POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(51)
Engleska
(20)
Nemačka
(74)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Alžir
(2)
Argentina
(33)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(10)
Belorusija
(8)
BIH
(1)
Brazil
(42)
Bugarska
(17)
Češka
(9)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(6)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(8)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Holandija
(19)
Hrvatska
(11)
Irak
(1)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(12)
Japan
(19)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(6)
Južna Amerika
(8)
Južna Koreja
(19)
Kanada
(5)
Kina
(8)
Kipar
(8)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(2)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Mađarska
(16)
Meksiko
(5)
Norveška
(16)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(17)
Rusija
(18)
SAD
(38)
Salvador
(2)
Saud. Arabija
(6)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(2)
Škotska
(12)
Slovačka
(9)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(8)
Švedska
(22)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(8)
Vels
(2)
Rezultati po danu
<
10.10.2021. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Angola 1
Grupo Desportivo Interklub
1:0
Kuando Kubango
Argentina 3, Torneo Federal A
Boka Unidos
1:2
Defensores Pronunsiamiento
Daglas Heig
3:0
Union Sunčales
Huventud Unida
1:0
Sportivo Belgrano
Independiente Čivilkoj
1:1
Hurakan Las Heras
Kipoleti
1:1
Deportivo Kamioneros
Rasing Kordoba
1:1
Sentral Norte
Sirkulo Deportivo
0:1
Huventud Unida Universitario
Siudad de Bolivar
1:0
Olimpo
Sportivo Estudijantes
0:1
Sol de Majo
Sportivo Las Parehas
3:1
Defensores Belgrano Vilja Ramaljo
Sportivo Penjarol
1:0
Deportivo Madrin
Vilja Mitre
3:0
Sportivo Desamparados
Austrija 3 Zapad
Dornbirner Sportverajn
2:4
Rotis
Rot Vajs Rankvajl
1:1
Volfurt
Telfs
5:1
Hal
VSG Tirol Am.
0:8
Imst
Belgija 3
Franks Boren
0:0
Hajst
RFK Lijež
3:0
Knoke
Tienen
0:0
La Luvije Sentre
Vize
2:1
Dender EH
Belorusija 2
Baranoviči
2:3
Krumkači Minsk
Belšina Bobruisk
4:0
Slonim-2017
Orša
0:0
Šahtjor Petrikov
Bosna i Hercegovina 2
Goražde
1:0
Travnik
Gradina Srebrenik
2:1
Bratstvo Gračanica
Jedinstvo Bihać
1:3
Igman Konjic
Mladost Doboj Kakanj
0:1
GOŠK Gabela
Orašje
2:0
Zvijezda Gradačac
Radnik Hadžići
0:0
BFK Simm-Bau
Tomislav
0:0
Rudar Kakanj
TOŠK Tešanj
1:1
Budućnost Banovići
Brazil 1
Internasional
5:2
Šapekoense
Palmeiras
2:4
Red Bul Bragantino
Santos
1:0
Gremio
Žuventud
1:1
Amerika Mineiro
Brazil 2
CSA
4:1
Bruske
Sampajo Korea
1:0
Vasko da Gama
Brazil 3 - 2.faza
Ituano
0:2
Krikiuma
Burundi 1
Musongati
2:0
Le Mesažer
Olimpik Star
0:0
Budžumbura Siti
Vital O
0:0
Dinamik Budžumbura
Čile 1
Deportes La Serena
2:1
Kobresal
Čile 2
Barnečea
2:4
Union San Felipe
Danska 3
AB Kopenhagen
1:0
Kolding IF
Tisted
2:0
Frederiksberg Alijansen 2000
Estonija 2 - 1.deo
Parnu Jalgpaliklubi
1:3
Tameka Tartu II
Finska 2 - 2.deo
Jaro
2:0
IF Gnistan
JIPPO Joensu
0:6
Klubi 04 Helsinki
KPV Kokola
2:1
MP Mikeli
PK-35 Helsinki
1:2
MuSa
Finska 3 B
Grankula IFK
1:2
Honka II
Pargas IF
5:1
TPV Tampere
Gvatemala 1 Apertura
CSD Solola
1:2
Koban Imperial
Kselahu MC
0:1
Antigva
Malakateko
1:0
Ačuapa
Nueva Konsepsion
1:2
Komunikasiones
Holandija 2
ADO Den Hag
3:2
Den Boš
Almere Siti
1:2
De Grafšap
Dordreht
0:1
Helmond Sport
Holandija 3
De Trefers
1:2
Koninklijke HFC
Honduras 1 Apertura
CD Viktoria
0:2
Real Espanja
Olimpija Tegusigalpa
4:0
Real Sosijedad Tokoa
Platense Puerto Kortes
2:3
Motagva
Italija 3 A
1913 Serenjo Kalčo
1:1
Mantova
AlbinoLefe
2:3
Renate
Lenjano
3:1
Pergoleteze 1932
Pro Sesto
1:1
Pro Patria
Sudtirol
0:0
Đana Erminio
Trento
1:0
Fiorencuola
Virtus Verona
0:0
Triestina
Italija 3 B
Ćezena
2:0
Ankona
Imoleze
2:4
Karareze
Lukeze
1:2
Vis Pezaro
Viterbeze
0:1
Groseto
Italija 3 C
Bari
4:2
Turis
Latina
3:0
AZ Pićerno
Monopoli
1:2
Kampobaso
Paganeze
0:2
Katancaro
Palermo
3:0
Fođa
Potenca
2:0
Fidelis Andrija
Taranto
0:0
Viboneze
Japan 2
Ehim
0:2
V-Varen Nagasaki
Kjoto Sanga
2:1
Sagamihara
Mačida Zelvia
0:1
Džef Junajted
Macumoto Jamaga
0:1
Točiđi
Mito Holihok
2:1
Tespakusacu Gunma
Montedio Jamagata
2:1
Blaublic Akita
Japan 3
Fudžieda MYFC
5:1
Azul Klaro Numacu
Fukušima Junajted
1:1
Kagošima Junajted
Imabari
0:1
Tegevaharo Mijazaki
Kamatamare Sanuki
0:0
Gifu
Vanraure Hačinohe
0:5
Roaso Kumamoto
Japan, Liga Kup
polufinale (r)
FK Tokio
2:1
Nagoja Grampus
Serezo Osaka
1:0
Urava Red Dajmonds
Južna Koreja 1 - 1.deo
Gangvon
2:2
Jeju Junajted
Južna Koreja 2
Dedžon Hana Sitizen
4:1
Ansan Griners
Gjeongnam
1:1
Čungnam Asan
Katar, Stars Kup gr.
Al Vakra
4:3
Al Rajan
Um Salal
1:0
Al Šamal
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno