEC Nijmegen
0:2
PSV Ajndhoven
Tvente
4:1
RBC Rozendal
Utreht
1:1
Sparta Roterdam
Irak 1, 1.deo
Al Zavra
2:1
Al Kadhimija
Igrano u Šabu.
Dijala
1:0
Al Kuva Al Džavija
Jordan 1
Al Vihdat
2:1
Al Džazira Aman
Kostarika 1 Apertura - Plej of
1.kolo (r)
Saprisa
4:1
Puntarenas
Kup Azije - kvalifikacije 1.deo
Pakistan
0:1
Bangladeš
Prijateljski (rep.)
Severna Koreja
1:1
Letonija
Severna Irska 1
Glenavon
0:1
Portadaun
Glentoran
1:4
Linfild
Institut
1:1
Limavedi Junajted
Kliftonvil
2:1
Lisburn Distileri
Kolrejn
0:1
Balimena Junajted
Lafgal
2:1
Armag Siti
Larn
3:1
Ards
Njuri Siti
2:1
Dangenon Svifts
Škotska 1
Danfermlajn Atletik
3:3
Rendžers
Harts
5:0
Falkirk
Invernes Kaledonijen
2:0
Hibernijan
Kilmarnok
2:1
Dandi Junajted
Madervel
3:1
Aberdin
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno