Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Švedska, Allsvenskan

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
24.05. (Pet) 17:00 GIF Sundsval-AIK 4.06 3.29 1.96 1.62 2.30 (10)
25.05. (Sub) 14:00 Haken-IFK Geteborg 2.06 3.33 3.63 1.83 1.97 (10)
25.05. (Sub) 14:00 Malme-AFC Eskilstuna 1.20 6.43 14.05 2.39 1.55 (10)
25.05. (Sub) 16:00 Helsingborg-Falkenberg 1.78 3.59 4.49 1.90 1.90 (10)
26.05. (Ned) 13:00 Đurgarden-Ostersunds 1.53 4.05 6.17 1.94 1.87 (10)
26.05. (Ned) 15:30 Kalmar-Elfsborg 2.09 3.29 3.59 1.72 2.12 (10)
27.05. (Pon) 17:00 Erebro-Sirius 1.87 3.69 3.89 2.13 1.72 (10)
27.05. (Pon) 17:00 Hamarbi-IFK Norčeping 2.04 3.55 3.46 2.14 1.71 (10)
28.05. (Uto) 16:15 Malme-GIF Sundsval 1.40 4.54 7.90 2.04 1.78 (7)
01.06. (Sub) 14:00 IFK Geteborg-Erebro 1.66 4.02 4.69 2.24 1.65 (7)
01.06. (Sub) 14:00 Sirius-Đurgarden 4.54 3.98 1.69 2.19 1.68 (7)
01.06. (Sub) 16:00 Falkenberg-Kalmar 3.85 3.30 2.00 1.70 2.17 (7)
01.06. (Sub) 16:00 Ostersunds-GIF Sundsval 2.11 3.45 3.31 1.92 1.89 (7)
02.06. (Ned) 13:00 AFC Eskilstuna-IFK Norčeping 4.37 3.69 1.76 1.93 1.85 (6)
02.06. (Ned) 13:00 AIK-Hamarbi 1.92 3.34 4.01 1.63 2.24 (6)
02.06. (Ned) 13:00 Elfsborg-Haken 2.95 3.52 2.23 2.02 1.77 (6)
02.06. (Ned) 15:30 Helsingborg-Malme 4.91 3.67 1.69 1.82 1.95 (6)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Malme 10 6 3 1 17 : 8 (+9) 21
2 Haken 10 6 2 2 16 : 8 (+8) 20
3 AIK 10 6 2 2 13 : 8 (+5) 20
4 IFK Geteborg 10 5 3 2 18 : 10 (+8) 18
5 Đurgarden 10 5 3 2 16 : 9 (+7) 18
6 Hamarbi 10 5 3 2 18 : 12 (+6) 18
7 Elfsborg 10 4 3 3 15 : 16 (-1) 15
8 IFK Norčeping 10 3 5 2 14 : 13 (+1) 14
9 Ostersunds 10 3 4 3 11 : 14 (-3) 13
10 Kalmar 10 2 5 3 9 : 11 (-2) 11
11 Erebro 10 3 2 5 14 : 18 (-4) 11
12 Sirius 10 3 1 6 14 : 19 (-5) 10
13 Helsingborg 10 2 3 5 11 : 17 (-6) 9
14 GIF Sundsval 10 2 2 6 12 : 16 (-4) 8
15 AFC Eskilstuna 10 1 3 6 9 : 16 (-7) 6
16 Falkenberg 10 1 2 7 8 : 20 (-12) 5
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Malme 5 4 1 0 12 : 3 13 5 2 2 1 5 : 5 8
2. Haken 5 4 0 1 7 : 2 12 5 2 2 1 9 : 6 8
3. AIK 5 4 1 0 7 : 2 13 5 2 1 2 6 : 6 7
4. IFK Geteborg 5 3 2 0 9 : 1 11 5 2 1 2 9 : 9 7
5. Đurgarden 5 2 2 1 7 : 6 8 5 3 1 1 9 : 3 10
6. Hamarbi 5 4 1 0 12 : 3 13 5 1 2 2 6 : 9 5
7. Elfsborg 5 3 2 0 9 : 4 11 5 1 1 3 6 : 12 4
8. IFK Norčeping 5 2 2 1 8 : 6 8 5 1 3 1 6 : 7 6
9. Ostersunds 5 2 2 1 9 : 7 8 5 1 2 2 2 : 7 5
10. Kalmar 5 1 3 1 5 : 6 6 5 1 2 2 4 : 5 5
11. Erebro 5 1 1 3 6 : 10 4 5 2 1 2 8 : 8 7
12. Sirius 6 2 0 4 11 : 15 6 4 1 1 2 3 : 4 4
13. Helsingborg 5 2 2 1 8 : 7 8 5 0 1 4 3 : 10 1
14. GIF Sundsval 4 2 0 2 8 : 6 6 6 0 2 4 4 : 10 2
15. AFC Eskilstuna 5 1 3 1 5 : 4 6 5 0 0 5 4 : 12 0
16. Falkenberg 5 1 1 3 2 : 8 4 5 0 1 4 6 : 12 1
18+ igrajte odgovorno