POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(49)
Engleska
(105)
Nemačka
(67)
Italija
(60)
Francuska
(33)
Srbija
(9)
Alžir
(4)
Andora
(5)
Angola
(1)
Argentina
(36)
Australija
(5)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bahrein
(6)
Bangladeš
(3)
Belgija
(15)
Belorusija
(1)
BIH
(8)
Bolivija
(2)
Brazil
(36)
Bugarska
(15)
Češka
(16)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(18)
Egipat
(9)
Ekvador
(7)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(22)
Gana
(2)
Grčka
(14)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(4)
Holandija
(14)
Hong Kong
(4)
Hrvatska
(8)
Indija
(1)
Indonezija
(1)
Irak
(3)
Irska
(8)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(27)
Jermenija
(2)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(12)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(16)
Kanada
(3)
Katar
(8)
Kazahstan
(6)
Kina
(6)
Kipar
(7)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(4)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(6)
Malavi
(2)
Malta
(5)
Maroko
(6)
Mađarska
(14)
Meksiko
(9)
Moldavija
(2)
Nigerija
(2)
Norveška
(27)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(5)
Panama
(6)
Paragvaj
(5)
Peru
(8)
Poljska
(22)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(18)
Rusija
(29)
SAD
(39)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(6)
Škotska
(20)
Slovačka
(7)
Slovenija
(8)
Švajcarska
(12)
Švedska
(59)
Tajland
(10)
Tunis
(3)
Turska
(32)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(13)
Venecuela
(4)
Zambija
(3)
Rezultati po danu
<
05.11.2011. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Francuska 2
Avr
0:2
Klermon Fut
Bulonj
0:1
Mec
Laval
1:0
Bastija
Monako
2:2
Le Man Union 72
Rems
2:1
Istr
Troa
2:0
Nant
Francuska 3
Pariz
2:1
Aviron Bajon
Gana 1
Bekem Junajted
1:1
Aduana Stars
Tudu Majti Džets
0:0
Ebusua Dvarfs
Grčka 1
Aris
2:3
Olimpijakos
Panionios
1:3
OFI Krit
Holandija 1
Fejenord
0:1
NEC Nijmegen
NAC Breda
1:0
Vitese
RKC Valvajk
1:1
Groningen
Roda
1:2
Herenven
Holandija 3 Nedelja
HSC 21
1:1
Argon
JVC Kujk
1:3
Ahiles 29
VKE
4:0
Haglandija
Holandija 3 Subota
HHC Hardenberg
0:3
SV Spakenburg
Ijselmervogels
6:2
VV Harkemas Bojs
Kapel
3:1
GVVV
Rijnsburgse Bojs
2:4
Nordvijk
SK Genemuiden
3:1
Ekscelzior 31
SV ARK
0:6
Katvijk
SV Cvaluven Vierden
0:1
Lise
VV Montfort
1:0
BVV Barendreht
Honduras 1 Apertura
Real Espanja
0:1
Motagva
Vida
3:1
CD Platense
Hrvatska 1
Cibalia
1:0
Istra 1961
Dinamo Zagreb
1:0
Zagreb
Hajduk Split
3:0
Varaždin
Karlovac
2:0
Zadar
Lučko
2:2
Lokomotiva Zagreb
Igrano na stadionu Zagreba.
Hrvatska 2
HAŠK
1:1
Marsonia 1909
Junak
0:1
Imotski
Međimurje
3:3
Solin
Mosor
1:0
Gorica Velika Gorica
Pomorac
2:1
Rudeš
Indija 1
Prajag Junajted
5:1
Pune
Sporting Klub de Goa
4:2
Salgaokar
Irak 1.
Al Karh
1:1
Al Mina
Al Talaba
3:2
Al Kahraba
Italija 1
Novara
0:2
Roma
Palermo
3:1
Bolonja
Italija 2
Askoli
0:1
Ćitadela
Empoli
0:0
AlbinoLefe
Krotone
1:1
Ređina
Livorno
3:1
Peskara
Noćerina 1910
1:2
Groseto
Padova
2:2
Juve Stabija
Sasuolo
0:0
Torino
Vareze
0:0
Modena
Vićenca
3:1
Gubio
Izrael 1 - 1.deo
Ašdod
2:1
Makabi Netanija
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
1:1
Makabi Petah Tikva
Hapoel Ironi Rišon Lezion
1:1
Hapoel Haifa
Hapoel Petah Tikva
2:0
Hapoel Ber Ševa
Ironi Ramat HaŠaron
1:1
Hapoel Akre
Izrael 2 - 1.deo
Hapoel Herclija
0:1
Makabi Ahi Nazaret
Makabi Ironi Bat Jam
0:0
Hapoel Aškelon
Jermenija 1
Ararat
1:3
Širak
Banants
0:0
Gandzasar
Impuls
1:1
Ulises
MIKA
0:0
Pjunik
Južna Afrika, Liga Kup
četvrtfinale
Moroka Svolous
1:2
Orlando Pajrats
Santos Kejptaun
1:1
Platinum Stars
1:1 nakon produžetaka, 5:3 penalima.
Južna Koreja 2 Plej of
1.kolo
Busan Transportejšn Korporejšn
0:1
Čangvon Siti
Gangneung Siti
3:2
Inčeon Korail
Kipar 1
AEL Limasol
1:0
Anagenisis Derinia
Enozis Neon Paralimni
0:0
Etnikos Ahna
Omonija
2:0
Apolon Limasol
Kipar 2
AEP Pafos
3:1
Aja Napa
Atromitos Jeroskipou
1:0
APEP Pitsilias
EN Parekklisias
2:0
Onsilos Sotira
Etnikos Ašia
0:0
Otelo Atinou
Halkanoras Idaliou
2:2
Akritas Hlorakas
PAEEK
1:1
Omonija Aradipou
Kolumbija 2, 2.deo
Atletiko Bukaramanga
1:0
Depor Aguablanka
Barankilja
0:2
Akademija
Bogota
4:0
Pacifiko
Bojaka Patriotas
3:0
Valedupar
Deportivo Pasto
3:0
Real Santander
Deportivo Rionegro
4:0
Alijanca Petrolera
Fortaleza Zipakira
1:1
Ekspreso Roho
Kortulua
2:1
Universidad Autonoma
Union Magdalena
1:1
Kentauros Viljavićensio
Kolumbija, 2.deo
Deportes Tolima
1:0
Deportivo Pereira
Deportivo Kali
0:0
La Ekidad
Itagui Ditaires
1:0
Deportes Kindio
Miljonarios
1:0
Envigado
Real Kartagena
0:0
Atletiko Nasional
Kostarika 1 Invierno
Herediano
1:1
Limon
San Karlos
4:0
Belen
Letonija 1
FB Gulbene 2005
0:1
Liepajas Metalurgs
FK Jurmala-VV
1:1
FK Jurmala
RFS/Olimps
1:3
Jelgava
Ventspils
0:0
Skonto
Litvanija 1
Klaipeda
0:5
Banga Gargždai
Luksemburg 1
Ham Benfika
8:2
Svift Hesperanž
Makedonija 1
11 Oktomvri
2:2
Škendija 79
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno