Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Slovačka, Fortuna Liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
21.09. (Sub) 15:00 DAC 1904 Dun. Streda-MFK Ružomberok 1.35 4.82 7.12 2.24 1.61 (11)
21.09. (Sub) 17:00 MŠK Žilina-Pohronie 1.18 6.30 10.79 3.03 1.33 (10)
21.09. (Sub) 17:00 Nitra-Zemplin Mihalovce 2.33 3.18 2.85 1.66 2.15 (10)
21.09. (Sub) 17:00 Sered-ViOn 2.37 3.21 2.76 1.74 2.04 (10)
22.09. (Ned) 16:00 AS Trenčin-Slovan Bratislava 3.43 3.78 1.86 2.53 1.47 (8)
28.09. (Sub) 14:30 Sered-AS Trenčin 3.22 3.19 2.21 2.14 1.63 (1)
28.09. (Sub) 17:00 Senica-Pohronie 1.88 3.38 4.00 1.89 1.82 (1)
28.09. (Sub) 17:00 Slovan Bratislava-Nitra 1.18 6.65 12.50 2.33 1.50 (1)
28.09. (Sub) 17:00 Zemplin Mihalovce-MFK Ružomberok 2.16 3.19 3.32 1.84 1.86 (1)
29.09. (Ned) 16:00 DAC 1904 Dun. Streda-MŠK Žilina 2.14 3.28 3.26 1.99 1.73 (1)
29.09. (Ned) 16:00 ViOn-Spartak Trnava 2.77 3.18 2.49 1.74 1.98 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 MŠK Žilina 8 6 2 0 21 : 6 (+15) 20
2 Slovan Bratislava 8 6 1 1 22 : 7 (+15) 19
3 DAC 1904 Dun. Streda 8 5 1 2 18 : 11 (+7) 16
4 Spartak Trnava 9 4 2 3 12 : 11 (+1) 14
5 ViOn 8 4 2 2 10 : 9 (+1) 14
6 AS Trenčin 8 3 2 3 14 : 12 (+2) 11
7 Sered 8 2 3 3 12 : 16 (-4) 9
8 Zemplin Mihalovce 8 2 2 4 8 : 12 (-4) 8
9 Nitra 8 2 1 5 9 : 13 (-4) 7
10 Pohronie 8 1 3 4 8 : 20 (-12) 6
11 MFK Ružomberok 8 1 3 4 9 : 13 (-4) 6
12 Senica 9 1 2 6 7 : 20 (-13) 5
1.mesto u 2.delu- Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. MŠK Žilina 4 4 0 0 14 : 3 12 4 2 2 0 7 : 3 8
2. Slovan Bratislava 4 3 1 0 10 : 1 10 4 3 0 1 12 : 6 9
3. DAC 1904 Dun. Streda 3 2 1 0 11 : 4 7 5 3 0 2 7 : 7 9
4. Spartak Trnava 5 3 1 1 7 : 3 10 4 1 1 2 5 : 8 4
5. ViOn 5 2 2 1 6 : 4 8 3 2 0 1 4 : 5 6
6. AS Trenčin 3 1 2 0 5 : 4 5 5 2 0 3 9 : 8 6
7. Sered 4 2 1 1 8 : 9 7 4 0 2 2 4 : 7 2
8. Zemplin Mihalovce 4 2 1 1 6 : 5 7 4 0 1 3 2 : 7 1
9. Nitra 3 1 0 2 4 : 5 3 5 1 1 3 5 : 8 4
10. Pohronie 4 0 1 3 3 : 12 1 4 1 2 1 5 : 8 5
11. MFK Ružomberok 5 1 1 3 4 : 6 4 3 0 2 1 5 : 7 2
12. Senica 5 1 1 3 6 : 10 4 4 0 1 3 1 : 10 1
18+ igrajte odgovorno