POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(29)
Engleska
(19)
Nemačka
(29)
Italija
(16)
Francuska
(24)
Srbija
(7)
Argentina
(11)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Belgija
(4)
Belorusija
(1)
BIH
(2)
Bolivija
(1)
Brazil
(37)
Bugarska
(12)
Češka
(8)
Čile
(7)
Danska
(7)
Egipat
(8)
Ekvador
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(10)
Gana
(1)
Grčka
(4)
Gruzija
(2)
Holandija
(12)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(1)
Irak
(1)
Iran
(3)
Irska
(9)
Island
(1)
Izrael
(5)
Japan
(20)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(30)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(1)
Katar
(2)
Kina
(6)
Kipar
(1)
Kolumbija
(4)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Luksemburg
(1)
Mađarska
(8)
Norveška
(11)
Obala Slonovače
(2)
Paragvaj
(1)
Peru
(7)
Poljska
(15)
Portugalija
(17)
Rumunija
(2)
Rusija
(10)
SAD
(27)
Saud. Arabija
(13)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(9)
Slovačka
(6)
Švajcarska
(11)
Švedska
(18)
Tajland
(7)
Turska
(3)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(5)
Urugvaj
(4)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
12.10.2022. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Argentina 1
Aldosivi
0:1
Banfild
Himnazia La Plata
0:1
San Lorenco
Independiente
2:2
Barakas Sentral
Sarmiento
0:1
Boka Juniors
Argentina 2
Fero Karil Oeste
2:0
Almagro
Argentina 3, Torneo Federal A
Huventud Unida Universitario
2:2
Kipoleti
Bahrein, Kup Kralja
1/8 finala
Kalidija
0:0
Sitra
Penalima - 2:4.
Manama Klub
2:0
Bahrein Klub
Bolivija 1 (Klausura)
Gvabira
1:0
Univerzitario de Vinto
Nasional Potosi
6:1
Atletiko Palmaflor
Univerzitario Sukre
1:3
Olvejs Redi
Bosna i Hercegovina 1
Zrinjski
1:0
Velež
Brazil 2
Sampajo Korea
2:1
Šapekoense
Bugarska 1 - 1.deo
Slavija Sofija
2:1
Levski
Burundi 1
Inter Star
1:1
Bumamuru
Čile, Kup
polufinale
Uačipato
0:1
Magaljanes
Crna Gora 2
Berane
2:0
Zeta
Igalo
1:2
Grbalj
Mladost Donja Gorica
0:1
Podgorica
Otrant
1:3
Kom
Danska, Kup
1/16 finala
AB Kopenhagen
0:3
AGF Arhus
Balerup-Skovlunde Fodbold
0:5
Nordsjalend
Engleska 2
Bristol Siti
2:1
Preston Nort End
Engleska 7 (Istok)
Kingstonian
3:0
Brajtlingsi Ridžent
Engleska 7 (Jug)
Tiverton Taun
2:4
Solzberi
Truro Siti
4:0
Svindon Supermarin
Estonija, Kup
1/8 finala
Flora
6:0
Elva
Farska Ostrva 1
EB/Strejmur
0:3
07 Vestur
Finska 2 Plej of
polufinale
Jaro
2:1
EIF Ekenas
Francuska 3
Avranšez
1:1
Martig
Berišon Šateru
3:1
Nansi Loren
Briošin
1:2
Konkarno
Pariz 13 Atletiko
1:1
Le Pui
Red Star
0:1
Burž Peron
Sedan Arden
2:1
Orlean
Šole
2:1
Borgo
Versaj 78
2:1
Le Man
Viljefranš
0:2
Dankerk
Gruzija, Kup
četvrtfinale
Dinamo Tbilisi
2:1
Dila Gori
Lokomotiva Tbilisi II
1:0
Guria
Rustavi
2:4
Torpedo Kutaisi
Šukura Kobuleti
0:2
Saburtalo
Hrvatska, Kup
1/16 finala
Tehničar 1974
1:5
Hajduk Split
Indija 1 - Superliga
Ist Bengal
1:2
Goa
Iran 2
Kejbar Koramabad
0:0
Hadormalou Akadan
Šardari Astara
0:0
Esteglal Kuzestan
Italija 3 A
Vićenca
2:0
Juventus do 23
Japan 1
FK Tokio
4:0
Serezo Osaka
Jokohama F. Marinos
0:1
Džubilo Ivata
Kavasaki Frontale
3:1
Kjoto Sanga
Urava Red Dajmonds
1:1
Hokaido Konsadole Saporo
Visel Kobe
1:0
Šonan Belmare
Južna Afrika 2
Magesi
1:1
Pretorija Juniversiti
MM Platinum
2:1
Kesrik Stars
Ol Stars
0:0
Kejptaun Spars
Tsakuma Tsa Madzivhandila
0:1
Blek Leopards
Utongati
1:1
JDR Stars
Južna Koreja 1 - 2.deo
Seul
1:1
Gimčeon Sangmu
Suvon
2:1
Seongnam
Suvon Samsung Bluvings
1:2
Daegu
Kipar, Kup
1/16 finala
Enozis Neon Paralimni
4:1
Olimpijada Limpion
NEA Salamina
1:1
Peja
3:1 nakon produžetaka.
Kolumbija 1, 2.deo
Agilas Doradas
2:2
Deportivo Kali
Deportivo Pereira
0:2
Envigado
KONKAKAF Liga
polufinale (r)
Alahuelense
2:2
Real Espanja
Olimpija Tegusigalpa
1:0
Motagva
Kuvajt 2
Al Šabab Kuvajt
3:1
Kaitan
Burgan
1:1
Sulajbihat
Liga Šampiona - I faza
Atletiko Madrid
0:0
Klub Briž
Bajer Leverkuzen
0:3
Porto
Barselona
3:3
Inter
Napoli
4:2
Ajaks
Rendžers
1:7
Liverpul
Sporting Lisabon
0:2
Olimpik Marsej
Totenhem Hotspur
3:2
Ajntraht Frankfurt
Viktorija Plzenj
2:4
Bajern Minhen
Makedonija 2
Kožuv
0:2
Karaorman
Ohrid
2:0
Detonit Junior
Malavi 1
Majti Vonderers
10:0
Ramfi Junajted
Meksiko 2 (Apertura)
Dorados Sinaloa
2:0
Oaksaka
Kankun
1:2
Tepatitlan
Mjanmar 1
Jangon Junajted
1:0
Mjavadi
Norveška 3 I
Od 2
0:0
Ulern
Norveška, Kup
1/16 finala
Viking
0:0
Kristiansund
1:0 nakon produžetaka.
Paragvaj 1 (Klausura)
Gvarani Asunsion
4:1
Sol de Amerika
Olimpija Asunsion
1:0
Libertad
Takuari
0:3
General Kabaljero JLM
Poljska, Kup
1/16 finala
Lehia Zielona Gora
3:1
Jagielonija
Republika Srpska 1
Sloboda Novi Grad
2:0
Radnik
Rumunija 2 1.deo
CSA Steaua
5:0
Unirea Konstanca
SAD 2
Tampa Bej Roudis
3:1
El Paso Lokomotiva
Salvador 1 Apertura
Agvila
6:0
L.A. Firpo
FAS
0:1
Isidro Metapan
Hokoro
2:1
Platense Munisipal
Onse Deportivo
0:2
Alijanca San Salvador
Saudijska Arabija 2
Al Faisali
1:0
Al Kuaisoma
Al Sahel Anak
1:1
Ohod
Al Šoala
0:1
Al Kolud
Al Žabalain
1:3
Al Oruba
Slovačka 1 - 1.deo
Zemplin Mihalovce
1:0
Železarne Podbrezova
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
13.05.2024.
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno