Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Nemačka, Regionalliga West

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.09. (Uto) 13:30 Borusija D. II-Vupertaler SV 2.36 3.42 2.73 2.14 1.68 (10)
21.09. (Pet) 13:30 Boner SK-Videnbrik 2000 2.90 3.70 2.39 2.30 1.68 (2)
21.09. (Pet) 13:30 Fortuna 95 Dizeldorf II-RV Oberhauzen 4.32 3.68 1.88 1.98 1.90 (2)
21.09. (Pet) 13:30 Keln II-Alemanija Ahen 2.81 3.58 2.50 2.10 1.80 (2)
21.09. (Pet) 13:30 Rot Vajs Esen-SV Štraelen 1.52 4.50 6.48 2.35 1.65 (2)
21.09. (Pet) 13:30 TV Herkenrat-Borusija MG II 3.15 3.70 2.23 2.28 1.69 (2)
22.09. (Sub) 08:00 Kan-Marienborn-Borusija D. II 4.76 3.80 1.78 2.00 1.88 (2)
22.09. (Sub) 08:00 Lipštad 08-Verl 3.14 3.30 2.42 1.74 2.19 (2)
22.09. (Sub) 08:00 Rodinghauzen-Vatenšajd 09 2.15 3.74 3.31 2.30 1.68 (2)
22.09. (Sub) 08:00 Vupertaler SV-Viktorija Keln 3.21 3.80 2.17 2.43 1.62 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viktorija Keln 8 5 2 1 15 : 7 (+8) 17
2 Rot Vajs Esen 8 5 1 2 18 : 8 (+10) 16
3 Lipštad 08 8 4 3 1 12 : 7 (+5) 15
4 RV Oberhauzen 8 4 2 2 9 : 8 (+1) 14
5 Verl 8 2 6 0 9 : 6 (+3) 12
6 Borusija D. II 6 3 2 1 11 : 7 (+4) 11
7 SV Štraelen 8 3 2 3 8 : 13 (-5) 11
8 Vatenšajd 09 7 3 1 3 8 : 6 (+2) 10
9 Rodinghauzen 8 2 4 2 8 : 9 (-1) 10
10 Borusija MG II 8 2 4 2 6 : 8 (-2) 10
11 Fortuna 95 Dizeldorf II 8 2 3 3 9 : 11 (-2) 9
12 TV Herkenrat 8 2 2 4 16 : 15 (+1) 8
13 Vupertaler SV 7 2 2 3 11 : 12 (-1) 8
14 Videnbrik 2000 8 1 5 2 6 : 9 (-3) 8
15 Alemanija Ahen 8 1 4 3 9 : 12 (-3) 7
16 Boner SK 8 1 3 4 9 : 14 (-5) 6
17 Keln II 8 0 5 3 8 : 12 (-4) 5
18 Kan-Marienborn 8 0 5 3 7 : 15 (-8) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viktorija Keln 4 4 0 0 8 : 1 12 4 1 2 1 7 : 6 5
2. Rot Vajs Esen 4 3 0 1 10 : 4 9 4 2 1 1 8 : 4 7
3. Lipštad 08 4 2 1 1 7 : 4 7 4 2 2 0 5 : 3 8
4. RV Oberhauzen 4 2 1 1 5 : 4 7 4 2 1 1 4 : 4 7
5. Verl 4 1 3 0 6 : 4 6 4 1 3 0 3 : 2 6
6. Borusija D. II 3 1 2 0 5 : 2 5 3 2 0 1 6 : 5 6
7. SV Štraelen 4 2 1 1 4 : 5 7 4 1 1 2 4 : 8 4
8. Vatenšajd 09 3 1 0 2 4 : 4 3 4 2 1 1 4 : 2 7
9. Rodinghauzen 4 1 2 1 5 : 5 5 4 1 2 1 3 : 4 5
10. Borusija MG II 4 1 1 2 4 : 7 4 4 1 3 0 2 : 1 6
11. Fortuna 95 Dizeldorf II 4 1 2 1 3 : 3 5 4 1 1 2 6 : 8 4
12. TV Herkenrat 4 1 1 2 8 : 7 4 4 1 1 2 8 : 8 4
13. Vupertaler SV 4 2 1 1 8 : 4 7 3 0 1 2 3 : 8 1
14. Videnbrik 2000 4 1 3 0 4 : 3 6 4 0 2 2 2 : 6 2
15. Alemanija Ahen 4 0 3 1 5 : 7 3 4 1 1 2 4 : 5 4
16. Boner SK 4 0 2 2 4 : 6 2 4 1 1 2 5 : 8 4
17. Keln II 4 0 2 2 5 : 7 2 4 0 3 1 3 : 5 3
18. Kan-Marienborn 4 0 3 1 2 : 5 3 4 0 2 2 5 : 10 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno