Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Belorusija, Belarusbank Vysshaya Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.04. (Ned) 07:00 Torpedo Minsk-Neman 3.21 2.89 2.27 1.48 2.50 (9)
22.04. (Ned) 10:00 Isloč-Gorodeja 1.96 3.10 3.77 1.48 2.51 (9)
22.04. (Ned) 11:45 Dnjepar Mogilev-Šahtjor Soligorsk 5.20 3.32 1.66 1.49 2.48 (9)
22.04. (Ned) 12:00 Dinamo Brest-Smoleviči 1.26 4.96 9.62 1.86 1.88 (9)
23.04. (Pon) 13:45 Vitebsk-BATE 5.61 3.45 1.58 1.63 2.18 (9)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Minsk 4 3 1 0 6 : 2 (+4) 10
2 BATE 3 3 0 0 5 : 0 (+5) 9
3 Slutsk 4 2 2 0 5 : 1 (+4) 8
4 Vitebsk 3 2 1 0 5 : 2 (+3) 7
5 Dnjepar Mogilev 3 2 1 0 3 : 1 (+2) 7
6 Torpedo BelAZ 4 2 1 1 4 : 3 (+1) 7
7 Torpedo Minsk 3 1 2 0 2 : 1 (+1) 5
8 Dinamo Brest 3 1 1 1 2 : 3 (-1) 4
9 Neman 3 0 3 0 2 : 2 (0) 3
10 Isloč 3 0 3 0 1 : 1 (0) 3
11 Gomelj 4 0 2 2 1 : 3 (-2) 2
12 Minsk 4 0 2 2 2 : 5 (-3) 2
13 Šahtjor Soligorsk 3 0 1 2 1 : 3 (-2) 1
14 Smoleviči 3 0 1 2 1 : 3 (-2) 1
15 Luč Minsk 4 0 1 3 1 : 7 (-6) 1
16 Gorodeja 3 0 0 3 1 : 5 (-4) 0
Krumkači Minsk je 19.03.2018. isključen iz takmičenja, zbog dugova prema igračima. Umesto njih u ligi će igrati Torpedo Minsk (trećeplasirana ekipa u 2.ligi u prošloj sezoni).

1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Minsk 3 2 1 0 4 : 2 7 1 1 0 0 2 : 0 3
2. BATE 2 2 0 0 3 : 0 6 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Slutsk 1 0 1 0 1 : 1 1 3 2 1 0 4 : 0 7
4. Vitebsk 1 1 0 0 2 : 1 3 2 1 1 0 3 : 1 4
5. Dnjepar Mogilev 1 1 0 0 1 : 0 3 2 1 1 0 2 : 1 4
6. Torpedo BelAZ 2 2 0 0 3 : 1 6 2 0 1 1 1 : 2 1
7. Torpedo Minsk 1 1 0 0 1 : 0 3 2 0 2 0 1 : 1 2
8. Dinamo Brest 1 1 0 0 2 : 1 3 2 0 1 1 0 : 2 1
9. Neman 2 0 2 0 1 : 1 2 1 0 1 0 1 : 1 1
10. Isloč 2 0 2 0 1 : 1 2 1 0 1 0 0 : 0 1
11. Gomelj 2 0 2 0 0 : 0 2 2 0 0 2 1 : 3 0
12. Minsk 1 0 0 1 0 : 2 0 3 0 2 1 2 : 3 2
13. Šahtjor Soligorsk 2 0 1 1 0 : 1 1 1 0 0 1 1 : 2 0
14. Smoleviči 1 0 1 0 1 : 1 1 2 0 0 2 0 : 2 0
15. Luč Minsk 3 0 1 2 0 : 5 1 1 0 0 1 1 : 2 0
16. Gorodeja 2 0 0 2 1 : 4 0 1 0 0 1 0 : 1 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno