POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(44)
Engleska
(15)
Nemačka
(33)
Italija
(18)
Francuska
(29)
Srbija
(8)
Alžir
(7)
Argentina
(45)
Australija
(2)
Austrija
(27)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(6)
Belorusija
(5)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(5)
Čile
(8)
Danska
(24)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(14)
Grčka
(4)
Holandija
(12)
Hrvatska
(5)
Irak
(4)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(14)
Izrael
(15)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(9)
Južna Koreja
(13)
Kanada
(5)
Kina
(6)
Kipar
(1)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(2)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(5)
Litvanija
(1)
Malezija
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(2)
Norveška
(16)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(20)
Portugalija
(19)
Rumunija
(5)
Rusija
(11)
SAD
(14)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(10)
Slovačka
(13)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(10)
Švedska
(23)
Tajland
(8)
Tunis
(2)
Turska
(12)
U.A.Emirati
(1)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(8)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
17.04.2011. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Nemačka 4 (Sever)
Vilhelmshafen
3:1
Energi Kotbus II
Volfsburg II
3:1
Libek
Nemačka 4 (Zapad)
Bajer Leverkuzen II
0:2
Projsen Minster
Šalke 04 II
1:5
Borusija Dortmund II
Nikaragva 1 (Kl. - 2.deo)
Deportivo Valter Fereti
0:0
Deportivo Okotal
Dirangen
0:2
Real Esteli
Norveška 1
Molde
3:2
Stabek
Od Grenland
2:2
Alesund
Sogndal
0:0
Tromso
Stromsgodset
5:2
Sarpsborg 08
Valerenga
1:1
Lilestrem
Norveška 2
Asker
0:0
Stromen
Hod
2:2
Mjondalen
Lov Ham
2:2
Ham Kam
Nibergsund
1:0
Kongsvinger
Randaberg
0:2
Honefoš
Ranhajm
2:2
Brine
Sandefjord
3:1
Alta
Sandnes Ulf
3:0
Bodo/Glimt
Norveška 3 II
Herd
2:4
Berum
Norveška 3 III
Asane
5:1
Flekeroj
Ostevol
2:2
Viking 2
Norveška 3 IV
Fram Larvik
1:0
Tromsdalen
Mjolner
0:2
Tromso 2
Skarp
1:2
Skeid
Oman 1
Al Nasr Salalah
1:0
Al Oruba
Al Suvaik
5:1
Muskat
Panama 1 Klausura 2
Arabe Unido
3:0
Alijanca Panama
Čepo
1:1
Plaza Amador
Paragvaj 1 (Apertura)
General Kabaljero JLM
1:2
Olimpija Asunsion
Independiente Asunsion
5:1
Nasional Asunsion
Sero Portenjo
1:1
Rubio Nu
Sol de Amerika
3:2
3 de Febrero
Peru 1
Melgar
0:0
Kolegio Nasional Ikitos
Sijensijano
2:1
Inti Gas Deportes
Sporting Kristal
1:1
Kobresol
Poljska 1
Arka
3:0
Krakovija
Šlonsk Vroclav
0:1
Korona
Poljska 2
Kolejarz Strože
2:0
Termalika Bruk-Bet
Ruh Radžionkov
1:1
Odra
Varta
1:2
Pogon
Portugalija 1
Benfika
2:1
Beira Mar
Porto
3:2
Sporting Lisabon
Rio Ave
1:0
Naval
Uniao Leiria
0:1
Portimonense
Portugalija 2
Desportivo Aveš
2:1
Freamunde
Estoril Praia
0:2
Santa Klara
Fatima
0:2
Leikšoeš
Moreirense
2:5
Feirense
Oliveirense
2:4
Žil Visente
Penafiel
1:1
Sporting Kovilja
Varzim
1:0
Arouka
Portugalija 3 Centar
Aliadoš Lordelo
1:1
Ešpinjo
Anadia
0:1
Esmoriz
Boavišta
5:0
Elektriko
Koimbroeš
0:1
Uniao Sera
Pombal
1:2
Padroense
Sertanense
0:0
Gondomar
Tondela
2:1
Kesarense
Turizense
3:1
Pampiljoza
Portugalija 3 Jug
Farense
2:1
Kasa Pia
Lagoa
1:0
Karegado
Madalena
1:0
Real Keluž
Operario
2:0
Atletiko Lisabon
Orijental
3:0
Atletiko Reguengoš
Pinjalnovense
2:0
Prajense
Torense
1:0
Mafra
Žuventud Evora
1:4
Luletano
Portugalija 3 Sever
Kanikal
2:0
Braganca
Louzada
5:1
Pontasolense
Maritimo B
1:0
Tirsense
Masedo de Kavaleiros
4:2
AD Oliveirense
Šaveš
2:1
Andorinja
Uniao Madeira
1:0
Fafe
Vizela
2:1
Ribeirao
Rumunija 1
Brašov
2:2
CFR 1907 Kluž
Municipal Trgu Mureš
4:0
Viktorija Branešti
Rapid Bukurešt
3:2
Politehnika Temišvar
Rumunija 2 I
Delta Tulčea
1:0
Sageata Navodari
Rusija 1 1.deo
Amkar
1:3
Zenit
Anži
2:1
Spartak Moskva
CSKA Moskva
2:0
Rubin
Lokomotiva Moskva
1:0
Volga Nižnij Novgorod
SAD 1
Čikago Fajer
1:2
Los Anđeles Galaksi
Hjuston Dinamo
1:0
Nju Ingland Revolušn
Portland Timbers
3:2
Dalas
SAD 2
Tampa Bej
0:2
Portoriko Ajlenders
Salvador 1 Klausura
Alijanca San Salvador
3:0
Onse Deportivo
Atletiko Balboa
0:3
L.A. Firpo
Službeni rezultat.
FAS
2:0
Atletiko Marte
Universidad de El Salvador
1:0
Agvila
Vista Hermoza
3:0
Isidro Metapan
San Marino 1
Domanjano
0:2
San Đovani
Folđore
0:5
Murata
Tre Penje
0:1
Libertas
Virtus Akvaviva
4:1
Tre Fiori
Singapur 1
Tampines Rovers
1:0
Jang Lajons
Škotska 1 - 1.deo
Hibernijan
1:2
Hamilton Akademikal
Škotska, Kup
polufinale
Aberdin
0:4
Seltik
Igrano na stadionu Hempden Park, Glazgov.
Slovačka 2
Ružomberok B
0:1
Rimavska Sobota
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno