Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Srbija, Superliga - 1.deo

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.07. (Sub) 17:00 Partizan-Mačva 1.11 7.39 16.80 2.61 1.44 (13)
22.07. (Sub) 18:00 Javor Matis-Borac Čačak 1.82 3.16 4.22 1.52 2.40 (13)
22.07. (Sub) 18:00 Mladost Lučani-Zemun 1.50 3.73 6.04 1.78 1.95 (12)
22.07. (Sub) 18:00 Napredak-Rad 1.57 3.62 5.26 1.66 2.12 (11)
22.07. (Sub) 18:00 Spartak Subotica-Bačka B.Palanka 1.92 3.20 3.72 1.55 2.33 (12)
22.07. (Sub) 18:00 Voždovac-Radnik Surdulica 1.67 3.42 4.70 1.60 2.23 (13)
23.07. (Ned) 17:00 Crvena Zvezda-Radnički Niš 1.15 6.27 13.79 2.05 1.71 (12)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Vojvodina 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
2 Bačka B.Palanka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Borac Čačak 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Crvena Zvezda 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Javor Matis 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Mačva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Mladost Lučani 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Napredak 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Partizan 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Rad 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 Radnički Niš 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
12 Radnik Surdulica 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
13 Spartak Subotica 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
14 Voždovac 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
15 Zemun 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
16 Čukarički 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Vojvodina 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Bačka B.Palanka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Borac Čačak 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Crvena Zvezda 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Javor Matis 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Mačva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Mladost Lučani 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Napredak 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Partizan 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Rad 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Radnički Niš 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Radnik Surdulica 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Spartak Subotica 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Voždovac 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Zemun 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Čukarički 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
Brzi meni