EP do 21, UEFA European Championship Italy and San Marino 2019 - Preliminary round Group Stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Grčka do 21 8 7 1 0 24 : 3 (+21) 22
2 Hrvatska do 21 8 6 1 1 25 : 5 (+20) 19
3 Češka do 21 8 4 1 3 13 : 14 (-1) 13
4 Belorusija do 21 8 3 2 3 10 : 12 (-2) 11
5 Moldavija do 21 9 2 1 6 8 : 22 (-14) 7
6 San Marino do 21 9 0 0 9 1 : 25 (-24) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Grčka do 21 4 3 1 0 13 : 2 10 4 4 0 0 11 : 1 12
2. Hrvatska do 21 4 4 0 0 16 : 2 12 4 2 1 1 9 : 3 7
3. Češka do 21 4 2 1 1 7 : 5 7 4 2 0 2 6 : 9 6
4. Belorusija do 21 4 2 0 2 4 : 7 6 4 1 2 1 6 : 5 5
5. Moldavija do 21 5 1 1 3 4 : 10 4 4 1 0 3 4 : 12 3
6. San Marino do 21 4 0 0 4 0 : 11 0 5 0 0 5 1 : 14 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Španija do 21 8 7 0 1 23 : 8 (+15) 21
2 Slovačka do 21 8 5 0 3 15 : 17 (-2) 15
3 Severna Irska do 21 8 4 2 2 13 : 11 (+2) 14
4 Island do 21 8 3 2 3 14 : 11 (+3) 11
5 Albanija do 21 8 1 3 4 7 : 14 (-7) 6
6 Estonija do 21 8 0 1 7 9 : 20 (-11) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Španija do 21 5 4 0 1 13 : 4 12 3 3 0 0 10 : 4 9
2. Slovačka do 21 4 2 0 2 6 : 7 6 4 3 0 1 9 : 10 9
3. Severna Irska do 21 4 2 1 1 8 : 7 7 4 2 1 1 5 : 4 7
4. Island do 21 3 1 0 2 9 : 8 3 5 2 2 1 5 : 3 8
5. Albanija do 21 4 0 3 1 3 : 4 3 4 1 0 3 4 : 10 3
6. Estonija do 21 4 0 0 4 4 : 8 0 4 0 1 3 5 : 12 1

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Danska do 21 8 6 1 1 26 : 7 (+19) 19
2 Poljska do 21 8 5 3 0 18 : 8 (+10) 18
3 Finska do 21 8 2 3 3 12 : 17 (-5) 9
4 Gruzija do 21 8 2 3 3 9 : 15 (-6) 9
5 Farska Ostrva do 21 8 1 3 4 8 : 15 (-7) 6
6 Litvanija do 21 8 1 1 6 3 : 14 (-11) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Danska do 21 3 3 0 0 13 : 2 9 5 3 1 1 13 : 5 10
2. Poljska do 21 4 2 2 0 8 : 5 8 4 3 1 0 10 : 3 10
3. Finska do 21 3 0 1 2 2 : 9 1 5 2 2 1 10 : 8 8
4. Gruzija do 21 5 2 2 1 6 : 7 8 3 0 1 2 3 : 8 1
5. Farska Ostrva do 21 4 1 1 2 6 : 9 4 4 0 2 2 2 : 6 2
6. Litvanija do 21 5 1 1 3 3 : 6 4 3 0 0 3 0 : 8 0

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Engleska do 21 8 6 2 0 14 : 4 (+10) 20
2 Ukrajina do 21 8 4 2 2 15 : 8 (+7) 14
3 Škotska do 21 8 4 2 2 12 : 8 (+4) 14
4 Holandija do 21 8 3 3 2 15 : 6 (+9) 12
5 Letonija do 21 8 0 3 5 5 : 15 (-10) 3
6 Andora do 21 8 0 2 6 1 : 21 (-20) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Engleska do 21 4 3 1 0 8 : 2 10 4 3 1 0 6 : 2 10
2. Ukrajina do 21 4 2 1 1 5 : 5 7 4 2 1 1 10 : 3 7
3. Škotska do 21 4 2 1 1 6 : 3 7 4 2 1 1 6 : 5 7
4. Holandija do 21 4 2 1 1 13 : 3 7 4 1 2 1 2 : 3 5
5. Letonija do 21 4 0 2 2 2 : 5 2 4 0 1 3 3 : 10 1
6. Andora do 21 4 0 1 3 1 : 9 1 4 0 1 3 0 : 12 1

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Nemačka do 21 8 6 1 1 29 : 6 (+23) 19
2 Norveška do 21 8 4 2 2 13 : 10 (+3) 14
3 Irska do 21 8 4 2 2 11 : 10 (+1) 14
4 Kosovo do 21 9 3 3 3 9 : 9 (0) 12
5 Izrael do 21 8 2 2 4 11 : 17 (-6) 8
6 Azerbejdžan do 21 9 0 2 7 5 : 26 (-21) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Nemačka do 21 3 3 0 0 10 : 1 9 5 3 1 1 19 : 5 10
2. Norveška do 21 4 2 1 1 5 : 5 7 4 2 1 1 8 : 5 7
3. Irska do 21 5 3 1 1 6 : 6 10 3 1 1 1 5 : 4 4
4. Kosovo do 21 5 2 2 1 6 : 7 8 4 1 1 2 3 : 2 4
5. Izrael do 21 3 1 0 2 6 : 9 3 5 1 2 2 5 : 8 5
6. Azerbejdžan do 21 5 0 2 3 3 : 14 2 4 0 0 4 2 : 12 0

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Belgija do 21 9 7 2 0 20 : 5 (+15) 23
2 Švedska do 21 9 6 2 1 19 : 5 (+14) 20
3 Turska do 21 9 4 2 3 12 : 9 (+3) 14
4 Mađarska do 21 8 3 2 3 10 : 10 (0) 11
5 Kipar do 21 9 2 0 7 7 : 22 (-15) 6
6 Malta do 21 8 0 0 8 5 : 22 (-17) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Belgija do 21 5 3 2 0 9 : 4 11 4 4 0 0 11 : 1 12
2. Švedska do 21 4 3 0 1 8 : 2 9 5 3 2 0 11 : 3 11
3. Turska do 21 5 2 1 2 9 : 7 7 4 2 1 1 3 : 2 7
4. Mađarska do 21 4 2 1 1 8 : 6 7 4 1 1 2 2 : 4 4
5. Kipar do 21 5 2 0 3 4 : 7 6 4 0 0 4 3 : 15 0
6. Malta do 21 3 0 0 3 0 : 9 0 5 0 0 5 5 : 13 0

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Srbija do 21 8 8 0 0 23 : 5 (+18) 24
2 Austrija do 21 8 6 0 2 22 : 5 (+17) 18
3 Rusija do 21 8 5 1 2 18 : 9 (+9) 16
4 Jermenija do 21 9 2 2 5 9 : 16 (-7) 8
5 Makedonija do 21 8 1 1 6 10 : 18 (-8) 4
6 Gibraltar do 21 9 1 0 8 1 : 30 (-29) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Srbija do 21 3 3 0 0 9 : 3 9 5 5 0 0 14 : 2 15
2. Austrija do 21 4 3 0 1 8 : 4 9 4 3 0 1 14 : 1 9
3. Rusija do 21 4 2 1 1 5 : 2 7 4 3 0 1 13 : 7 9
4. Jermenija do 21 5 1 0 4 2 : 11 3 4 1 2 1 7 : 5 5
5. Makedonija do 21 4 0 1 3 6 : 13 1 4 1 0 3 4 : 5 3
6. Gibraltar do 21 5 1 0 4 1 : 19 3 4 0 0 4 0 : 11 0

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rumunija do 21 8 5 3 0 13 : 4 (+9) 18
2 BiH do 21 9 6 0 3 22 : 7 (+15) 18
3 Portugalija do 21 8 5 1 2 20 : 9 (+11) 16
4 Vels do 21 8 3 1 4 8 : 11 (-3) 10
5 Švajcarska do 21 9 3 1 5 10 : 15 (-5) 10
6 Lihtenštajn do 21 8 0 0 8 2 : 29 (-27) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rumunija do 21 3 1 2 0 4 : 2 5 5 4 1 0 9 : 2 13
2. BiH do 21 5 4 0 1 14 : 4 12 4 2 0 2 8 : 3 6
3. Portugalija do 21 4 3 0 1 12 : 3 9 4 2 1 1 8 : 6 7
4. Vels do 21 4 1 1 2 2 : 7 4 4 2 0 2 6 : 4 6
5. Švajcarska do 21 5 2 0 3 6 : 9 6 4 1 1 2 4 : 6 4
6. Lihtenštajn do 21 4 0 0 4 1 : 11 0 4 0 0 4 1 : 18 0

Grupa 9

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Francuska do 21 9 9 0 0 23 : 5 (+18) 27
2 Slovenija do 21 8 4 2 2 12 : 10 (+2) 14
3 Kazahstan do 21 9 2 4 3 12 : 13 (-1) 10
4 Bugarska do 21 8 2 3 3 9 : 9 (0) 9
5 Crna Gora do 21 8 1 2 5 7 : 14 (-7) 5
6 Luksemburg do 21 8 1 1 6 6 : 18 (-12) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Francuska do 21 4 4 0 0 11 : 2 12 5 5 0 0 12 : 3 15
2. Slovenija do 21 4 3 0 1 8 : 5 9 4 1 2 1 4 : 5 5
3. Kazahstan do 21 5 1 3 1 5 : 5 6 4 1 1 2 7 : 8 4
4. Bugarska do 21 5 2 1 2 8 : 5 7 3 0 2 1 1 : 4 2
5. Crna Gora do 21 3 0 1 2 1 : 5 1 5 1 1 3 6 : 9 4
6. Luksemburg do 21 4 0 1 3 4 : 10 1 4 1 0 3 2 : 8 3
Prvaci grupa idu direktno na završni turnir.
4 najbolje drugoplasirane ekipe idu u Plej of, pri čemu se ne računaju rezultati sa ekipama koje završe na poslednjem mestu u grupi.
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno