Kup Afrike, Total African Cup of Nations Egypt 2019 - Group stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
25.06. (Uto) 17:00 Kamerun-Gvineja Bisao 1.51 3.65 7.48 1.57 2.39 (8)
25.06. (Uto) 20:00 Gana-Benin 1.67 3.43 5.54 1.58 2.36 (8)
26.06. (Sre) 14:30 Nigerija-Gvineja 1.84 3.13 4.86 1.54 2.46 (7)
26.06. (Sre) 17:00 Uganda-Zimbabve 2.38 2.81 3.42 1.44 2.77 (7)
26.06. (Sre) 20:00 Egipat-DR Kongo 1.45 4.10 7.45 1.67 2.20 (7)
27.06. (Čet) 14:30 Madagaskar-Burundi 2.85 2.90 2.69 1.53 2.49 (7)
27.06. (Čet) 17:00 Senegal-Alžir 2.15 3.16 3.51 1.60 2.43 (4)
27.06. (Čet) 20:00 Kenija-Tanzanija 2.17 3.16 3.47 1.61 2.42 (4)
28.06. (Pet) 14:30 Tunis-Mali 2.37 3.05 3.30 1.50 2.60 (1)
28.06. (Pet) 17:00 Maroko-Obala Slonovače 2.91 2.98 2.62 1.57 2.50 (3)
28.06. (Pet) 20:00 Južna Afrika-Namibija 1.57 3.80 6.55 1.60 2.35 (1)
29.06. (Sub) 14:30 Mauritanija-Angola 3.20 3.05 2.42 1.50 2.60 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Uganda 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
2 Egipat 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Zimbabve 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
4 DR Kongo 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Nigerija 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
2 Gvineja 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
3 Madagaskar 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
4 Burundi 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Alžir 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
2 Senegal 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
3 Kenija 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
4 Tanzanija 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Obala Slonovače 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
2 Maroko 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
3 Namibija 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
4 Južna Afrika 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mali 1 1 0 0 4 : 1 (+3) 3
2 Angola 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
3 Tunis 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
4 Mauritanija 1 0 0 1 1 : 4 (-3) 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Benin 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Kamerun 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Gana 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Gvineja Bisao 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Po 2 prvoplasirane i 4 najbolje trećeplasirane ekipe, će obezbediti plasman u završnu fazu - 1/8 finala.
Igrano u Suecu , Egipat.
Igrano u Suecu , Egipat.
Igrano u Kairu , Egipat.
Igrano u Kairu , Egipat.
Igrano u Kairu , Egipat.
Igrano u Kairu , Egipat.
18+ igrajte odgovorno