Poljska, Lotto Ekstraklasa - Runda zasadnicza

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
14.12. (Pet) 17:00 Visla Plok-Visla Krakov 2.12 3.39 3.35 2.03 1.78 (9)
14.12. (Pet) 19:30 Jagielonija-Zaglebje Lubin 1.64 3.96 4.86 2.07 1.76 (9)
15.12. (Sub) 14:30 Krakovija-Pogon 2.63 3.10 2.73 1.69 2.14 (9)
15.12. (Sub) 17:00 Gornjik Zabže-Arka 2.64 3.27 2.63 1.94 1.87 (9)
15.12. (Sub) 19:30 Legija Varšava-Pjast 1.55 4.13 5.50 1.97 1.83 (9)
16.12. (Ned) 14:30 Šlonsk Vroclav-Korona 2.40 3.30 2.87 1.85 1.96 (9)
16.12. (Ned) 17:00 Zaglebje Sosn.-Leh Poznanj 3.82 3.51 1.92 1.95 1.85 (9)
17.12. (Pon) 17:00 Miedž Legnica-Lehija Gdanjsk 2.85 3.20 2.46 1.80 2.01 (9)
20.12. (Čet) 17:00 Pogon-Šlonsk Vroclav 1.79 3.56 4.50 (2)
20.12. (Čet) 19:30 Zaglebje Sosn.-Legija Varšava 4.68 3.62 1.75 (2)
21.12. (Pet) 17:00 Arka-Visla Plok 2.12 3.32 3.47 (2)
21.12. (Pet) 17:00 Pjast-Jagielonija 2.95 3.20 2.43 (2)
21.12. (Pet) 19:25 Visla Krakov-Leh Poznanj 2.95 3.21 2.42 (2)
22.12. (Sub) 14:30 Korona-Miedž Legnica 1.87 3.47 4.19 (2)
22.12. (Sub) 17:00 Lehija Gdanjsk-Gornjik Zabže 1.65 3.79 5.25 (2)
22.12. (Sub) 17:00 Zaglebje Lubin-Krakovija 2.50 3.05 2.98 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Lehija Gdanjsk 18 11 5 2 30 : 17 (+13) 38
2 Legija Varšava 18 9 6 3 29 : 18 (+11) 33
3 Jagielonija 18 9 5 4 33 : 24 (+9) 32
4 Pjast 18 8 6 4 26 : 20 (+6) 30
5 Korona 18 8 5 5 24 : 22 (+2) 29
6 Pogon 18 8 4 6 25 : 21 (+4) 28
7 Leh Poznanj 18 8 3 7 25 : 23 (+2) 27
8 Visla Krakov 18 7 5 6 31 : 27 (+4) 26
9 Arka 18 6 5 7 26 : 24 (+2) 23
10 Zaglebje Lubin 18 6 3 9 26 : 30 (-4) 21
11 Krakovija 18 5 6 7 16 : 19 (-3) 21
12 Miedž Legnica 18 5 4 9 21 : 35 (-14) 19
13 Visla Plok 18 4 7 7 26 : 32 (-6) 19
14 Šlonsk Vroclav 18 4 5 9 25 : 27 (-2) 17
15 Gornjik Zabže 18 3 7 8 22 : 32 (-10) 16
16 Zaglebje Sosn. 18 2 6 10 22 : 36 (-14) 12
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Lehija Gdanjsk 9 6 3 0 18 : 8 21 9 5 2 2 12 : 9 17
2. Legija Varšava 9 4 3 2 16 : 12 15 9 5 3 1 13 : 6 18
3. Jagielonija 10 5 2 3 16 : 15 17 8 4 3 1 17 : 9 15
4. Pjast 9 6 2 1 14 : 6 20 9 2 4 3 12 : 14 10
5. Korona 9 5 2 2 16 : 11 17 9 3 3 3 8 : 11 12
6. Pogon 10 6 2 2 18 : 9 20 8 2 2 4 7 : 12 8
7. Leh Poznanj 9 6 1 2 17 : 10 19 9 2 2 5 8 : 13 8
8. Visla Krakov 9 4 4 1 18 : 11 16 9 3 1 5 13 : 16 10
9. Arka 8 3 2 3 13 : 13 11 10 3 3 4 13 : 11 12
10. Zaglebje Lubin 9 3 2 4 13 : 13 11 9 3 1 5 13 : 17 10
11. Krakovija 9 3 4 2 7 : 5 13 9 2 2 5 9 : 14 8
12. Miedž Legnica 9 3 2 4 10 : 19 11 9 2 2 5 11 : 16 8
13. Visla Plok 9 2 3 4 10 : 15 9 9 2 4 3 16 : 17 10
14. Šlonsk Vroclav 9 2 1 6 8 : 12 7 9 2 4 3 17 : 15 10
15. Gornjik Zabže 9 1 5 3 11 : 15 8 9 2 2 5 11 : 17 8
16. Zaglebje Sosn. 8 2 3 3 14 : 14 9 10 0 3 7 8 : 22 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno