Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Grčka, Souroti Superleague

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
20.10. (Sub) 13:00 Panatinaikos-Panionios 1.75 3.46 4.64 1.54 2.38 (1)
20.10. (Sub) 15:15 PAS Janjina-Panetolikos 1.91 3.26 4.04 1.49 2.50 (1)
20.10. (Sub) 16:00 Apolon Smirnis-AEK 8.55 4.47 1.34 1.90 1.91 (2)
20.10. (Sub) 17:30 Larisa-Lamia 2.10 3.07 3.64 1.42 2.60 (1)
21.10. (Ned) 15:15 Levadijakos-Ksanti 2.32 2.80 3.09 1.44 2.60 (1)
21.10. (Ned) 16:00 Aris-PAOK 3.59 3.23 2.04 1.65 2.20 (2)
21.10. (Ned) 17:30 OFI Krit-Olimpijakos 7.90 4.23 1.37 1.73 2.00 (2)
22.10. (Pon) 16:00 Atromitos-Asteras Tripolis 2.06 3.15 3.64 1.49 2.50 (1)
27.10. (Sub) 15:00 Larisa-OFI Krit 1.99 3.03 4.06 1.44 2.53 (1)
27.10. (Sub) 16:00 Lamia-Levadijakos 2.18 3.02 3.48 1.44 2.54 (1)
27.10. (Sub) 16:30 AEK-Aris 1.62 3.66 5.30 1.63 2.25 (1)
28.10. (Ned) 16:15 Panionios-Atromitos 2.67 2.94 2.76 1.49 2.50 (1)
28.10. (Ned) 18:00 Panetolikos-Asteras Tripolis 2.70 2.94 2.72 1.44 2.53 (1)
28.10. (Ned) 18:30 PAOK-Panatinaikos 1.37 4.16 6.90 1.76 2.07 (1)
29.10. (Pon) 18:00 Ksanti-PAS Janjina 2.08 3.09 3.68 1.49 2.50 (1)
29.10. (Pon) 18:30 Olimpijakos-Apolon Smirnis 1.09 7.90 24.00 2.50 1.49 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 PAOK (-2) 6 6 0 0 10 : 1 (+9) 16
2 Atromitos 6 5 1 0 8 : 1 (+7) 16
3 Olimpijakos 6 4 1 1 10 : 3 (+7) 13
4 AEK 6 4 1 1 11 : 3 (+8) 13
5 Aris 6 4 0 2 9 : 2 (+7) 12
6 Panatinaikos (-6) 6 5 1 0 13 : 4 (+9) 10
7 Ksanti 6 2 3 1 5 : 2 (+3) 9
8 Panetolikos 6 2 2 2 8 : 8 (0) 8
9 Panionios 6 2 1 3 5 : 8 (-3) 7
10 Larisa 6 2 0 4 3 : 8 (-5) 6
11 PAS Janjina 6 2 0 4 4 : 11 (-7) 6
12 Asteras Tripolis 6 1 1 4 4 : 7 (-3) 4
13 Lamia 6 0 3 3 4 : 10 (-6) 3
14 Levadijakos 6 1 0 5 2 : 10 (-8) 3
15 OFI Krit 6 0 2 4 5 : 14 (-9) 2
16 Apolon Smirnis 6 0 0 6 1 : 10 (-9) 0
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (3.kolo)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
3-4.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. PAOK (-2) 3 3 0 0 5 : 0 9 3 3 0 0 5 : 1 9
2. Atromitos 4 3 1 0 4 : 0 10 2 2 0 0 4 : 1 6
3. Olimpijakos 4 3 0 1 8 : 2 9 2 1 1 0 2 : 1 4
4. AEK 3 2 1 0 7 : 1 7 3 2 0 1 4 : 2 6
5. Aris 3 3 0 0 6 : 0 9 3 1 0 2 3 : 2 3
6. Panatinaikos (-6) 3 3 0 0 8 : 2 9 3 2 1 0 5 : 2 7
7. Ksanti 4 2 1 1 5 : 2 7 2 0 2 0 0 : 0 2
8. Panetolikos 4 2 1 1 7 : 6 7 2 0 1 1 1 : 2 1
9. Panionios 4 1 1 2 3 : 4 4 2 1 0 1 2 : 4 3
10. Larisa 2 1 0 1 2 : 3 3 4 1 0 3 1 : 5 3
11. PAS Janjina 1 1 0 0 1 : 0 3 5 1 0 4 3 : 11 3
12. Asteras Tripolis 3 1 1 1 3 : 2 4 3 0 0 3 1 : 5 0
13. Lamia 3 0 2 1 1 : 4 2 3 0 1 2 3 : 6 1
14. Levadijakos 2 1 0 1 1 : 2 3 4 0 0 4 1 : 8 0
15. OFI Krit 2 0 0 2 1 : 6 0 4 0 2 2 4 : 8 2
16. Apolon Smirnis 3 0 0 3 1 : 5 0 3 0 0 3 0 : 5 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno