POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(46)
Engleska
(30)
Nemačka
(41)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(2)
BIH
(4)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(13)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(11)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(20)
Gana
(3)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(25)
Honduras
(3)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(6)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(1)
Kenija
(5)
Kina
(9)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(4)
Mađarska
(13)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(24)
Obala Slonovače
(2)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(18)
Portugalija
(25)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(7)
Rusija
(25)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(35)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(4)
Tajvan
(2)
Tunis
(4)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(9)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
17.05.2009. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Afrički Kup Konfederacije kv.
1/8 finala II
ASEK Mimosas
2:2
ENPPI
Andora 1 Plej aut/of
Inter Eskaldes
2:1
Atletik Eskaldes
Andora, Kup
polufinale (r)
FK Santa Koloma
2:0
UE Santa Koloma
Lusitanos
1:1
Prinsipat
1:1 nakon produžetaka, 3:0 penalima.
Angola 1
Atletiko Sport Aviakao
0:1
Atletiko Petroleos Luanda
Grupo Desportivo Interklub
1:1
Rekreativo Libolo
Kabuskorp
1:1
Rekreativo Kala
Argentina 1 (Klausura)
Boka Juniors
2:1
Arsenal Sarandi
Himnazia Huhuj
0:3
San Lorenco
Independiente
1:5
Estudijantes La Plata
Igrano na stadionu Hurakana.
Rasing Klub
1:2
San Martin Tukuman
Argentina 2
Independiente Rivadavia
1:3
Taljeres
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Akasuso
1:1
Temperlej
Igrano na stadionu Platensea.
Braun
2:0
Defensores Belgrano
Deportivo Armenio
2:3
Deportivo Moron
Estudijantes Kaseros
0:1
Nueva Čikago
Komunicasiones Buenos Aires
0:2
Deportivo Espanjol
Sentral Kordoba
1:4
Kolegiales
Argentina 3, Torneo Argentino A-2.deo
Boka Unidos
1:0
Huventud Antoniana
Deportivo Santamarina
2:0
Rasing Kordoba
Kipoleti
0:0
Patronato
Austrija 1
Rid
3:0
Rapid
Austrija 3 Istok
Virmla
2:0
Trenkvalder Admira Am.
Austrija 3 Zapad
Rot Vajs Rankvajl
0:5
Hohenems
Švac
3:0
Blau Vajs Feldkirh
Azerbejdžan 1
Bakili
1:5
Inter Baku
Baku
4:0
Mugan
Gabala
0:1
Turan
Hazar-Lankaran
3:1
Simurk
Karvan
0:0
Karabah
Olimpik Baku
0:0
Nefči
Belorusija 1
Dinamo Brest
3:1
Gomelj
Dnjepar Mogilev
0:0
Torpedo Žodino
Minsk
1:2
MTZ-RIPO
Bolivija 1 (Apertura)
Aurora
0:0
Orijente Petrolero
Bluming
1:1
Horhe Vilsterman
Real Mamore
2:3
San Hoze
Real Potosi
2:2
Bolivar
Strongest
2:1
La Paz
Univerzitario Sukre
3:1
Nasional Potosi
Bosna i Hercegovina 2
GOŠK Gabela
1:0
Olimpik Sarajevo
Omladinac Mionica
2:1
Bratstvo Gračanica
Žepče
3:0
Ozren Semizovac
Brazil 1
Botafogo
0:0
Korintijans
Gremio Barueri
0:0
Fluminense
Internasional
2:0
Palmeiras
Nautiko Kapibaribe
2:0
Kruzeiro
Santos
3:3
Gojas
Sao Paulo
2:2
Atletiko Paranaense
Vitoria Baija
1:0
Sport Resife
Bugarska 1
Botev Plovdiv
1:2
Minjor Pernik
Levski
5:0
Spartak Varna
Češka 1
Baumit Jablonec
4:0
Pribram
Brno
1:1
Teplice
Dinamo Č. Buđejovice
3:2
Banjik Ostrava
Kladno
0:0
Slovan Liberec
Mlada Boleslav
1:1
Viktorija Plzenj
Sigma Olomouc
1:1
Teskoma Zlin
Sparta Prag
1:0
Bohemijans Prag
Češka 2
Hradec Kralove
2:2
Sparta Prag B
Usti nad Labem
2:0
Vitkovice
Čile 1 (Apertura)
Everton Vina del Mar
3:2
Kuriko Unido
Rangers Talka
4:1
Kobreloa
Universidad Čile
1:3
Uačipato
Čile 2 (Apertura)
Antofagasta
1:1
Provinsijal Osorno
Deportes Kopijapo
1:0
Deportes Konsepsion
Lota Švager
0:0
San Luis Kiljota
Santjago Vonderers
0:1
Deportes Melipilja
Union La Kalera
1:1
Kokimbo Unido
Union San Felipe
4:0
Naval Talkahuano
Crna Gora 2
Arsenal Tivat
0:0
Zabjelo
Berane
3:0
Bratstvo
Ibar Rožaje
3:2
Crvena Stijena
Mladost Podgorica
1:1
Bokelj
Mornar
1:1
Otrant
Ribnica Podgorica
0:4
Čelik Nikšić
Danska 1
Alborg
2:2
Horsens
Esbjerg
1:0
Midtilend
FK Kopenhagen
4:0
Brondbi
Randers
1:1
AGF Arhus
Danska 2
AB Kopenhagen
4:0
Tisted
Amager
0:3
Kolding
Službeni rezultat.
Fredericija
0:0
Nestved
Hvidovre
1:1
Skive
Koge
0:3
Lingbi
Službeni rezultat.
Roskilde
4:1
Frem
Silkeborg
5:1
Loland Falster Alijansen
Danska 3 (Istok)
Avarta
1:0
KB Kopenhagen
Greve
1:4
Solerod
Stenlose
1:3
Olstike
Danska 3 (Zapad)
Fin
7:0
Arhus Fremad
Ekvador 1 - I deo
Deportivo Kuenka
1:0
Barselona Gvajakil
El Nasional
3:0
Olmedo Riobamba
Emelek
2:0
Deportivo Kito
Engleska 1
Čelzi
2:0
Blekburn Rovers
Vest Bromvič Albion
0:2
Liverpul
Engleska 5 Plej of
finale
Kembridž Junajted
0:2
Torki Junajted
Igrano na stadionu Vembli, London.
Estonija 2
Ajaks Lasname
0:4
Levadia Talin II
Flora Rakvere
1:5
Vaprus
Lotus
5:1
Flora II
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno