POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(49)
Engleska
(19)
Nemačka
(64)
Italija
(30)
Francuska
(10)
Srbija
(17)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(1)
Austrija
(15)
Azerbejdžan
(2)
Azija
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(6)
BIH
(4)
Bolivija
(3)
Brazil
(44)
Bugarska
(15)
Češka
(12)
Čile
(14)
Danska
(19)
Egipat
(4)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Filipini
(2)
Finska
(7)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(18)
Honduras
(1)
Hrvatska
(9)
Iran
(4)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(9)
Južna Afrika
(6)
Južna Koreja
(15)
Kanada
(4)
Kazahstan
(1)
Kenija
(4)
Kina
(12)
Kipar
(6)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(3)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malavi
(3)
Malezija
(3)
Maroko
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(3)
Moldavija
(2)
Norveška
(27)
Panama
(1)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(22)
Portugalija
(21)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(19)
SAD
(37)
Salvador
(2)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(3)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(11)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(6)
Švedska
(38)
Tajland
(8)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(3)
Uganda
(4)
Ukrajina
(16)
Urugvaj
(9)
Vels
(1)
Venecuela
(2)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
21.03.2006. (Utorak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Deportivo Moron
2:1
Sarmiento
Sportivo Italijano
0:1
Taljeres Remedios
Austrija 2
Leoben
2:0
Kernten
Austrija, Kup
1/8 finala
Austrija Beč Am.
0:5
Rid
Rajndorf Altah
2:0
Šturm
Sent Pelten
1:2
Gratkorn
Azijski Kup gr.
Al Ahed
0:2
Muharak
Al Faisali Aman
2:0
Nejmeh
Braders Junion
2:2
Mahindra Junajted
Hurija
1:3
Selangor
Ksiangksue San Hei
0:1
Houm Junajted
Merv
2:2
Dempo
Perlis
6:0
Nju Radiant
Tampines Rovers
3:1
Hepi Veli
Belgija, Kup
polufinale
Sporting Šarlroa
0:1
Ekscelzior Muskron
Standard
1:2
Zulte Varegem
Engleska 2
Lids Junajted
0:1
Kristal Palas
Engleska 3
Bradford Siti
1:0
Blekpul
Donkaster Rovers
0:0
Kolčester Junajted
Gilingem
3:2
Brentford
Volsol
0:2
Jeovil Taun
Engleska 4
Buri
1:1
Oksford Junajted
Čeltnem Taun
2:2
Reksem
Ročdejl
2:2
Grimzbi Taun
Engleska 5
Sautport
2:0
Akrington Stenli
Skarboro
1:2
Kanvi Ajlend
Voking
1:2
Alderšot Taun
Engleska 6 (Jug)
Farnboro Taun
1:0
Veling Junajted
Engleska 6 (Sever)
Herogejt Taun
1:0
Stalibridž Seltik
Vorksop Taun
3:2
Drojlsden
Engleska, Kup
četvrtfinale
Birmingem Siti
0:7
Liverpul
Estonija 2
Elva
0:1
TVMK II
Flora II
0:1
Dinamo Talin
Levadia Talin II
1:0
Kuresare
Lotus
4:6
Nome Kalju
Talina Kalev
1:1
Viljandi Tulevik II
Francuska, Kup
1/8 finala
Kolmar
1:4
Ren
Nant Atlantik
3:0
Dižon
Olimpik Lion
1:0
Bastija
Grčka, Kup
polufinale
AEK
3:0
Agrotikos Asteras
Indonezija 1 (Zapad)
Persikota
3:3
Persija
Izrael, Kup
četvrtfinale
Hakoah Amidar Ramat Gan
0:3
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Akre
1:1
Bnei Jehuda
1:2 nakon produžetaka.
Hapoel Kfar Saba
1:3
Bnei Sahnin
Japan 1
Albireks Nigata
0:2
Džubilo Ivata
Avispa Fukuoka
0:1
Nagoja Grampus Ejt
Kašima Antlers
3:1
Ventforet Kofu
Kavasaki Frontale
2:2
FK Tokio
Kjoto Parpl Sanga
2:2
Sanfreće Hirošima
Oita Trinita
1:2
Jokohama F. Marinos
Šimicu S-Puls
1:2
Džef Junajted
Urava Red Dajmonds
3:0
Serezo Osaka
Japan 2
Ehim
2:1
Konsadole Saporo
Jokohama
1:0
Montedio Jamagata
Kašiva Rejsol
2:0
Sagan Tosu
Šonan Belmare
1:0
Vegalta Sendai
Tespa Kusacu
0:2
Tokušima Vortis
Visel Kobe
4:0
Mito Holihok
Kopa Libertadores - I faza
Estudijantes La Plata
1:0
Independiente Santa Fe
Igrano na stadionu Kilmesa.
Gvadalahara Čivas
2:1
Sao Paulo
Universidad Katolika
2:1
Deportivo Kali
Libija 1
Al Ahli Tripoli
2:2
Al Itihad Tripoli
Makedonija 2
Karaorman
1:0
Novaci
Napredok
1:1
Turnovo
Pelister
1:0
Metalurg Skoplje
Skoplje
2:0
Madžari Solidarnost
Teteks
3:0
Sloga Jugomagnat
Nemačka 3 (Sever)
Libek
2:1
Sent Pauli 1910
Projsen Minster
0:1
Karl Cajs Jena
Rot Vajs Erfurt
0:0
Rot Vajs Oberhauzen
Vupertaler SV
1:0
Vatenšajd 09
Poljska , Kup
polufinale (r)
Korona
0:0
Zaglebje Lubin
SCG 2 - Crna Gora
Rudar Pljevlja
2:1
Mornar
Setanta Kup gr.
Dangenon Svifts
1:2
Drogeda Junajted
Kork Siti
3:1
Portadaun
Škotska 2
Brešin Siti
0:3
Sent Miren
Stranrer
2:2
Ros Kaunti
Škotska 3
Dambarton
0:1
Aloa Atletik
Er Junajted
2:4
Gretna
Piterhed
1:1
Forfar Atletik
Rejt Rovers
1:2
Partik Tistl
Škotska 4
Albion Rovers
1:0
Kvins Park
Erbrot
3:0
Montrouz
Ist Stirlingšajr
0:7
Stenhausmir
Kaudenbit
4:1
Ist Fajf
Španija 1
Barselona
3:1
Hetafe
Turska, Kup
četvrtfinale (r)
Kajzerispor
1:0
Bešiktaš
Vels 1
Bangor Siti
2:1
NEVI Cefn Druids
Kardif Granž Harlekvins
0:5
Laneli
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno