Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kamerun, MTN Elite One

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.07. (Ned) 12:30 APEJES Akademi-Fetču 2.17 2.75 3.48 1.40 2.85 (1)
23.07. (Ned) 14:30 Igl Rojal Menua-UMS de Loum 2.62 2.60 2.87 1.35 3.10 (1)
23.07. (Ned) 14:30 Les Astres-Nju Stars Duala 1.97 2.75 4.16 1.35 3.10 (1)
23.07. (Ned) 14:30 Stad Renard-Bamboutos 2.02 2.63 4.28 1.33 3.30 (1)
23.07. (Ned) 14:30 Unisport Bafang-Union Duala 2.22 2.63 3.58 1.33 3.30 (1)
23.07. (Ned) 15:00 Kenon Jaunde-Eding Sport 3.09 2.70 2.42 1.35 3.10 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Eding Sport 23 10 10 3 27 : 12 (+15) 40
2 APEJES Akademi 23 10 7 6 27 : 21 (+6) 37
3 Fetču 23 9 8 6 26 : 22 (+4) 35
4 Kotonsport Garua 21 8 10 3 31 : 18 (+13) 34
5 UMS de Loum 23 8 10 5 19 : 15 (+4) 34
6 Dragon Jaunde 23 9 7 7 24 : 23 (+1) 34
7 Stad Renard 23 8 10 5 19 : 17 (+2) 34
8 Jang Sports Akademi 23 9 6 8 18 : 21 (-3) 33
9 Bamboutos 23 8 8 7 16 : 15 (+1) 32
10 Rasing Bafusam 24 6 13 5 19 : 19 (0) 31
11 Union Duala 23 6 11 6 23 : 23 (0) 29
12 Les Astres 23 7 7 9 18 : 21 (-3) 28
13 Igl Rojal Menua 23 6 9 8 14 : 18 (-4) 27
14 Unisport Bafang 23 6 9 8 15 : 15 (0) 27
15 Nju Stars Duala 23 5 9 9 17 : 24 (-7) 24
16 Kenon Jaunde 23 4 10 9 12 : 23 (-11) 22
17 Kolombe 22 5 5 12 14 : 23 (-9) 20
18 Lion Bliz 23 3 9 11 8 : 17 (-9) 18
1.mesto - Afrička Liga Šampiona
Pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Eding Sport 12 6 5 1 17 : 7 23 11 4 5 2 10 : 5 17
2. APEJES Akademi 12 7 4 1 17 : 8 25 11 3 3 5 10 : 13 12
3. Fetču 12 6 3 3 15 : 10 21 11 3 5 3 11 : 12 14
4. Kotonsport Garua 9 5 4 0 18 : 4 19 12 3 6 3 13 : 14 15
5. UMS de Loum 11 3 8 0 6 : 2 17 12 5 2 5 13 : 13 17
6. Dragon Jaunde 11 6 2 3 16 : 14 20 12 3 5 4 8 : 9 14
7. Stad Renard 12 5 7 0 11 : 5 22 11 3 3 5 8 : 12 12
8. Jang Sports Akademi 11 6 2 3 10 : 7 20 12 3 4 5 8 : 14 13
9. Bamboutos 12 5 4 3 10 : 8 19 11 3 4 4 6 : 7 13
10. Rasing Bafusam 12 4 6 2 9 : 8 18 12 2 7 3 10 : 11 13
11. Union Duala 12 6 3 3 16 : 11 21 11 0 8 3 7 : 12 8
12. Les Astres 11 4 4 3 10 : 10 16 12 3 3 6 8 : 11 12
13. Igl Rojal Menua 12 5 6 1 10 : 5 21 11 1 3 7 4 : 13 6
14. Unisport Bafang 11 4 3 4 7 : 5 15 12 2 6 4 8 : 10 12
15. Nju Stars Duala 12 4 5 3 14 : 12 17 11 1 4 6 3 : 12 7
16. Kenon Jaunde 12 3 5 4 7 : 11 14 11 1 5 5 5 : 12 8
17. Kolombe 11 4 2 5 10 : 11 14 11 1 3 7 4 : 12 6
18. Lion Bliz 11 2 6 3 3 : 3 12 12 1 3 8 5 : 14 6
Brzi meni