POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(49)
Engleska
(19)
Nemačka
(64)
Italija
(30)
Francuska
(10)
Srbija
(17)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(1)
Austrija
(15)
Azerbejdžan
(2)
Azija
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(6)
BIH
(4)
Bolivija
(3)
Brazil
(44)
Bugarska
(15)
Češka
(12)
Čile
(14)
Danska
(19)
Egipat
(4)
Ekvador
(7)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(23)
Filipini
(2)
Finska
(7)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(18)
Honduras
(1)
Hrvatska
(9)
Iran
(4)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(9)
Južna Afrika
(6)
Južna Koreja
(15)
Kanada
(4)
Kazahstan
(1)
Kenija
(4)
Kina
(12)
Kipar
(6)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(3)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malavi
(3)
Malezija
(2)
Maroko
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(3)
Moldavija
(2)
Norveška
(27)
Panama
(1)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(22)
Portugalija
(21)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(19)
SAD
(37)
Salvador
(2)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(3)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(11)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(6)
Švedska
(38)
Tajland
(8)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(3)
Uganda
(4)
Ukrajina
(15)
Urugvaj
(9)
Vels
(1)
Venecuela
(2)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
10.12.2011. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Kuvajt, Fed Kup
polufinale
Al Salmija
0:0
Kuvajt Klub
Liban 1
Al Ahli Sidon
3:3
Salam Sur
Makedonija 1
11 Oktomvri
2:2
Napredok
Horizont Turnovo
0:1
Renova
Metalurg Skoplje
6:0
Ohrid
Teteks
1:1
Rabotnički
Malta 1 - 1.deo
Tarksien Rejnbouz
2:0
Kormi
Valeta
1:0
Mosta
Maroko 1
Magreb Fes
1:0
Difa El Žadida
Meksiko 2 (Apertura) - Plej of
finale (r)
La Piedad
0:1
Korekaminos UAT
Nemačka 1
Augsburg
1:0
Bor. Menhengladbah
Hanover 96
0:0
Bajer Leverkuzen
Keln
4:0
Frajburg
Majnc 05
0:0
Hamburger SV
Nirnberg
0:2
1899 Hofenhajm
Verder
4:1
Volfsburg
Nemačka 2
Bohum
1:1
Fortuna 95 Dizeldorf
Union Berlin
4:0
Frankfurt 1899
Nemačka 3
Arminija Bilefeld
1:1
Osnabrik
Hajdenhajm 1846
3:1
Unterhahing
Jan Regenzburg
3:2
Verder II
Rot Vajs Erfurt
2:3
Babelsberg 03
Sandhauzen
1:1
Ofenbaher Kikers
Sarbriken
5:2
Rot Vajs Oberhauzen
Vaker Burghauzen
4:2
Karl Cajs Jena
Vehen Vizbaden
1:1
Štutgart II
Nemačka 4 (Jug)
Fulendorf
1:0
Frankfurt 1899 II
Hesen Kasel
3:2
Ajntraht Frankfurt II
Ingolštat 04 II
4:1
Bajern Alzenau
Memingen
1:1
Karlsrue II
Štutgarter Kikers
0:0
Frajburg II
Vormatija Vorms
2:1
Grojter Firt II
Nemačka 4 (Sever)
Energi Kotbus II
1:5
Vilhelmshafen
Herta II
2:1
Libek
Holštajn Kil
2:1
Volfsburg II
RB Lajpcig
0:1
Halešer
Nemačka 4 (Zapad)
Bor. Menhen. II
2:1
Fortuna Keln
Kajzerslautern II
1:1
Idar Oberštajn
Rot Vajs Esen
3:1
Fortuna 95 Dizeldorf II
Sportfrojnde Lote
2:3
Ajntraht Trir
TuS Koblenc
2:2
Keln II
Verl
1:0
Majnc 05 II
Pakistan 1
Baloč
3:1
Muslim
Kan Risrč Laboratoris
3:0
Karači Port Trast
Voter i Pauer Divelopment Autoriti
3:1
Pakistan Internešnl Erlajns
Paragvaj 1 (Klausura)
Nasional Asunsion
5:2
Gvarani Asunsion
Rubio Nu
2:0
Sol de Amerika
Poljska 1
Legija Varšava
0:0
Krakovija
Ruh Hožov
4:1
Korona
Viđev
2:0
Gornjik Zabže
Portugalija 1
Beira Mar
1:2
Porto
Sporting Lisabon
1:0
Nasional Madeira
Portugalija 2
Moreirense
3:2
Belenenseš
Naval
0:3
Estoril Praia
Portugalija 3 Centar
Operario
1:0
Sao Žoao Ver
Portugalija 3 Jug
Grupo Desportivo Rekreativo Monsanto
0:1
Pinjalnovense
Prijateljski
Breidablik
2:2
FH Hafnarfjardar
Fjolnir
2:1
Trotur Rejkjavik
HK Kopavogur
1:1
Fram
IA Akranes
1:2
KA Akerejri
Melaka
2:0
Selangor
Navibank Sajgon
2:2
Čonburi
Selfos
2:0
BI/Bolungarvik
TT Hanoj
1:0
Džejlang Junajted
Vašaš
2:2
Rakošpalotaj EAC
Rumunija 1
Steaua
1:1
CFR 1907 Kluž
Univerzitatea Kluž
0:1
Vaslui
Salvador 1 Apertura Plej of
polufinale (r)
FAS
1:2
Onse Deportivo
San Marino 1
Kailungo
3:2
Folđore
Kosmos
1:2
La Fiorita
Murata
3:2
Juvenes Dogana
Tre Penje
2:1
Domanjano
Severna Irska 1 - 1.deo
Glenavon
3:0
Balimena Junajted
Glentoran
0:2
Portadaun
Kliftonvil
3:1
Lisburn Distileri
Kolrejn
3:2
Dangenon Svifts
Krusejders
0:1
Linfild
Škotska 1 - 1.deo
Aberdin
2:2
Sent Miren
Hibernijan
0:2
Rendžers
Invernes Kaledonijen
2:3
Dandi Junajted
Seltik
1:0
Harts
Sent Džonston
0:3
Madervel
Škotska 2
Falkirk
0:0
Hamilton Akademikal
FK Dandi
2:1
Kvin of Saut
Grinok Morton
1:2
Partik Tistl
Rejt Rovers
0:1
Livingston
Škotska 3
Albion Rovers
3:1
Dambarton
Kaudenbit
0:0
Erbrot
Stenhausmir
1:1
Erdri Junajted
Škotska 4
Aloa Atletik
1:0
Kvins Park
Anan Atletik
2:1
Montrouz
Stranrer
6:0
Ist Stirlingšajr
Španija 1
Betis
2:1
Valensija
Levante
1:0
Sevilja
Real Madrid
1:3
Barselona
Španija 2
Alkojano
2:1
Đirona
Alkorkon
0:0
Selta
Deportivo La Korunja
3:1
Numansija
Himnastik
0:0
Kordoba
Kartagena
0:0
Las Palmas
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno