Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Južna Afrika, ABSA Premiership

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
11.12. (Uto) 17:30 Fri Stejt Stars-Orlando Pajrats 3.28 2.79 2.33 1.45 2.60 (9)
11.12. (Uto) 17:30 Kejp Taun Siti-Čipa Junajted 2.00 3.01 3.91 1.56 2.33 (9)
11.12. (Uto) 17:30 Mamelodi Sand.-Baroka 1.37 4.43 7.40 1.75 2.01 (9)
11.12. (Uto) 17:30 Polokvane Siti-Hajlends Park 2.63 2.74 2.88 1.53 2.39 (9)
12.12. (Sre) 17:30 AmaZulu-Blemfontejn Sel. 3.42 2.81 2.28 1.51 2.52 (4)
12.12. (Sre) 17:30 Bidvest Vits-Golden Erouz 1.73 3.50 4.26 1.53 2.40 (7)
12.12. (Sre) 17:30 Kajzer Čifs-Supersport Jun. 2.34 2.83 3.08 1.49 2.49 (7)
12.12. (Sre) 17:30 Maricburg Jun.-Blek Leopards 1.96 2.85 4.11 1.48 2.53 (7)
14.12. (Pet) 18:00 Čipa Junajted-Polokvane Siti 2.28 2.79 3.24 (3)
15.12. (Sub) 13:30 Blek Leopards-AmaZulu 2.42 2.77 3.12 (3)
15.12. (Sub) 17:00 Supersport Jun.-Maricburg Jun. 2.23 2.78 3.43 (3)
16.12. (Ned) 14:30 Baroka-Bidvest Vits 4.27 3.37 1.78 (3)
17.12. (Pon) 14:30 Blemfontejn Sel.-Hajlends Park 1.94 2.75 4.60 (2)
21.12. (Pet) 19:00 Bidvest Vits-Čipa Junajted 1.56 3.65 5.40 (2)
22.12. (Sub) 14:30 AmaZulu-Golden Erouz 2.85 2.65 2.70 (2)
22.12. (Sub) 17:00 Kejp Taun Siti-Blemfontejn Sel. 2.55 2.75 2.88 (2)
22.12. (Sub) 19:15 Maricburg Jun.-Baroka 2.12 2.75 3.80 (2)
23.12. (Ned) 14:30 Hajlends Park-Supersport Jun. 2.60 2.70 2.88 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Orlando Pajrats 14 6 6 2 16 : 11 (+5) 24
2 Bidvest Vits 12 7 2 3 16 : 6 (+10) 23
3 Mamelodi Sand. 11 5 6 0 14 : 7 (+7) 21
4 Blemfontejn Sel. 12 6 3 3 12 : 8 (+4) 21
5 Polokvane Siti 13 6 3 4 12 : 10 (+2) 21
6 Supersport Jun. 12 5 4 3 13 : 10 (+3) 19
7 Kajzer Čifs 14 4 6 4 16 : 13 (+3) 18
8 Kejp Taun Siti 12 4 4 4 16 : 16 (0) 16
9 Hajlends Park 12 3 6 3 13 : 12 (+1) 15
10 Golden Erouz 13 3 6 4 10 : 11 (-1) 15
11 Fri Stejt Stars 14 3 4 7 11 : 18 (-7) 13
12 Maricburg Jun. 11 1 7 3 4 : 7 (-3) 10
13 AmaZulu (-6) 12 4 4 4 10 : 15 (-5) 10
14 Baroka 12 2 4 6 7 : 12 (-5) 10
15 Čipa Junajted 12 2 4 6 6 : 11 (-5) 10
16 Blek Leopards 12 2 3 7 9 : 18 (-9) 9
1. i 2. mesto - Afrička Liga Šampiona kvalifikacije
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije kvalifikacije
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Orlando Pajrats 7 2 4 1 8 : 6 10 7 4 2 1 8 : 5 14
2. Bidvest Vits 6 3 0 3 8 : 4 9 6 4 2 0 8 : 2 14
3. Mamelodi Sand. 5 1 4 0 5 : 3 7 6 4 2 0 9 : 4 14
4. Blemfontejn Sel. 7 3 2 2 5 : 3 11 5 3 1 1 7 : 5 10
5. Polokvane Siti 7 3 1 3 7 : 7 10 6 3 2 1 5 : 3 11
6. Supersport Jun. 5 3 1 1 9 : 4 10 7 2 3 2 4 : 6 9
7. Kajzer Čifs 6 2 2 2 6 : 6 8 8 2 4 2 10 : 7 10
8. Kejp Taun Siti 6 3 1 2 9 : 7 10 6 1 3 2 7 : 9 6
9. Hajlends Park 6 3 2 1 9 : 6 11 6 0 4 2 4 : 6 4
10. Golden Erouz 7 2 2 3 5 : 7 8 6 1 4 1 5 : 4 7
11. Fri Stejt Stars 7 3 2 2 8 : 7 11 7 0 2 5 3 : 11 2
12. Maricburg Jun. 6 0 5 1 2 : 4 5 5 1 2 2 2 : 3 5
13. AmaZulu (-6) 6 2 4 0 7 : 5 10 6 2 0 4 3 : 10 6
14. Baroka 6 1 4 1 5 : 5 7 6 1 0 5 2 : 7 3
15. Čipa Junajted 6 2 1 3 4 : 5 7 6 0 3 3 2 : 6 3
16. Blek Leopards 6 2 1 3 4 : 5 7 6 0 2 4 5 : 13 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno