Grčka, Souroti Superleague

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
15.12. (Sub) 15:15 PAS Janjina-Panionios 2.37 2.92 3.24 1.42 2.71 (9)
15.12. (Sub) 17:00 Aris-Panetolikos 1.61 3.62 5.60 1.59 2.32 (9)
15.12. (Sub) 17:30 Asteras Tripolis-OFI Krit 1.45 3.86 8.10 1.59 2.31 (9)
16.12. (Ned) 14:00 Apolon Smirnis-Ksanti 3.10 2.94 2.42 1.42 2.74 (8)
16.12. (Ned) 15:15 Larisa-AEK 5.86 3.47 1.63 1.54 2.41 (9)
16.12. (Ned) 17:00 Panatinaikos-Atromitos 2.26 3.01 3.38 1.50 2.49 (9)
16.12. (Ned) 17:30 Olimpijakos-Lamia 1.13 7.00 20.84 2.12 1.69 (9)
17.12. (Pon) 17:30 Levadijakos-PAOK 9.20 3.93 1.41 1.57 2.35 (9)
22.12. (Sub) 14:00 Panetolikos-Panatinaikos 2.83 2.97 2.59 1.49 2.49 (1)
22.12. (Sub) 15:15 OFI Krit-Atromitos 3.17 3.03 2.32 1.51 2.45 (1)
22.12. (Sub) 17:30 Panionios-Asteras Tripolis 2.38 3.05 3.05 1.54 2.38 (1)
23.12. (Ned) 13:00 AEK-Levadijakos 1.18 5.70 16.00 1.97 1.85 (1)
23.12. (Ned) 14:00 Lamia-Apolon Smirnis 1.89 3.10 4.42 1.44 2.54 (1)
23.12. (Ned) 15:15 Olimpijakos-Larisa 1.18 5.90 15.00 2.06 1.77 (1)
23.12. (Ned) 17:00 Ksanti-Aris 2.39 2.91 3.17 1.42 2.60 (1)
23.12. (Ned) 17:30 PAOK-PAS Janjina 1.18 5.90 15.00 2.03 1.79 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 PAOK (-2) 13 12 1 0 22 : 5 (+17) 35
2 Atromitos 13 8 4 1 22 : 11 (+11) 28
3 Olimpijakos 13 8 3 2 18 : 8 (+10) 27
4 AEK (-3) 13 8 2 3 22 : 7 (+15) 23
5 Panatinaikos (-6) 13 7 4 2 22 : 12 (+10) 19
6 Aris 13 6 1 6 17 : 16 (+1) 19
7 Ksanti 13 5 4 4 11 : 10 (+1) 19
8 Panionios 13 5 3 5 15 : 16 (-1) 18
9 Panetolikos 13 5 3 5 17 : 18 (-1) 18
10 Asteras Tripolis 13 4 3 6 12 : 12 (0) 15
11 Larisa 13 4 2 7 12 : 17 (-5) 14
12 OFI Krit 13 2 5 6 12 : 20 (-8) 11
13 Lamia 13 2 5 6 9 : 17 (-8) 11
14 PAS Janjina 13 3 2 8 8 : 19 (-11) 11
15 Levadijakos 13 2 2 9 9 : 22 (-13) 8
16 Apolon Smirnis 13 0 2 11 5 : 23 (-18) 2
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (3.kolo)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
3-4.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. PAOK (-2) 7 7 0 0 13 : 2 21 6 5 1 0 9 : 3 16
2. Atromitos 8 5 2 1 13 : 7 17 5 3 2 0 9 : 4 11
3. Olimpijakos 7 5 1 1 12 : 4 16 6 3 2 1 6 : 4 11
4. AEK (-3) 7 5 1 1 15 : 3 16 6 3 1 2 7 : 4 10
5. Panatinaikos (-6) 6 5 1 0 14 : 3 16 7 2 3 2 8 : 9 9
6. Aris 6 3 1 2 8 : 4 10 7 3 0 4 9 : 12 9
7. Ksanti 7 3 2 2 8 : 5 11 6 2 2 2 3 : 5 8
8. Panionios 8 3 3 2 10 : 7 12 5 2 0 3 5 : 9 6
9. Panetolikos 7 4 2 1 12 : 9 14 6 1 1 4 5 : 9 4
10. Asteras Tripolis 6 3 1 2 6 : 3 10 7 1 2 4 6 : 9 5
11. Larisa 6 3 1 2 9 : 7 10 7 1 1 5 3 : 10 4
12. OFI Krit 6 2 1 3 6 : 9 7 7 0 4 3 6 : 11 4
13. Lamia 6 1 3 2 4 : 7 6 7 1 2 4 5 : 10 5
14. PAS Janjina 5 2 2 1 4 : 3 8 8 1 0 7 4 : 16 3
15. Levadijakos 6 2 1 3 5 : 8 7 7 0 1 6 4 : 14 1
16. Apolon Smirnis 6 0 1 5 3 : 10 1 7 0 1 6 2 : 13 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno