Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Belorusija, Belarusbank Vysshaya Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
20.08. (Pon) 11:30 Torpedo Minsk-Gomelj 2.72 2.75 2.76 1.42 2.72 (9)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 BATE 17 14 2 1 30 : 10 (+20) 44
2 Vitebsk 17 11 4 2 27 : 10 (+17) 37
3 Dinamo Minsk 17 11 4 2 21 : 9 (+12) 37
4 Šahtjor Soligorsk 17 10 5 2 22 : 7 (+15) 35
5 Torpedo BelAZ 17 9 3 5 19 : 13 (+6) 30
6 Slutsk 18 9 3 6 22 : 14 (+8) 30
7 Dinamo Brest 17 6 8 3 29 : 21 (+8) 26
8 Neman 18 7 5 6 17 : 21 (-4) 26
9 Isloč 18 3 8 7 10 : 17 (-7) 17
10 Gomelj 17 4 4 9 9 : 21 (-12) 16
11 Minsk 18 3 7 8 18 : 22 (-4) 16
12 Smoleviči 18 3 6 9 14 : 19 (-5) 15
13 Gorodeja 18 3 6 9 13 : 22 (-9) 15
14 Torpedo Minsk 17 2 6 9 7 : 20 (-13) 12
15 Dnjepar Mogilev 18 2 6 10 9 : 23 (-14) 12
16 Luč Minsk 18 2 5 11 13 : 31 (-18) 11
Krumkači Minsk je 19.03.2018. isključen iz takmičenja, zbog dugova prema igračima. Umesto njih u ligi će igrati Torpedo Minsk (trećeplasirana ekipa u 2.ligi u prošloj sezoni).

1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i Dinamo Brest (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BATE 9 7 2 0 16 : 3 23 8 7 0 1 14 : 7 21
2. Vitebsk 9 8 0 1 17 : 3 24 8 3 4 1 10 : 7 13
3. Dinamo Minsk 10 5 3 2 9 : 7 18 7 6 1 0 12 : 2 19
4. Šahtjor Soligorsk 8 6 1 1 12 : 2 19 9 4 4 1 10 : 5 16
5. Torpedo BelAZ 8 7 0 1 11 : 4 21 9 2 3 4 8 : 9 9
6. Slutsk 8 3 2 3 10 : 7 11 10 6 1 3 12 : 7 19
7. Dinamo Brest 8 4 3 1 16 : 11 15 9 2 5 2 13 : 10 11
8. Neman 9 2 3 4 7 : 12 9 9 5 2 2 10 : 9 17
9. Isloč 9 1 4 4 4 : 7 7 9 2 4 3 6 : 10 10
10. Gomelj 9 2 3 4 4 : 12 9 8 2 1 5 5 : 9 7
11. Minsk 9 2 3 4 12 : 12 9 9 1 4 4 6 : 10 7
12. Smoleviči 9 2 3 4 10 : 12 9 9 1 3 5 4 : 7 6
13. Gorodeja 9 1 4 4 6 : 10 7 9 2 2 5 7 : 12 8
14. Torpedo Minsk 7 1 3 3 3 : 5 6 10 1 3 6 4 : 15 6
15. Dnjepar Mogilev 9 1 4 4 4 : 7 7 9 1 2 6 5 : 16 5
16. Luč Minsk 10 1 3 6 8 : 17 6 8 1 2 5 5 : 14 5
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno