POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(46)
Engleska
(30)
Nemačka
(35)
Italija
(31)
Francuska
(30)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(12)
Azerbejdžan
(3)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(1)
BIH
(4)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(10)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(11)
Egipat
(6)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(10)
Gana
(3)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(17)
Honduras
(3)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(8)
Indija
(1)
Irak
(5)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(1)
Kenija
(5)
Kina
(9)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Mađarska
(12)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(21)
Obala Slonovače
(2)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(16)
Portugalija
(23)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(7)
Rusija
(25)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(1)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Škotska
(16)
Slovačka
(7)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(9)
Švedska
(30)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(3)
Tajvan
(2)
Tunis
(4)
Turska
(16)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(8)
Urugvaj
(5)
Vels
(2)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
27.11.2011. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Italija 4 B
Melfi
0:1
Gavorano
Milaco
3:2
Izola Liri
Peruđa
2:0
Ćelano Marsika
Đulijanova
3:1
Viboneze
Izrael 1 - 1.deo
Makabi Tel Aviv
1:3
Hapoel Tel Aviv
Jamajka 1 - 1.deo
Arnet Gardens
3:1
Vilidž Junajted
Hajgejt Junajted
0:1
Voterhaus
Hambl Lajons
2:0
Harbur Vju
Montego Bej Junajted
1:1
Tivoli Gardens
Reno FK
0:0
Bojs Taun
Sporting Sentral Akademi
1:2
Portmor Junajted
Japan 1
Ventforet Kofu
3:0
Albireks Nigata
Visel Kobe
3:1
Džubilo Ivata
Japan 2
Ehim
1:2
Tespa Kusacu
Gifu
1:1
Kataler Tojama
Giravanc Kitakjušu
1:2
Tokio Verdi
Jokohama
1:2
Kjoto Sanga
Mito Holihok
3:1
Gainare Totori
Roaso Kumamoto
1:0
Fađano Okajama
Tokušima Vortis
0:3
Sagan Tosu
Južna Afrika, Liga Kup
polufinale
Bidvest Vits
3:0
Santos Kejptaun
Kipar 1
Alki
0:1
Etnikos Ahna
Aris Limasol
2:0
Apolon Limasol
Enozis Neon Paralimni
0:2
APOEL
Ermis Aradipos
3:2
Anagenisis Derinia
Kipar 2
Aja Napa
1:0
Doksa Katokopia
Kolumbija 2, 2.deo Plej of
finale (r)
Deportivo Pasto
1:0
Kentauros Viljavićensio
Kolumbija, 2.deo
Bojaka Čiko
1:1
Kukuta Deportivo
Deportes Kindio
1:1
La Ekidad
Deportes Tolima
1:4
Amerika Kali
Deportivo Kali
1:2
Atletiko Uila
Deportivo Pereira
4:0
Envigado
Independiente Medeljin
3:4
Onse Kaldas
Itagui Ditaires
1:0
Atletiko Nasional
Miljonarios
0:0
Junior
Real Kartagena
1:2
Santa Fe
Kostarika 1 Invierno Plej of
polufinale
Kartagines
1:2
Herediano
Saprisa
0:1
Alahuelense
Kuvajt, Emir Kup
1.kolo (r)
Al Arabi
1:0
Al Fahahel
Al Šabab Kuvajt
3:1
Al Jarmuk
Al Sahel
0:1
Al Salmija
Liban 1
Šabab Al Sahel
1:1
Rasing Bejrut
Tadamon Sur
1:0
Aka Ahli
Makedonija 1
Horizont Turnovo
1:0
Rabotnički
Škendija 79
2:2
Renova
Makedonija 2
Lokomotiva Skoplje
1:0
Euromilk Gorno Lisiče
Osogovo
2:0
Korabi
Pelister
3:2
Rinija
Pobeda Junior
2:0
Belasica
Skoplje
0:0
Drita
Tikveš
2:0
Rufeja
Treska
3:0
Ohrid Lote
Vlazrimi
0:0
Miravci
Malta 1 - 1.deo
Birkirkara
0:0
Mosta
Florijana
1:0
Tarksien Rejnbouz
Maroko 1
Magreb Fes
0:1
Ženes Masira
Mađarska 1
Diožđer
2:3
Ferencvaroš
Pakš
1:2
Videoton
Mađarska 2 - Istok
Budapešt Honved II
1:1
Njiređhaza Spartakus
Ujpešt II
2:3
Dunakanjar Vac
Mađarska 2 - Zapad
BKV Elore
0:1
Ajka
Ferencvaroš II
4:2
Tatabanja
Đer ETO II
0:0
MTK
Meksiko 1 (Apertura) - Plej of
četvrtfinale (r)
Santos Laguna
2:1
Jaguares Čiapas
Tigres UANL
3:0
Pačuka
Meksiko 2 (Apertura) - Plej of
četvrtfinale (r)
Korekaminos UAT
1:0
Estudijantes Altamira
Toros Neza
2:2
Nekaksa
Nemačka 1
Majnc 05
3:2
Bajern Minhen
Verder
2:0
Štutgart
Nemačka 2
Ajntraht Braunšvajg
4:0
Bohum
Energi Kotbus
0:0
Ingolštat 04
Sent Pauli 1910
3:1
Dinamo Drezden
Nemačka 3
Darmštat 98
2:0
Verder II
Nemačka 4 (Jug)
1899 Hofenhajm II
0:1
Ajntraht Frankfurt II
Nirnberg II
1:2
Karlsrue II
Nemačka 4 (Sever)
Hanover 96 II
3:2
Libek
Herta II
2:1
Vilhelmshafen
Magdeburg
1:1
Havelse
Plauen
1:0
Hamburger SV II
ZFK Mojzelvic
2:1
Volfsburg II
Nemačka 4 (Zapad)
Verl
3:1
Fortuna 95 Dizeldorf II
Nikaragva 1 (Apertura) plej of
Deportivo Valter Fereti
1:2
Real Esteli
Managva
1:0
Činandega FK
Norveška 1
Alesund
3:1
Bran
Haugesund
5:1
Stromsgodset
Lilestrem
0:0
Fredrikštad
Rozenborg
3:2
Viking
Sarpsborg 08
3:2
Od Grenland
Sogndal
2:1
Molde
Start
1:6
Tromso
Valerenga
2:0
Stabek
Pakistan 1
Pakistan Er Fors
0:0
Afgan
Pakistan Nejvi
2:0
Pakistan Polis
PMK Atletiko Faisalabad
1:2
Baloč
Paragvaj 1 (Klausura)
3 de Febrero
2:2
Sol de Amerika
Gvarani Asunsion
0:2
Sero Portenjo
Libertad
1:0
General Kabaljero JLM
Olimpija Asunsion
2:0
Sportivo Lukenjo
Peru 1
Huan Aurih
2:1
Kobresol
Kolegio Nasional Ikitos
0:1
Inti Gas Deportes
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno