Meksiko, Copa Corona MX Clausura - Group stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Tihuana XDK 4 2 1 1 5 : 4 (+1) 7
2 Pačuka 4 2 0 2 5 : 5 (0) 6
3 Atlante 4 1 1 2 3 : 4 (-1) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Tihuana XDK 2 1 1 0 3 : 2 4 2 1 0 1 2 : 2 3
2. Pačuka 2 1 0 1 2 : 2 3 2 1 0 1 3 : 3 3
3. Atlante 2 0 0 2 1 : 3 0 2 1 1 0 2 : 1 4

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Huarez 4 3 1 0 7 : 2 (+5) 10
2 Puebla 4 1 1 2 7 : 8 (-1) 4
3 Tampiko Madero 4 1 0 3 5 : 9 (-4) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Huarez 2 1 1 0 4 : 1 4 2 2 0 0 3 : 1 6
2. Puebla 2 1 0 1 4 : 4 3 2 0 1 1 3 : 4 1
3. Tampiko Madero 2 1 0 1 3 : 3 3 2 0 0 2 2 : 6 0

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dorados Sinaloa 4 2 1 1 7 : 3 (+4) 7
2 Zakatepek 4 2 0 2 4 : 9 (-5) 6
3 Keretaro 4 1 1 2 8 : 7 (+1) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dorados Sinaloa 2 1 1 0 4 : 1 4 2 1 0 1 3 : 2 3
2. Zakatepek 2 1 0 1 1 : 4 3 2 1 0 1 3 : 5 3
3. Keretaro 2 0 0 2 3 : 6 0 2 1 1 0 5 : 1 4

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Klub Amerika 4 3 0 1 6 : 4 (+2) 9
2 Atletiko San Luis 4 2 0 2 5 : 5 (0) 6
3 Nekaksa 4 1 0 3 6 : 8 (-2) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Klub Amerika 2 2 0 0 4 : 1 6 2 1 0 1 2 : 3 3
2. Atletiko San Luis 2 1 0 1 2 : 2 3 2 1 0 1 3 : 3 3
3. Nekaksa 2 0 0 2 3 : 5 0 2 1 0 1 3 : 3 3

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Oaksaka 4 2 1 1 4 : 3 (+1) 7
2 Leon 4 1 2 1 5 : 5 (0) 5
3 Kruz Azul 4 1 1 2 5 : 6 (-1) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Oaksaka 2 0 1 1 2 : 3 1 2 2 0 0 2 : 0 6
2. Leon 2 0 1 1 1 : 2 1 2 1 1 0 4 : 3 4
3. Kruz Azul 2 0 0 2 2 : 4 0 2 1 1 0 3 : 2 4

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mon. Morelija 4 4 0 0 8 : 3 (+5) 12
2 Korekaminos UAT 4 1 1 2 5 : 7 (-2) 4
3 Potros UAEM 4 0 1 3 5 : 8 (-3) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mon. Morelija 2 2 0 0 5 : 2 6 2 2 0 0 3 : 1 6
2. Korekaminos UAT 2 1 0 1 2 : 2 3 2 0 1 1 3 : 5 1
3. Potros UAEM 2 0 1 1 3 : 4 1 2 0 0 2 2 : 4 0

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 TR Verakruz 4 2 1 1 4 : 2 (+2) 7
2 Mineros Zakatekas 4 2 1 1 3 : 2 (+1) 7
3 Lobos BUAP 4 0 2 2 0 : 3 (-3) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. TR Verakruz 2 2 0 0 4 : 0 6 2 0 1 1 0 : 2 1
2. Mineros Zakatekas 2 1 1 0 2 : 0 4 2 1 0 1 1 : 2 3
3. Lobos BUAP 2 0 1 1 0 : 1 1 2 0 1 1 0 : 2 1

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gvadalahara Čivas 4 2 2 0 7 : 3 (+4) 8
2 Kimarones Sonora 4 1 1 2 3 : 4 (-1) 4
3 Kafetaleros Tapačula 4 1 1 2 2 : 5 (-3) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gvadalahara Čivas 2 1 1 0 4 : 1 4 2 1 1 0 3 : 2 4
2. Kimarones Sonora 2 1 0 1 2 : 2 3 2 0 1 1 1 : 2 1
3. Kafetaleros Tapačula 2 1 1 0 2 : 1 4 2 0 0 2 0 : 4 0

Grupa 9

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Pumas UNAM 4 3 0 1 6 : 3 (+3) 9
2 Atlas 4 2 0 2 7 : 6 (+1) 6
3 UDG 4 1 0 3 5 : 9 (-4) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Pumas UNAM 2 1 0 1 2 : 2 3 2 2 0 0 4 : 1 6
2. Atlas 2 0 0 2 2 : 4 0 2 2 0 0 5 : 2 6
3. UDG 2 0 0 2 2 : 6 0 2 1 0 1 3 : 3 3
U završni deo će se plasirati pobednici grupa i sedam najboljih drugoplasiranih ekipa.
18+ igrajte odgovorno