Kipar, Cyta Championship

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
15.12. (Sub) 15:00 Doksa Katokopia-AEL Limasol 3.16 3.32 2.08 1.86 1.84 (1)
15.12. (Sub) 16:00 Ermis Aradipos-Alki 1.73 3.52 4.24 1.70 2.04 (1)
15.12. (Sub) 17:00 Anortozis-Pafos 1.42 3.96 6.45 1.80 1.91 (1)
16.12. (Ned) 14:00 Omonija-APOEL 3.60 3.48 1.89 1.97 1.74 (1)
16.12. (Ned) 16:00 NEA Salamina-Enozis Neon 1.56 3.76 5.25 2.04 1.70 (1)
17.12. (Pon) 17:00 Apolon Limasol-AEK Larnaka 1.56 3.92 4.88 2.25 1.57 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 AEL Limasol 12 9 1 2 22 : 12 (+10) 28
2 APOEL 12 8 2 2 27 : 13 (+14) 26
3 Apolon Limasol 11 8 1 2 29 : 9 (+20) 25
4 AEK Larnaka 10 6 1 3 14 : 7 (+7) 19
5 Anortozis 12 5 4 3 15 : 12 (+3) 19
6 NEA Salamina 12 6 1 5 18 : 16 (+2) 19
7 Omonija 12 5 1 6 12 : 15 (-3) 16
8 Doksa Katokopia 12 4 2 6 18 : 19 (-1) 14
9 Pafos 11 3 2 6 10 : 20 (-10) 11
10 Enozis Neon 12 3 1 8 12 : 25 (-13) 10
11 Ermis Aradipos 12 2 1 9 11 : 20 (-9) 7
12 Alki 12 2 1 9 6 : 26 (-20) 7
1.mesto u plej ofu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
2-3.mesto u plej ofu - Kvalifikacije za Ligu Evrope (1.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. AEL Limasol 6 5 0 1 16 : 8 15 6 4 1 1 6 : 4 13
2. APOEL 6 4 1 1 16 : 6 13 6 4 1 1 11 : 7 13
3. Apolon Limasol 6 5 0 1 20 : 3 15 5 3 1 1 9 : 6 10
4. AEK Larnaka 4 3 0 1 5 : 1 9 6 3 1 2 9 : 6 10
5. Anortozis 6 3 0 3 9 : 8 9 6 2 4 0 6 : 4 10
6. NEA Salamina 6 4 1 1 12 : 5 13 6 2 0 4 6 : 11 6
7. Omonija 6 3 1 2 7 : 8 10 6 2 0 4 5 : 7 6
8. Doksa Katokopia 6 3 1 2 11 : 7 10 6 1 1 4 7 : 12 4
9. Pafos 6 2 2 2 3 : 4 8 5 1 0 4 7 : 16 3
10. Enozis Neon 6 3 1 2 10 : 9 10 6 0 0 6 2 : 16 0
11. Ermis Aradipos 6 1 1 4 5 : 6 4 6 1 0 5 6 : 14 3
12. Alki 6 1 1 4 4 : 11 4 6 1 0 5 2 : 15 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno