Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kolumbija, Liga Aguila (Torneo Finalizacion)

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
24.09. (Pon) 20:45 Envigado-Amerika Kali 3.26 3.05 2.26 1.58 2.34 (10)
28.09. (Pet) 21:00 Bojaka Patriotas-Independiente Med. 2.49 3.04 2.90 1.56 2.31 (3)
29.09. (Sub) 15:00 Leones FK-Junior 3.40 2.81 2.33 1.39 2.84 (3)
29.09. (Sub) 17:00 Deportes Tolima-Rionegro FK 1.73 3.31 4.99 1.44 2.62 (3)
29.09. (Sub) 19:00 Santa Fe-Deportivo Kali 1.80 3.30 4.60 1.75 2.07 (2)
29.09. (Sub) 21:00 At. Bukaramanga-Miljonarios 2.49 2.99 2.94 1.53 2.43 (3)
30.09. (Ned) 16:15 Jaguares Kordoba-Deportivo Pasto 2.18 3.10 3.35 1.50 2.46 (3)
30.09. (Ned) 18:15 Amerika Kali-Atletiko Uila 1.60 3.60 5.60 1.44 2.80 (2)
30.09. (Ned) 18:30 Atletiko Nasional-Bojaka Čiko 1.33 4.60 9.00 1.80 2.00 (2)
30.09. (Ned) 20:30 La Ekidad-Onse Kaldas 1.98 3.15 3.85 1.55 2.45 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Tabela za opstanak Zbirna tabela


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Deportes Tolima 11 8 1 2 20 : 10 (+10) 25
2 Onse Kaldas 11 7 3 1 19 : 10 (+9) 24
3 La Ekidad 11 7 1 3 12 : 9 (+3) 22
4 Rionegro FK 11 6 3 2 13 : 8 (+5) 21
5 Junior 11 6 2 3 16 : 7 (+9) 20
6 Santa Fe 11 4 6 1 14 : 7 (+7) 18
7 Atletiko Nasional 11 5 3 3 17 : 11 (+6) 18
8 At. Bukaramanga 11 5 2 4 14 : 15 (-1) 17
9 Deportivo Kali 11 4 4 3 11 : 10 (+1) 16
10 Miljonarios 11 3 6 2 15 : 12 (+3) 15
11 Amerika Kali 10 4 3 3 11 : 11 (0) 15
12 Independiente Med. 11 3 5 3 13 : 14 (-1) 14
13 Alijanca Petrolera 11 4 1 6 17 : 22 (-5) 13
14 Bojaka Čiko 11 3 3 5 11 : 16 (-5) 12
15 Bojaka Patriotas 11 2 5 4 11 : 11 (0) 11
16 Jaguares Kordoba 11 2 3 6 9 : 16 (-7) 9
17 Deportivo Pasto 11 2 3 6 7 : 15 (-8) 9
18 Leones FK 11 1 3 7 8 : 15 (-7) 6
19 Envigado 10 1 3 6 9 : 18 (-9) 6
20 Atletiko Uila 11 1 2 8 6 : 16 (-10) 5
Pobednik Kupa i najbolje plasirani tim u Zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4 najbolje plasirana tima u zbirnoj tabeli koja se nisu plasirala u Kopa Libertadores - Kopa Sudamerikana

Iz lige se ispada na osnovu najlošijeg proseka bodova u prethodne 3 sezone.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Deportes Tolima 5 4 1 0 9 : 2 13 6 4 0 2 11 : 8 12
2. Onse Kaldas 5 5 0 0 12 : 4 15 6 2 3 1 7 : 6 9
3. La Ekidad 5 3 1 1 5 : 3 10 6 4 0 2 7 : 6 12
4. Rionegro FK 5 4 1 0 7 : 2 13 6 2 2 2 6 : 6 8
5. Junior 5 5 0 0 13 : 2 15 6 1 2 3 3 : 5 5
6. Santa Fe 5 3 1 1 10 : 4 10 6 1 5 0 4 : 3 8
7. Atletiko Nasional 6 2 2 2 10 : 9 8 5 3 1 1 7 : 2 10
8. At. Bukaramanga 6 2 1 3 6 : 9 7 5 3 1 1 8 : 6 10
9. Deportivo Kali 5 4 0 1 8 : 3 12 6 0 4 2 3 : 7 4
10. Miljonarios 6 0 5 1 6 : 7 5 5 3 1 1 9 : 5 10
11. Amerika Kali 6 3 1 2 6 : 6 10 4 1 2 1 5 : 5 5
12. Independiente Med. 5 2 3 0 8 : 5 9 6 1 2 3 5 : 9 5
13. Alijanca Petrolera 6 3 1 2 13 : 12 10 5 1 0 4 4 : 10 3
14. Bojaka Čiko 5 2 2 1 6 : 5 8 6 1 1 4 5 : 11 4
15. Bojaka Patriotas 6 2 3 1 6 : 3 9 5 0 2 3 5 : 8 2
16. Jaguares Kordoba 6 2 2 2 5 : 4 8 5 0 1 4 4 : 12 1
17. Deportivo Pasto 6 2 2 2 5 : 6 8 5 0 1 4 2 : 9 1
18. Leones FK 5 0 2 3 2 : 5 2 6 1 1 4 6 : 10 4
19. Envigado 5 1 1 3 4 : 7 4 5 0 2 3 5 : 11 2
20. Atletiko Uila 6 1 2 3 6 : 8 5 5 0 0 5 0 : 8 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno