EP do 21, UEFA European Championship Italy and San Marino 2019 - Preliminary round Group Stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hrvatska do 21 10 8 1 1 31 : 5 (+26) 25
2 Grčka do 21 10 8 1 1 26 : 5 (+21) 25
3 Češka do 21 10 5 1 4 14 : 15 (-1) 16
4 Belorusija do 21 10 4 2 4 11 : 14 (-3) 14
5 Moldavija do 21 10 2 1 7 8 : 23 (-15) 7
6 San Marino do 21 10 0 0 10 1 : 29 (-28) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hrvatska do 21 5 5 0 0 18 : 2 15 5 3 1 1 13 : 3 10
2. Grčka do 21 5 4 1 0 15 : 2 13 5 4 0 1 11 : 3 12
3. Češka do 21 5 3 1 1 8 : 5 10 5 2 0 3 6 : 10 6
4. Belorusija do 21 5 3 0 2 5 : 7 9 5 1 2 2 6 : 7 5
5. Moldavija do 21 5 1 1 3 4 : 10 4 5 1 0 4 4 : 13 3
6. San Marino do 21 5 0 0 5 0 : 15 0 5 0 0 5 1 : 14 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Španija do 21 10 9 0 1 31 : 10 (+21) 27
2 Severna Irska do 21 10 6 2 2 15 : 11 (+4) 20
3 Slovačka do 21 10 6 0 4 17 : 18 (-1) 18
4 Island do 21 10 3 2 5 16 : 19 (-3) 11
5 Albanija do 21 10 1 4 5 9 : 17 (-8) 7
6 Estonija do 21 10 0 2 8 11 : 24 (-13) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Španija do 21 5 4 0 1 13 : 4 12 5 5 0 0 18 : 6 15
2. Severna Irska do 21 5 3 1 1 9 : 7 10 5 3 1 1 6 : 4 10
3. Slovačka do 21 5 3 0 2 8 : 7 9 5 3 0 2 9 : 11 9
4. Island do 21 5 1 0 4 11 : 16 3 5 2 2 1 5 : 3 8
5. Albanija do 21 5 0 3 2 3 : 5 3 5 1 1 3 6 : 12 4
6. Estonija do 21 5 0 1 4 6 : 10 1 5 0 1 4 5 : 14 1

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Danska do 21 10 7 2 1 30 : 8 (+22) 23
2 Poljska do 21 10 6 4 0 22 : 9 (+13) 22
3 Gruzija do 21 10 3 3 4 11 : 19 (-8) 12
4 Finska do 21 10 2 3 5 13 : 21 (-8) 9
5 Litvanija do 21 10 2 2 6 7 : 16 (-9) 8
6 Farska Ostrva do 21 10 1 4 5 10 : 20 (-10) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Danska do 21 5 4 1 0 17 : 3 13 5 3 1 1 13 : 5 10
2. Poljska do 21 5 3 2 0 11 : 5 11 5 3 2 0 11 : 4 11
3. Gruzija do 21 5 2 2 1 6 : 7 8 5 1 1 3 5 : 12 4
4. Finska do 21 5 0 1 4 3 : 13 1 5 2 2 1 10 : 8 8
5. Litvanija do 21 5 1 1 3 3 : 6 4 5 1 1 3 4 : 10 4
6. Farska Ostrva do 21 5 1 2 2 8 : 11 5 5 0 2 3 2 : 9 2

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Engleska do 21 10 8 2 0 23 : 4 (+19) 26
2 Holandija do 21 10 5 3 2 21 : 6 (+15) 18
3 Ukrajina do 21 10 5 2 3 18 : 12 (+6) 17
4 Škotska do 21 10 4 2 4 13 : 13 (0) 14
5 Letonija do 21 10 0 4 6 5 : 18 (-13) 4
6 Andora do 21 10 0 3 7 1 : 28 (-27) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Engleska do 21 5 4 1 0 15 : 2 13 5 4 1 0 8 : 2 13
2. Holandija do 21 5 3 1 1 16 : 3 10 5 2 2 1 5 : 3 8
3. Ukrajina do 21 5 3 1 1 8 : 6 10 5 2 1 2 10 : 6 7
4. Škotska do 21 5 2 1 2 6 : 5 7 5 2 1 2 7 : 8 7
5. Letonija do 21 5 0 2 3 2 : 8 2 5 0 2 3 3 : 10 2
6. Andora do 21 5 0 2 3 1 : 9 2 5 0 1 4 0 : 19 1

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Nemačka do 21 10 8 1 1 33 : 7 (+26) 25
2 Norveška do 21 10 4 3 3 15 : 13 (+2) 15
3 Irska do 21 10 4 2 4 12 : 15 (-3) 14
4 Izrael do 21 10 4 2 4 17 : 18 (-1) 14
5 Kosovo do 21 10 3 3 4 9 : 12 (-3) 12
6 Azerbejdžan do 21 10 0 3 7 6 : 27 (-21) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Nemačka do 21 5 5 0 0 14 : 2 15 5 3 1 1 19 : 5 10
2. Norveška do 21 5 2 2 1 6 : 6 8 5 2 1 2 9 : 7 7
3. Irska do 21 5 3 1 1 6 : 6 10 5 1 1 3 6 : 9 4
4. Izrael do 21 5 3 0 2 12 : 10 9 5 1 2 2 5 : 8 5
5. Kosovo do 21 5 2 2 1 6 : 7 8 5 1 1 3 3 : 5 4
6. Azerbejdžan do 21 5 0 2 3 3 : 14 2 5 0 1 4 3 : 13 1

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Belgija do 21 10 8 2 0 23 : 5 (+18) 26
2 Švedska do 21 10 6 2 2 19 : 8 (+11) 20
3 Turska do 21 10 5 2 3 14 : 10 (+4) 17
4 Mađarska do 21 10 3 2 5 12 : 14 (-2) 11
5 Kipar do 21 10 2 1 7 8 : 23 (-15) 7
6 Malta do 21 10 1 1 8 8 : 24 (-16) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Belgija do 21 5 3 2 0 9 : 4 11 5 5 0 0 14 : 1 15
2. Švedska do 21 5 3 0 2 8 : 5 9 5 3 2 0 11 : 3 11
3. Turska do 21 5 2 1 2 9 : 7 7 5 3 1 1 5 : 3 10
4. Mađarska do 21 5 2 1 2 9 : 8 7 5 1 1 3 3 : 6 4
5. Kipar do 21 5 2 0 3 4 : 7 6 5 0 1 4 4 : 16 1
6. Malta do 21 5 1 1 3 3 : 11 4 5 0 0 5 5 : 13 0

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Srbija do 21 10 8 2 0 23 : 5 (+18) 26
2 Austrija do 21 10 7 1 2 25 : 7 (+18) 22
3 Rusija do 21 10 6 1 3 25 : 13 (+12) 19
4 Jermenija do 21 10 2 3 5 9 : 16 (-7) 9
5 Makedonija do 21 10 2 1 7 17 : 24 (-7) 7
6 Gibraltar do 21 10 1 0 9 2 : 36 (-34) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Srbija do 21 5 3 2 0 9 : 3 11 5 5 0 0 14 : 2 15
2. Austrija do 21 5 4 0 1 11 : 6 12 5 3 1 1 14 : 1 10
3. Rusija do 21 5 3 1 1 10 : 3 10 5 3 0 2 15 : 10 9
4. Jermenija do 21 5 1 0 4 2 : 11 3 5 1 3 1 7 : 5 6
5. Makedonija do 21 5 1 1 3 12 : 14 4 5 1 0 4 5 : 10 3
6. Gibraltar do 21 5 1 0 4 1 : 19 3 5 0 0 5 1 : 17 0

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rumunija do 21 10 7 3 0 19 : 4 (+15) 24
2 Portugalija do 21 10 7 1 2 33 : 11 (+22) 22
3 BiH do 21 10 6 0 4 24 : 11 (+13) 18
4 Vels do 21 10 4 1 5 11 : 14 (-3) 13
5 Švajcarska do 21 10 3 1 6 11 : 18 (-7) 10
6 Lihtenštajn do 21 10 0 0 10 2 : 42 (-40) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rumunija do 21 5 3 2 0 10 : 2 11 5 4 1 0 9 : 2 13
2. Portugalija do 21 5 4 0 1 16 : 5 12 5 3 1 1 17 : 6 10
3. BiH do 21 5 4 0 1 14 : 4 12 5 2 0 3 10 : 7 6
4. Vels do 21 5 2 1 2 5 : 8 7 5 2 0 3 6 : 6 6
5. Švajcarska do 21 5 2 0 3 6 : 9 6 5 1 1 3 5 : 9 4
6. Lihtenštajn do 21 5 0 0 5 1 : 20 0 5 0 0 5 1 : 22 0

Grupa 9

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Francuska do 21 10 9 1 0 24 : 6 (+18) 28
2 Slovenija do 21 10 4 4 2 14 : 12 (+2) 16
3 Crna Gora do 21 10 3 2 5 15 : 15 (0) 11
4 Kazahstan do 21 10 2 4 4 13 : 18 (-5) 10
5 Bugarska do 21 10 2 4 4 10 : 11 (-1) 10
6 Luksemburg do 21 10 2 1 7 7 : 21 (-14) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Francuska do 21 5 4 1 0 12 : 3 13 5 5 0 0 12 : 3 15
2. Slovenija do 21 5 3 1 1 9 : 6 10 5 1 3 1 5 : 6 6
3. Crna Gora do 21 5 2 1 2 9 : 6 7 5 1 1 3 6 : 9 4
4. Kazahstan do 21 5 1 3 1 5 : 5 6 5 1 1 3 8 : 13 4
5. Bugarska do 21 5 2 1 2 8 : 5 7 5 0 3 2 2 : 6 3
6. Luksemburg do 21 5 1 1 3 5 : 10 4 5 1 0 4 2 : 11 3
Prvaci grupa idu direktno na završni turnir.
4 najbolje drugoplasirane ekipe idu u Plej of, pri čemu se ne računaju rezultati sa ekipama koje završe na poslednjem mestu u grupi.
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno