POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(47)
Engleska
(18)
Nemačka
(29)
Italija
(30)
Francuska
(10)
Srbija
(17)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(1)
Austrija
(11)
Azerbejdžan
(1)
Belgija
(16)
Belorusija
(6)
BIH
(4)
Bolivija
(3)
Brazil
(44)
Bugarska
(15)
Češka
(10)
Čile
(14)
Danska
(9)
Egipat
(3)
Ekvador
(7)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(6)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(10)
Honduras
(1)
Hrvatska
(8)
Iran
(4)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(9)
Južna Afrika
(4)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Kina
(7)
Kipar
(6)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(2)
Litvanija
(4)
Maroko
(2)
Mađarska
(14)
Meksiko
(3)
Moldavija
(2)
Norveška
(23)
Panama
(1)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(19)
Portugalija
(20)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(17)
SAD
(37)
Salvador
(2)
San Marino
(1)
Saud. Arabija
(3)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(10)
Slovačka
(5)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(6)
Švedska
(20)
Tajland
(4)
Turska
(10)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(7)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
13.03.2011. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Italija 4 C
Aversa Normana
3:0
Katancaro
Brindizi 1912
1:1
Pomecija
Kampobaso
1:0
Viboneze
Latina
2:0
Fondi
Milaco
2:1
Matera
Neapolis Munjano
0:1
Izola Liri
Vigor Lamezija
1:1
Trapani
Izrael 1 - 1.deo
Bnei Jehuda
1:1
Makabi Netanija
Jamajka 1 - 1.deo
Arnet Gardens
2:2
Tivoli Gardens
Bojs Taun
1:0
Portmor Junajted
Harbur Vju
3:1
Benfika St. An
Sporting Sentral Akademi
1:1
Reno FK
Vilidž Junajted
2:1
Hambl Lajons
Voterhaus
0:1
Sent Džordžs SK
Jordan 1
Al Arabi Irbid
1:1
Al Husein Irbid
Al Ramta
3:0
Al Džazira Aman
Manšejat Bani Hasan
2:2
Šabab Al Ordon
Južna Afrika, Kup
1/16 finala
Junajted FK
3:0
Fjučr Tajgers
Karara Kiks
7:0
Kulinan
Nati Lajons
2:2
Kajzer Čifs
2:3 nakon produžetaka.
Vitbenk Spars
3:2
Čipa Junajted
Vits Juniversiti
1:0
Santos Kejptaun
Južna Koreja 1
Busan I`Park
3:3
Sangju Sangmu Feniks
Čunam Dragons
0:1
Pohang Stilers
Daegu
1:0
Gangvon
Gjeongnam
1:0
Ulsan Hjundai Horang-i
Kamerun 1
Kajman Duala
0:2
Les Astres
Kenon Jaunde
0:1
Sable
Kotonsport Garua
3:0
Lozana Jaunde
Pantere Bangangte
0:2
Unisport Bafang
Renaisans Ngomu
1:0
Skorpion de Be
Union Duala
2:1
Tiko Junajted
Universite
2:0
Jang Sports Akademi
Kipar 1
AEL Limasol
2:0
APOP Kinuras
AEP Pafos
1:0
Apolon Limasol
Anortozis
2:1
AEK Larnaka
Enozis Neon Paralimni
1:2
Etnikos Ahna
Ermis Aradipos
3:1
Alki
Omonija
6:0
Doksa Katokopia
Kolumbija 1, 1.deo
Atletiko Uila
1:3
Atletiko Nasional
Bojaka Čiko
3:0
Real Kartagena
Itagui Ditaires
1:0
Amerika Kali
Junior
1:2
Envigado
Kukuta Deportivo
4:0
Deportivo Pereira
Kolumbija 2, 1.deo
Alijanca Petrolera
1:1
Universidad Autonoma
Atletiko Bukaramanga
1:0
Deportivo Pasto
Depor Aguablanka
0:1
Kentauros Viljavićensio
Pacifiko
1:1
Akademija
Kostarika 1 Verano
AD Bario Meksiko
0:3
Limon
Službeni rezultat.
Herediano
2:0
Santos de Guapiles
Kartagines
2:0
Puntarenas
Univerzidad Kostarika
1:2
Alahuelense
Litvanija 1
Atlantas
0:4
Ekranas
Klaipeda
0:1
Šiauliai
Luksemburg 1
Ecela
2:2
Diferdanž 03
Rasing Union
0:2
F91 Didelanž
Union Titus Petanž
2:5
Ham Benfika
Ženes Eš
0:2
Vilc 71
Ženes Kanah
2:4
UN Kerjeng 97
Makedonija 2
11 Oktomvri
5:1
Cementarnica 55
Drita
1:0
Miravci
Euromilk Gorno Lisiče
2:1
Lokomotiva Skoplje
Novaci
2:2
Vlaznimi Struga
Ohrid Lote
6:1
Vlazrimi
Rinija
1:0
Ohrid
Malta 1 - 2.deo
Hamrun Spartans
1:4
Tarksien Rejnbouz
Valeta
3:0
Florijana
Maroko 1
Čabab Rif Hoseima
3:2
Magreb Tetuan
FUS Rabat
1:0
Difa El Žadida
Ženes Masira
0:0
Čabab Kasba Tadla
Mađarska 1
Vašaš
1:0
Ujpešt
Mađarska 2 - Istok
Mezekevešd
1:1
Njiređhaza Spartakus
Rakošpalotaj EAC
0:0
Večeš
Mađarska 2 - Zapad
Barč SC
2:1
Vesprem
BKV Elore
4:3
Budaorš
Meksiko 1 (Klausura)
Deportivo Toluka
3:1
Santos Laguna
Klub Amerika
0:2
Kruz Azul
Monarkas Morelija
0:1
Pumas UNAM
Meksiko 2 (Klausura)
Kruz Azul Hidalgo
1:2
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
Potros Neza
1:0
Tiburones Rohos de Verakruz
Nemačka 1
Majnc 05
0:1
Bajer Leverkuzen
Sent Pauli 1910
1:2
Štutgart
Nemačka 2
Alemanija Ahen
1:3
Bohum
Arminija Bilefeld
0:3
1860 Minhen
Energi Kotbus
2:0
Osnabrik
Nemačka 4 (Sever)
Ajntraht Braunšvajg II
1:2
ZFK Mojzelvic
Hamburger SV II
0:1
Volfsburg II
Havelse
0:2
Kemnicer
Magdeburg
0:2
Plauen
Obernojland
2:0
Libek
Turkiemspor Berlin
0:4
Halešer
Vilhelmshafen
1:1
RB Lajpcig
Nigerija 1
Hartlend
0:0
Šarks
JJTH FK
2:0
Enugu Rendžers
Kaduna Junajted
1:0
Vari Vulvs
Kraun FK
2:0
Gombi Junajted
Lobi Stars
1:0
Plato Junajted
Oušn Bojs
1:0
Šuting Stars
Sanšajn Stars
1:0
Bukola Bejbs
Nikaragva 1 (Klausura)
Amerika Managva
1:5
Dirangen
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno