Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, Lotto Ekstraklasa - Runda zasadnicza

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.10. (Pet) 16:00 Pjast-Lehija Gdanjsk 2.35 3.25 3.00 1.83 1.97 (10)
19.10. (Pet) 18:30 Jagielonija-Pogon 2.23 3.23 3.27 1.88 1.93 (10)
20.10. (Sub) 13:30 Zaglebje Sosn.-Miedž Legnica 2.59 3.27 2.68 1.89 1.92 (10)
20.10. (Sub) 16:00 Šlonsk Vroclav-Arka 1.95 3.54 3.68 1.88 1.92 (10)
20.10. (Sub) 18:30 Leh Poznanj-Korona 1.77 3.56 4.56 1.89 1.91 (10)
21.10. (Ned) 13:30 Zaglebje Lubin-Visla Plok 2.15 3.35 3.31 1.98 1.83 (10)
21.10. (Ned) 16:00 Legija Varšava-Visla Krakov 1.73 3.64 4.71 1.91 1.89 (10)
22.10. (Pon) 16:00 Krakovija-Gornjik Zabže 1.98 3.49 3.67 2.01 1.81 (10)
26.10. (Pet) 16:00 Miedž Legnica-Šlonsk Vroclav 2.56 3.22 2.70 2.06 1.75 (4)
26.10. (Pet) 18:30 Jagielonija-Legija Varšava 2.70 3.29 2.48 1.94 1.83 (3)
27.10. (Sub) 13:30 Visla Plok-Pjast 2.33 3.24 3.01 1.88 1.89 (4)
27.10. (Sub) 16:00 Lehija Gdanjsk-Arka 2.03 3.34 3.63 1.74 2.05 (4)
27.10. (Sub) 18:30 Pogon-Leh Poznanj 2.75 3.26 2.50 1.89 1.89 (4)
28.10. (Ned) 13:30 Korona-Krakovija 2.10 3.30 3.45 1.88 1.88 (4)
28.10. (Ned) 17:00 Gornjik Zabže-Zaglebje Lubin 2.57 3.21 2.69 1.88 1.89 (4)
29.10. (Pon) 17:00 Visla Krakov-Zaglebje Sosn. 1.71 3.61 4.87 2.04 1.74 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Lehija Gdanjsk 11 6 3 2 20 : 13 (+7) 21
2 Legija Varšava 11 6 3 2 16 : 12 (+4) 21
3 Pjast 11 6 2 3 17 : 15 (+2) 20
4 Visla Krakov 11 6 2 3 20 : 10 (+10) 20
5 Jagielonija 11 6 2 3 17 : 13 (+4) 20
6 Korona 11 5 4 2 15 : 12 (+3) 19
7 Leh Poznanj 11 5 2 4 17 : 14 (+3) 17
8 Zaglebje Lubin 11 5 1 5 17 : 17 (0) 16
9 Arka 11 3 5 3 12 : 11 (+1) 14
10 Pogon 11 3 4 4 13 : 13 (0) 13
11 Šlonsk Vroclav 11 3 3 5 16 : 15 (+1) 12
12 Miedž Legnica 11 3 3 5 15 : 20 (-5) 12
13 Visla Plok 11 2 4 5 14 : 20 (-6) 10
14 Gornjik Zabže 11 1 6 4 11 : 17 (-6) 9
15 Krakovija 11 1 4 6 8 : 17 (-9) 7
16 Zaglebje Sosn. 11 1 4 6 15 : 24 (-9) 7
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Lehija Gdanjsk 5 3 2 0 12 : 5 11 6 3 1 2 8 : 8 10
2. Legija Varšava 6 2 2 2 6 : 9 8 5 4 1 0 10 : 3 13
3. Pjast 5 4 0 1 8 : 5 12 6 2 2 2 9 : 10 8
4. Visla Krakov 6 3 2 1 11 : 5 11 5 3 0 2 9 : 5 9
5. Jagielonija 6 3 0 3 8 : 10 9 5 3 2 0 9 : 3 11
6. Korona 5 3 1 1 9 : 6 10 6 2 3 1 6 : 6 9
7. Leh Poznanj 5 3 1 1 11 : 7 10 6 2 1 3 6 : 7 7
8. Zaglebje Lubin 5 3 0 2 8 : 6 9 6 2 1 3 9 : 11 7
9. Arka 5 2 2 1 7 : 6 8 6 1 3 2 5 : 5 6
10. Pogon 6 2 2 2 10 : 8 8 5 1 2 2 3 : 5 5
11. Šlonsk Vroclav 6 2 1 3 7 : 5 7 5 1 2 2 9 : 10 5
12. Miedž Legnica 6 2 2 2 8 : 10 8 5 1 1 3 7 : 10 4
13. Visla Plok 6 1 2 3 7 : 10 5 5 1 2 2 7 : 10 5
14. Gornjik Zabže 6 0 4 2 6 : 10 4 5 1 2 2 5 : 7 5
15. Krakovija 5 1 2 2 3 : 4 5 6 0 2 4 5 : 13 2
16. Zaglebje Sosn. 5 1 3 1 9 : 7 6 6 0 1 5 6 : 17 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno