Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Južna Afrika, ABSA Premiership

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
26.04. (Pet) 18:00 Čipa Junajted-Kejp Taun Siti 3.46 2.71 2.27 1.48 2.54 (7)
27.04. (Sub) 13:00 Blek Leopards-Maricburg Jun. 2.17 2.78 3.57 1.47 2.57 (4)
27.04. (Sub) 13:00 Hajlends Park-Polokvane Siti 2.20 2.71 3.60 1.52 2.43 (4)
27.04. (Sub) 16:00 Supersport Jun.-Bidvest Vits 2.78 2.76 2.64 1.51 2.47 (4)
27.04. (Sub) 18:15 Blemfontejn Sel.-Kajzer Čifs 2.92 2.80 2.49 1.51 2.47 (4)
28.04. (Ned) 13:00 Baroka-AmaZulu 2.58 2.78 2.85 1.51 2.47 (4)
28.04. (Ned) 13:00 Golden Erouz-Fri Stejt Stars 2.48 2.70 3.02 1.49 2.53 (4)
30.04. (Uto) 17:30 Blek Leopards-Mamelodi Sand. 3.82 3.12 1.96 1.55 2.30 (3)
04.05. (Sub) 13:00 Bidvest Vits-Baroka 1.53 3.61 6.30 1.51 2.41 (3)
04.05. (Sub) 13:00 Hajlends Park-Blemfontejn Sel. 2.32 2.70 3.45 1.51 2.42 (3)
04.05. (Sub) 13:00 Kajzer Čifs-Fri Stejt Stars 1.62 3.29 5.83 1.51 2.42 (3)
04.05. (Sub) 13:00 Maricburg Jun.-Supersport Jun. 2.66 2.70 2.89 1.51 2.42 (3)
04.05. (Sub) 13:00 Polokvane Siti-Čipa Junajted 1.96 3.12 3.82 1.51 2.44 (3)
07.05. (Uto) 17:30 Mamelodi Sand.-Golden Erouz 1.40 4.23 7.00 1.56 2.30 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Orlando Pajrats 28 14 11 3 39 : 22 (+17) 53
2 Mamelodi Sand. 27 13 11 3 35 : 23 (+12) 50
3 Bidvest Vits 27 14 5 8 40 : 27 (+13) 47
4 Supersport Jun. 27 12 7 8 27 : 23 (+4) 43
5 Kejp Taun Siti 26 11 8 7 40 : 32 (+8) 41
6 Polokvane Siti 27 10 11 6 35 : 29 (+6) 41
7 Kajzer Čifs 27 9 11 7 32 : 26 (+6) 38
8 Hajlends Park 27 7 14 6 32 : 30 (+2) 35
9 Blemfontejn Sel. 26 9 7 10 31 : 32 (-1) 34
10 Golden Erouz 27 7 12 8 25 : 27 (-2) 33
11 AmaZulu (-6) 27 10 6 11 31 : 36 (-5) 30
12 Fri Stejt Stars 27 6 8 13 29 : 43 (-14) 26
13 Blek Leopards 26 6 8 12 26 : 41 (-15) 26
14 Baroka 27 5 10 12 24 : 33 (-9) 25
15 Čipa Junajted 27 5 9 13 23 : 32 (-9) 24
16 Maricburg Jun. 27 4 8 15 16 : 29 (-13) 20
1. i 2. mesto - Afrička Liga Šampiona kvalifikacije
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije kvalifikacije
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Orlando Pajrats 14 6 7 1 22 : 12 25 14 8 4 2 17 : 10 28
2. Mamelodi Sand. 14 5 7 2 16 : 12 22 13 8 4 1 19 : 11 28
3. Bidvest Vits 14 6 2 6 19 : 14 20 13 8 3 2 21 : 13 27
4. Supersport Jun. 13 7 3 3 16 : 9 24 14 5 4 5 11 : 14 19
5. Kejp Taun Siti 14 7 5 2 26 : 16 26 12 4 3 5 14 : 16 15
6. Polokvane Siti 14 6 4 4 22 : 18 22 13 4 7 2 13 : 11 19
7. Kajzer Čifs 14 5 4 5 14 : 14 19 13 4 7 2 18 : 12 19
8. Hajlends Park 13 6 5 2 19 : 14 23 14 1 9 4 13 : 16 12
9. Blemfontejn Sel. 12 4 3 5 14 : 13 15 14 5 4 5 17 : 19 19
10. Golden Erouz 13 5 3 5 13 : 13 18 14 2 9 3 12 : 14 15
11. AmaZulu (-6) 14 7 5 2 19 : 9 26 13 3 1 9 12 : 27 10
12. Fri Stejt Stars 14 4 5 5 19 : 20 17 13 2 3 8 10 : 23 9
13. Blek Leopards 12 5 4 3 14 : 10 19 14 1 4 9 12 : 31 7
14. Baroka 13 1 6 6 12 : 18 9 14 4 4 6 12 : 15 16
15. Čipa Junajted 13 3 4 6 10 : 12 13 14 2 5 7 13 : 20 11
16. Maricburg Jun. 14 3 6 5 12 : 14 15 13 1 2 10 4 : 15 5
18+ igrajte odgovorno