POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(21)
Engleska
(2)
Nemačka
(3)
Italija
(17)
Francuska
(2)
Srbija
(1)
Alžir
(1)
Argentina
(36)
Australija
(1)
Austrija
(9)
Azija
(1)
Belgija
(6)
Belorusija
(2)
Bolivija
(3)
Brazil
(34)
Bugarska
(7)
Češka
(8)
Čile
(8)
Danska
(12)
Egipat
(4)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(24)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(15)
Grčka
(1)
Holandija
(4)
Hrvatska
(6)
Irak
(1)
Irska
(10)
Island
(5)
Izrael
(3)
Japan
(24)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(6)
Kina
(2)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(1)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Meksiko
(1)
Norveška
(16)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(15)
Portugalija
(2)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(2)
Rusija
(9)
SAD
(45)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(16)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(1)
Slovačka
(1)
Švajcarska
(6)
Švedska
(27)
Tajland
(8)
Tunis
(2)
Turska
(13)
U.A.Emirati
(4)
Ukrajina
(8)
Urugvaj
(8)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
26.11.2011. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Južna Afrika, Liga Kup
polufinale
Golden Erouz
1:3
Orlando Pajrats
Južna Koreja 1 Plej of
polufinale
Pohang Stilers
0:1
Ulsan Hjundai Horang-i
Katar 1
Al Kor
2:3
Al Vakra
Al Rajan
4:4
Al Džaiš Katar
Kipar 1
AEL Limasol
3:2
Olimpijakos Nikozija
Anortozis
0:1
AEK Larnaka
Kipar 2
Akritas Hlorakas
3:0
APEP Pitsilias
APOP Kinuras
0:0
PAEEK
EN Parekklisias
0:1
AEP Pafos
Omonija Aradipou
0:0
Etnikos Ašia
Onsilos Sotira
0:0
Halkanoras Idaliou
Otelo Atinou
1:1
Atromitos Jeroskipou
Kuvajt, Emir Kup
1.kolo (r)
Al Naser
2:0
Sulajbihat
Al Tadamon
1:1
Al Džahra
Kaitan
3:5
Kuvajt Klub
Liban 1
Al Ahed
3:1
Salam Sur
Safa
2:2
Al Ansar Bejrut
Tripoli
0:0
Al Mabarah
Makedonija 1
Bregalnica Štip
3:1
Sileks
Metalurg Skoplje
2:0
Napredok
Vardar
2:0
Ohrid
Malta 1 - 1.deo
Marsakslok
0:2
Hibernijans Paola
Valeta
4:0
Hamrun Spartans
Mađarska 1
Bodajk Šiofok
3:1
Lombard Papa
Debrecin
5:2
Zalaegeršeg
Pečuj MFK
5:1
Vašaš
Rakoci Kapošvar
2:1
Kečkemet TE
Ujpešt
1:3
Đer ETO
Mađarska 2 - Istok
Cegled
1:2
Bekeščaba Elore
Eger
1:0
Mezekevešd
Kazincbarcika
1:2
Balmazujvaroš
Seged 2011
0:2
Debrecin II
Solnok MAV
4:1
Rakošpalotaj EAC
Večeš
2:3
Orošhaza
Mađarska 2 - Zapad
Budaorš
1:0
Dunaujvaroš
Sigetsentmikloš
3:3
Pakš II
Šopron
0:0
Baja LSE
Vesprem
2:1
Ðirmot
Videoton II
1:0
Kozarmišlenji SE
Meksiko 1 (Apertura) - Plej of
četvrtfinale (r)
Gvadalahara Čivas
0:0
Keretaro
Kruz Azul
1:2
Monarkas Morelija
Meksiko 2 (Apertura) - Plej of
četvrtfinale (r)
Leon
2:0
Irapuato
Nemačka 1
1899 Hofenhajm
1:1
Frajburg
Augsburg
2:0
Volfsburg
Borusija Dortmund
2:0
Šalke 04
Hanover 96
1:1
Hamburger SV
Herta
3:3
Bajer Leverkuzen
Nirnberg
1:0
Kajzerslautern
Nemačka 2
1860 Minhen
2:1
Ajntraht Frankfurt
Karlsrue
0:2
Alemanija Ahen
Nemačka 3
Alen
2:2
Štutgart II
Arminija Bilefeld
1:0
Babelsberg 03
Jan Regenzburg
0:0
Rot Vajs Oberhauzen
Projsen Minster
2:1
Hajdenhajm 1846
Sarbriken
3:1
Ofenbaher Kikers
Vaker Burghauzen
3:1
Unterhahing
Vehen Vizbaden
0:0
Karl Cajs Jena
Nemačka 4 (Jug)
Hesen Kasel
1:1
Bajern Alzenau
Ingolštat 04 II
1:2
Sonenhof Grosaspah
Štutgarter Kikers
0:1
Valdhof 07
Nemačka 4 (Sever)
Holštajn Kil
3:0
Berlin Ankaraspor 07
RB Lajpcig
3:2
Germanija Halberštad
Nemačka 4 (Zapad)
07 Elversberg
0:0
Majnc 05 II
Bohum II
1:0
Idar Oberštajn
Bor. Menhen. II
2:1
Borusija Dortmund II
Kajzerslautern II
4:2
Ajntraht Trir
Rot Vajs Esen
1:0
Šalke 04 II
TuS Koblenc
2:1
Fortuna Keln
Novi Zeland 1
Kenterberi Junajted
1:0
Tim Velington
Okland Siti
5:0
Jang Hart Manavatu
Otago Junajted
2:0
Houkiz Bej Junajted
Vajkato
1:4
Vejtejker Junajted
Pakistan 1
Voter i Pauer Divelopment Autoriti
4:1
Muslim
Paragvaj 1 (Klausura)
Nasional Asunsion
1:2
Rubio Nu
Takuari
1:0
Independiente Asunsion
Poljska 1
Gornjik Zabže
4:1
Zaglebje Lubin
Korona
1:0
Legija Varšava
LKS Lođ
1:1
Jagielonija
Poljska 2
Polonija Bitom
1:2
Ruh Radžionkov
Portugalija 1
Benfika
1:0
Sporting Lisabon
Nasional Madeira
2:2
Maritimo
Portugalija 3 Centar
Aliadoš Lordelo
1:0
Paredeš
Rumunija 1
Panduri
3:0
Rapid Bukurešt
Sportul
1:0
Vaslui
Steaua
1:0
Brašov
Rumunija 2 I
Botošani
3:0
Astra Đurđiu
Delta Tulčea
1:4
Snagov
Dinamo Bukurešt II
1:3
Kalatis Mangalija
Dunarea Galati
0:1
Bakau
Farul
0:1
KSM Jaši
Sageata Navodari
0:0
Vitorul Konstanca
Viktorija Branešti
1:2
Otopeni
Rumunija 2 II
Ariešul
1:1
Unirea Alba Julija
Bihor Oradea
2:0
Olt Skorničešti
Čindia Targovište
2:0
Lučeafarul Oradea
Glorija Bistrica
3:0
Alro Slatina
Juventus Bukurešt
1:2
Gaz Metan Severin
Murešul Deva
4:2
Maramures Univerzitar Baja Mare
Rusija 1 2.deo
Krila Sovjetov
1:0
Volga Nižnij Novgorod
Kubanj
1:1
Spartak Moskva
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
21.05.2024.
20.05.2024.
19.05.2024.
18.05.2024.
17.05.2024.
16.05.2024.
15.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno