POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(30)
Nemačka
(64)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(1)
Belgija
(17)
Belorusija
(2)
BIH
(4)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(13)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(21)
Gana
(3)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(25)
Honduras
(3)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(6)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(1)
Kenija
(9)
Kina
(11)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(4)
Malta
(1)
Mađarska
(13)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Obala Slonovače
(2)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(18)
Portugalija
(25)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(7)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(45)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(5)
Tajvan
(2)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(9)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
29.10.2006. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Afrička LŠ
finale
Al Ahli Kairo
1:1
Klub Sportif Sfaksien
Albanija 1
Apolonija
2:3
Kastrioti
Andora 1
Atletik Eskaldes
1:4
Inkamp
Lusitanos
1:3
FK Santa Koloma
Rendžers Andora
4:0
Prinsipat
Sant Đulija
2:0
Inter Eskaldes
Angola 1
Desportivo Uila
2:0
Benfika Lubango
Primeiro de Majo
0:0
Progreso Sambizanga
Sagrada Esperansa
1:0
Akademika Petroleos Sojo
Sporting Kabinda
1:2
Onze Bravos
Argentina 1 (Apertura)
Belgrano
0:1
Arsenal Sarandi
Boka Juniors
2:1
Argentinos Juniors
Himnazia La Plata
2:1
Godoj Kruz
Independiente
0:0
River Plata
Kolon
0:0
Kilmes
Rozario Sentral
4:1
Njuels Old Bojs
Argentina 2 Apertura
Hurakan Tres Arojos
1:6
Union Santa Fe
San Martin San Huan
0:0
Vilja Mitre
Argentina 3, Primera B Metropolitana - Apertura
Estudijantes Kaseros
3:0
San Telmo
Službeni rezultat. Meč je prekinut u 86.minutu pri rezultatu 3:1.
Argentina 3, Torneo Argentino A-Apertura
Himnazia Esgrima
3:2
Huventud Pergamino
Himnazia Esgrima Mendoza
1:2
San Martin Mendoza
Huventud Antoniana
1:1
Sportivo Patrija
Rasing Kordoba
2:3
Independiente Rivadavia
Rivadavia Linkoln
0:1
Deportivo Santamarina
Taljeres Periko
2:1
Union Sunčales
Điljermo Braun
2:0
Real Arojo Seko
Austrija 1
GAK
0:2
Red Bul Salcburg
Azerbejdžan 1
Baku
1:0
Gilan Gabala
Belgija 1
Sent Truden
1:2
Rasing Genk
Belgija 2
Dajnce
1:0
Union San Žil
Heverle Leuven
0:3
Dender EH
Kortrijk
0:2
Tubize
Mehelen
2:2
Ostende
Rasing Varegem
0:2
Eupen
Rons
1:0
Tienen
Vigor Vuitens Hame
5:2
Red Star Vasland
Belorusija 1
BATE
3:0
Dinamo Brest
Darida
0:1
Lokomotiva Minsk
Dinamo Minsk
3:1
Lokomotiva Vitebsk
Dnjepar Mogilev
0:2
Šahtjor Soligorsk
MTZ-RIPO
2:0
Belšina Bobruisk
Neman
1:1
Gomelj
Torpedo Žodino
2:0
Naftan
Bolivija 1 (Klausura - 2.faza)
Orijente Petrolero
1:1
Bolivar
Real Potosi
2:1
Horhe Vilsterman
Univerzitario Sukre
2:2
Bluming
Bosna i Hercegovina 1
Posušje
3:2
Sloboda Tuzla
Široki Brijeg
0:0
Leotar
Slavija Srpsko Sarajevo
3:1
Radnik
Češka 1
Jablonec 97
1:1
Banjik Ostrava
Kladno
2:1
Slovacko
Marila Pribram
1:1
Sigma Olomouc
Mlada Boleslav
1:3
Slavija Prag
Viktorija Plzenj
1:1
SIAD Most
Češka 2
Dosta Bistrc
2:0
Hmel Blšanji
Hradec Kralove
2:1
Sigma Olomouc B
Viktorija Žižkov
5:1
Trinec
Čile 1 (Klausura)
Antofagasta
3:1
Puerto Mont
Kolo Kolo
4:2
Universidad Čile
Čile 2, 2.faza
Deportes Melipilja
2:0
Lota Švager
Fernandez Vijal
0:2
Kuriko Unido
Njublense
3:2
Union San Felipe
San Luis Kiljota
1:1
Union La Kalera
Crna Gora 2
Bokelj
3:0
Bratstvo
Crvena Stijena
4:2
Jezero
Gusinje
1:1
Zabjelo
Ibar Rožaje
3:2
Lovćen
Mornar
2:1
Čelik Nikšić
Zora
1:0
Arsenal Tivat
Danska 1
Alborg
1:0
Silkeborg
FK Kopenhagen
3:0
Vejle
Midtilend
1:0
Horsens
Odenze
1:0
Brondbi
Viborg
1:1
Randers
Danska 2
AB Kopenhagen
1:1
AGF Arhus
Fredericija
3:3
Lingbi
Frem
3:2
Kolding
Herfolge
0:0
Koge
Nestved
2:0
HIK Helerup
Sonderjisk
2:0
Tisted
Danska 3 (Istok)
Brondbi II
2:1
Holbek
Greve
5:1
AB 70
Loland Falster Alijansen
2:0
Roskilde
Slagels
4:0
Skovlunde
Danska 3 (Zapad)
Hjering
1:1
Jetsmark
Ekvador 1 - Ligvila
Barselona Gvajakil
1:0
LDU Kito
Engleska 1
Vest Hem Junajted
2:1
Blekburn Rovers
Engleska 2
Ipsvič Taun
5:0
Luton Taun
Estonija 1
Flora
6:0
Vorior Valga
Tameka Tartu
1:1
Vaprus
TVMK
2:3
Levadia Talin
Viljandi Tulevik
0:0
Ajaks Lasname
Finska 1
Haka
1:2
MiPa 47
HJK Helsinki
0:3
Tampere Junajted
IFK Mariehamn
0:0
Jaro
Inter Turku
2:1
Honka
Lahti
0:4
KooTeePee
VPS Vasa
1:1
TPS Turku
Francuska 1
Nica
2:1
Olimpik Marsej
Olimpik Lion
1:0
Nansi Loren
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno