POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(5)
Španija
(51)
Engleska
(19)
Nemačka
(32)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Srbija
(6)
Albanija
(2)
Angola
(2)
Argentina
(34)
Australija
(2)
Austrija
(15)
Azija
(1)
Bahrein
(6)
Belgija
(10)
Belorusija
(10)
Brazil
(43)
Bugarska
(17)
Češka
(17)
Čile
(16)
Crna Gora
(2)
Danska
(19)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(9)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(13)
Holandija
(19)
Hrvatska
(11)
Irak
(6)
Iran
(3)
Irska
(10)
Island
(8)
Izrael
(7)
Japan
(19)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(4)
Južna Amerika
(19)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(6)
Katar
(4)
Kazahstan
(4)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(4)
Kup Amerike
(8)
Liban
(4)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(1)
Malta
(1)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(7)
Nikaragva
(1)
Norveška
(24)
Obala Slonovače
(2)
Oman
(2)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rumunija
(16)
Rusija
(22)
SAD
(47)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(11)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(7)
Slovačka
(6)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(34)
Tajland
(10)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(9)
Urugvaj
(8)
Vels
(2)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
07.03.2010. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Kipar 1
APOEL
1:0
AEL Limasol
Apolon Limasol
2:0
Anortozis
NEA Salamina
0:2
Omonija
Kolumbija, 1.deo
Amerika Kali
3:1
La Ekidad
Atletiko Uila
1:1
Miljonarios
Bojaka Čiko
3:2
Atletiko Nasional
Kortulua
1:1
Deportivo Pereira
Kukuta Deportivo
1:0
Deportes Kindio
Real Kartagena
1:1
Envigado
Kostarika 1 Verano
Univerzidad Kostarika
0:0
Puntarenas
Liban 1
Al Ahli Sidon
0:1
Safa
Al Ansar Bejrut
1:0
Tadamon Sur
Al Mabarah
3:2
Al Islah
Luksemburg 1
Diferdanž 03
0:5
Fola Eš
Ecela
1:2
F91 Didelanž
Rasing Union
1:0
UN Kerjeng 97
Rumelanž
0:2
Grevenmaher
Svift Hesperanž
0:0
Ham Benfika
Union Titus Petanž
1:1
Progres Niderkorn
Ženes Eš
2:0
Monderkanž
Makedonija 1
Horizont Turnovo
0:2
Teteks
Renova
3:1
Sileks
Malta 1 - 2.deo
Hamrun Spartans
2:1
Florijana
Tarksien Rejnbouz
0:2
Sliema Vonderers
Maroko 1
Vidad Fes
0:0
Difa El Žadida
Mađarska 1
Lombard Papa
1:5
Debrecin
Mađarska 2 - Istok
BKV Elore
1:0
Debrecin II
Dunakanjar Vac
1:0
Baktaloranthaza
Makoi
3:1
Cegled
MTK II
2:2
Rakošpalotaj EAC
Mađarska 2 - Zapad
Barč SC
0:3
Pečuj MFK
Kapošvolđe
1:0
Ðirmot
Zalaegeršeg II
3:1
Ajka
Đer ETO II
1:2
Budaorš
Meksiko 1 (Bicentario)
Indios
0:1
Tigres UANL
Klub Amerika
6:0
Keretaro
Pumas UNAM
4:1
Puebla
Santos Laguna
4:2
Atlante
Meksiko 2 (Bicentario)
Potros Neza
1:1
Kruz Azul Hidalgo
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
2:0
Lobos BUAP
Moldavija 1
CSCA-Rapid Kišinjev
1:0
Vitorul
Dinamo Bender
2:1
Iskra-Stal
Šerif
2:0
Tiraspol
Sfintul George
0:0
Dačija Kišinjev
Zimbru
4:1
Nistru Otaci
Nemačka 1
1899 Hofenhajm
0:1
Majnc 05
Nirnberg
3:2
Bajer Leverkuzen
Nemačka 2
1860 Minhen
2:1
Sent Pauli 1910
Augsburg
3:0
Paderborn 07
Union Berlin
0:1
Duizburg
Nemačka 4 (Sever)
Halešer
2:1
Obernojland
Hanza II
3:1
Turkiemspor Berlin
Nigerija 1
Bajelsa Junajted
1:0
Hartlend
Enjimba
2:1
Oušn Bojs
Gejtvej
1:0
Zamfara Junajted
Sanšajn Stars
2:1
Kaduna Junajted
Vari Vulvs
1:0
Šarks
Viki Turist
1:0
Lobi Stars
Nikaragva 1 (Klausura)
Ksilotepelt
3:0
Činandega FK
Real Esteli
1:1
Deportivo Valter Fereti
Real Madriz
2:2
Deportivo Okotal
VKP Činandega
3:2
Dirangen
Norveška, Superkup
Alesund
1:3
Rozenborg
Obala Slonovače 1
Afrika Sports
0:0
Hiri
ASEK Mimosas
4:0
ASK Ouragahio
Denguele d Odien
4:0
Stela Klub Ađam
Isia Vazi
1:1
Akad. F. Amadu Dialo
Sabe de Buna
3:0
USK Basam
Seve Sport
2:0
Stad Abidžan
SO Armi
1:2
JK Abidžan
OFC Liga Šampiona gr.
Lautoka
0:1
Hekari Junajted
Panama 1 Klausura 1
Atletiko Čiriki
1:0
Atletiko Veraguense
Paragvaj 1 (Apertura)
Sport Kolumbija
0:4
Olimpija Asunsion
Trinidense
1:1
Rubio Nu
Peru 1 - 1.deo
Sijensijano
2:1
Sport Huankajo
Sporting Kristal
1:0
Leon Huanuko
Poljska 1
Legija Varšava
0:1
Odra
Pjast
1:2
GKS Belhatov
Igrano u Vodzislav Slaskiju.
Poljska 2
GKS Katovice
0:0
Gornjik Zabže
LKS Lođ
1:4
Viđev
Motor
1:4
Sandecja Novi Sac
Portugalija 1
Belenenseš
0:4
Sporting Lisabon
Benfika
3:1
Pasoš Fereira
Maritimo
0:0
Akademika
Portugalija 2
Estoril Praia
0:0
Santa Klara
Fatima
1:0
Desportivo Aveš
Feirense
1:1
Freamunde
Oliveirense
3:1
Trofense
Portimonense
1:3
Penafiel
Sporting Kovilja
1:0
Karegado
Varzim
2:1
Žil Visente
Portugalija 3 Centar
Arouka
4:0
Marinense
Mafra
0:0
Uniao Sera
Operario
1:2
Turizense
Prajense
0:0
Akademiko Vizeu
Sertanense
1:0
Esmoriz
Tondela
1:1
Elektriko
Vitoria Piko
0:1
Oliveira Bairo
Portugalija 3 Jug
Atletiko Lisabon
1:1
Estrelja Amadora
Atletiko Reguengoš
0:0
Maritimo B
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno