POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(92)
Nemačka
(35)
Italija
(55)
Francuska
(32)
Srbija
(16)
Afrika
(2)
Alžir
(4)
Andora
(5)
Angola
(1)
Argentina
(36)
Australija
(2)
Austrija
(10)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bahrein
(6)
Belgija
(15)
BIH
(7)
Bolivija
(2)
Brazil
(36)
Bugarska
(13)
Češka
(12)
Čile
(14)
Crna Gora
(9)
Danska
(11)
Egipat
(8)
Ekvador
(7)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(19)
Gana
(2)
Grčka
(13)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(4)
Holandija
(14)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(7)
Indija
(1)
Indonezija
(1)
Irak
(3)
Irska
(8)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(17)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(10)
Kamerun
(1)
Kanada
(3)
Katar
(8)
Kazahstan
(3)
Kina
(1)
Kipar
(7)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(3)
Litvanija
(4)
Luksemburg
(6)
Malta
(4)
Maroko
(6)
Mađarska
(13)
Meksiko
(11)
Moldavija
(2)
Nigerija
(2)
Norveška
(23)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(5)
Panama
(6)
Paragvaj
(5)
Peru
(8)
Poljska
(20)
Portugalija
(24)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(12)
Rusija
(29)
SAD
(39)
San Marino
(1)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Amerika
(2)
Sev. Makedonija
(5)
Severna Irska
(6)
Škotska
(20)
Slovačka
(6)
Slovenija
(11)
Švajcarska
(12)
Švedska
(40)
Tajland
(4)
Tunis
(3)
Turska
(30)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(9)
Urugvaj
(12)
Venecuela
(4)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
13.10.2001. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Engleska 5
Hereford Junajted
0:1
Boston Junajted
Margejt
1:1
Donkaster Rovers
Morkamb
0:3
Čester Siti
Naniton Boro
3:1
Stalibridž Seltik
Nortvič Viktorija
1:0
Hejs
Skarboro
1:1
Dover Atletik
Telford Junajted
0:1
Farnboro Taun
Voking
2:0
Sautport
Estonija 1
Flora
4:0
Kuresare
Levadia Mardu
1:1
TVMK
Lotus
0:1
Viljandi Tulevik
Narva Trans
5:2
Levadia Talin
Finska 1
HJK Helsinki
3:0
Lahti
KuPS
3:1
Atlantis
Finska 2 Plej of
polufinale
Hamenlina
1:0
Rakunat
Francuska 1
Lil Metropol
1:0
Nant Atlantik
Lorien
2:3
Rasing Lens
Mec
0:2
Olimpik Marsej
Monako
2:0
Sedan Arden
Monpelje
0:0
Žirondins Bordo
Okser
1:3
Troa
Ren
2:1
Avan Gengan
Sošo Monbeliar
4:1
Bastija
Francuska 2
Amijen
4:0
Martig
Berišon Šateru
0:0
Nim Olimpik
Kaen
2:1
Šamoa Nior
Kretej Lusitanos
0:0
Rasing Strazbur
Nansi Loren
2:2
Buve
Sent Etjen
0:1
Avr
Grčka 1
Akratitos
0:0
Panatinaikos
Grčka 2
Agios Nikolaos
0:0
Kalamata
Apolon Smirnis
1:2
PAS Janjina
Prodeftiki
5:2
Atinaikos
Gruzija 1 - 1.deo
Dinamo Tbilisi
1:1
Guria
Merani-91
1:2
Kolheti 1913
Metalurg Zestafoni
2:1
Gorda 2000
Samgurali
1:4
Torpedo Kutaisi
VIT Gruzija
1:0
Sioni
Gvatemala 1 Apertura
Komunikasiones
0:0
Halapa
Holandija 1
Fortuna Sitard
3:4
Sparta Roterdam
Herenven
2:1
AZ Alkmar
RKC Valvajk
0:2
Ajaks
Holandija 2
Go Ahed Igls
2:2
Stormvogels Telstar
Vendam
1:0
Helmond Sport
Honduras 1 Apertura
Universidad NAH
1:2
Motagva
Vida
0:0
Deportes Savio
Hrvatska 1
Čakovec
0:0
Slaven Belupo
TŠK Topolovac
1:3
Osijek
Hrvatska 2 Jug
Imotski
0:2
Uskok
Novalja
3:1
Inker
Orijent
2:0
Žminj
PIK Vrbovec
1:2
Istra
Samobor
0:0
Segesta
Solin Grada
0:0
Kroacija Sesvete
Uljanik
1:2
Mosor
Hrvatska 2 Sever
Koprivnica
4:3
Podravac
Metalac Osijek
2:2
Mladost Molve
Omladinac Novo Selo Rok
2:1
Vukovar 91
Papuk
3:2
Ivančica
Sloga Čakovec
1:1
Grafičar Vodovod
Sloga Nova Gradiška
7:0
NAŠK
Valpovka
3:2
Bjelovar
Irska 2
Fin Harps
2:2
Kilkeni Siti
Kob Remblers
3:0
Slajgo Rovers
Italija 1
Lacio
2:0
Atalanta
Peruđa
0:0
Roma
Italija 3 A
Triestina
0:1
Lumezane
Izrael 1
Ašdod
1:1
Makabi Haifa
Hapoel Haifa
1:3
Hapoel Ber Ševa
Hapoel Ironi Rišon Lezion
1:0
Makabi Netanija
Makabi Kiriat Gat
0:1
Hapoel Tel Aviv
Makabi Tel Aviv
2:1
Hapoel Petah Tikva
Japan 1 - 2.deo
Džef Junajted Ičihara
3:0
Avispa Fukuoka
Džubilo Ivata
2:0
Kašima Antlers
Nagoja Grampus Ejt
1:1
FK Tokio
Sanfreće Hirošima
2:4
Kašiva Rejsol
Serezo Osaka
2:1
Gamba Osaka
Nakon produžetaka.
Tokio Verdi 1969
0:1
Konsadole Saporo
Urava Red Dajmonds
0:2
Jokohama F. Marinos
Visel Kobe
3:6
Šimicu S-Puls
Japan 2
Albireks Nigata
2:1
Mito Holihok
Kavasaki Frontale
1:0
Omija Ardija
Kjoto Parpl Sanga
2:3
Jokohama
Montedio Jamagata
0:2
Vegalta Sendai
Sagan Tosu
2:0
Ventforet Kofu
Šonan Belmare
1:3
Oita Trinita
Jordan, Kup
finale
Al Faisali Aman
2:0
Al Husein Irbid
Jugoslavija 1
Hajduk Rodić MB
2:0
Zemun
Mladost Lučani
0:1
Rudar Pljevlja
Obilić
2:2
Crvena Zvezda
OFK Beograd
0:1
Sartid
Partizan
4:0
Zeta
Sutjeska
0:1
Čukarički Stankom
Vojvodina
1:1
Mladost Apatin
Južna Afrika 1
Maning Rendžers
2:1
AmaZulu
Moroka Svolous
2:1
Vits Juniversiti
Južna Koreja 1
Songnam Ilva Čunma
2:0
Suvon Samsung Bluvings
Taejon Sitizen
1:2
Ulsan Hjundai Horang-i
Kanada 1 Plej of
polufinale
St. Katarin Vulvs
1:0
Otava Vizards
Toronto Supra
2:2
Toronto Olimpijans
3:2 nakon produžetaka. Igrano u St. Katarini.
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
27.04.2024.
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno