POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(49)
Engleska
(19)
Nemačka
(64)
Italija
(30)
Francuska
(10)
Srbija
(19)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(1)
Austrija
(15)
Azerbejdžan
(2)
Azija
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(6)
BIH
(4)
Bolivija
(3)
Brazil
(44)
Bugarska
(15)
Češka
(12)
Čile
(14)
Danska
(19)
Egipat
(4)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Filipini
(2)
Finska
(7)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(18)
Honduras
(1)
Hong Kong
(1)
Hrvatska
(9)
Iran
(4)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(12)
Južna Afrika
(6)
Južna Koreja
(17)
Kanada
(4)
Kazahstan
(1)
Kenija
(4)
Kina
(13)
Kipar
(6)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(3)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malavi
(3)
Malezija
(3)
Maroko
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(3)
Moldavija
(2)
Norveška
(27)
Panama
(1)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(22)
Portugalija
(21)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(16)
Rusija
(19)
SAD
(37)
Salvador
(2)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(3)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(11)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(6)
Švedska
(38)
Tajland
(8)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(3)
Uganda
(4)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(9)
Vels
(1)
Venecuela
(2)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
29.09.2012. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Engleska 6 (Sever)
Vorkington
2:1
Hinkli Junajted
Estonija 1
Flora
1:2
Levadia Talin
Narva Trans
1:1
Talina Kalev
Nome Kalju
1:1
Paide Linameskond
Šilamae
2:1
Kuresare
Tameka Tartu
4:0
FK Viljandi
Farska Ostrva 1
B68 Toftir
0:1
EB/Strejmur
FK Suduroj
1:4
IF Fuglafjordur
HB Toršavn
3:1
TB Tvorojri
NSI Runavik
0:0
B36 Toršavn
Vikingur Gotu
4:3
KI Klaksvik
Finska, Kup
finale
Honka
1:0
KuPS
Igrano u Helsinkiju.
Francuska 1
Ajačio
1:0
Brest
Evian Tonon Gailard
1:1
Lorien
Nansi Loren
0:2
Monpelje
Nica
2:2
Bastija
Pari Sen Žermen
2:0
Sošo Monbeliar
Troa
0:2
Tuluz
Francuska 2
Kaen
0:1
Tur
Nant
4:0
Rasing Lens
Francuska 3
Kretej Lusitanos
4:1
Uzes Pont du Gard
L Poar sur Vie
2:0
Pariz
Grčka 1
Atromitos
0:1
Olimpijakos
Kerkira
2:1
OFI Krit
Panionios
1:0
AEK
Grčka 2
Iraklis
3:3
Etnikos Gazoros
Panetolikos
0:1
Kaloni Lekanopedio
Panseraikos
1:0
Larisa
Gvatemala 1 Apertura
Markense
2:3
Kselahu MC
Sučitepekez
3:1
Halkones
Holandija 1
Ajaks
1:0
Tvente
Fejenord
5:1
NEC Nijmegen
Herakles
3:3
ADO Den Hag
Herenven
2:0
NAC Breda
Utreht
1:2
Vitese
Holandija 3 Nedelja
De Trefers
3:0
SVZ
EVV
1:0
HSC 21
HVV Holandija
1:2
VKE
Holandija 3 Subota
DETO
2:3
SK Genemuiden
Ekscelzior 31
0:3
Kozaken Bojs
GVVV
3:0
SVV Ševeningen
Ijselmervogels
2:1
Kapel
Jodan Bojs
2:3
Katvijk
Lise
2:0
HHC Hardenberg
Nordvijk
4:2
SV Spakenburg
Rijnsburgse Bojs
1:3
BVV Barendreht
Honduras 1 Apertura
Real Espanja
2:4
Vida
Hong Kong 1
Saut Čajna
1:0
Kiči
Sautern Distrikt
2:2
Vufu Tai Po
Hrvatska 1
Cibalia
4:1
Rijeka
Dinamo Zagreb
3:1
Hajduk Split
Inter Zaprešić
2:2
Slaven Belupo
Istra 1961
1:3
Osijek
Zadar
4:0
Zagreb
Hrvatska 2
Imotski
1:1
HAŠK
Junak
3:1
Hrvatski Dragovoljac
Mosor
0:3
Dugopolje
Pomorac
0:2
Zelina
Radnik Sesvete
0:1
Lučko
Irska 1
Slajgo Rovers
4:1
Deri Siti
Irska 2
Fin Harps
1:2
Voterford Junajted
Longford Taun
1:2
Salthil Devon Galvej
Island 1
Breidablik
2:0
Stjernan
FH Hafnarfjardar
2:1
Valur
Fram
2:1
IBV Vestmanaejar
Grindavik
2:2
Filkir
KR Rejkjavik
3:0
Keflavik
Selfos
1:3
IA Akranes
Italija 1
Juventus
4:1
Roma
Parma
1:1
Milan
Italija 2
Empoli
1:1
Breša
Helas Verona
1:0
Bari
Juve Stabija
1:0
Padova
Krotone
1:2
Livorno
Lanćano
1:1
Modena
Novara
1:2
Ternana
Sasuolo
1:0
Askoli
Specija
1:0
Ređina
Vićenca
2:1
Groseto
Izrael 1 - 1.deo
Ašdod
3:0
Makabi Netanija
Bnei Jehuda
2:2
Ironi Ramat HaŠaron
Hapoel Akre
0:0
Makabi Haifa
Hapoel Haifa
1:1
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
Hapoel Ramat Gan
2:2
Beitar Jerusalim
Hapoel Tel Aviv
1:0
Bnei Sahnin
Izrael 2 - 1.deo
Hapoel Jerusalim
2:1
Hapoel Ironi Rišon Lezion
Japan 1
Albireks Nigata
5:0
Nagoja Grampus
FK Tokio
2:1
Džubilo Ivata
Gamba Osaka
2:2
Kašima Antlers
Kašiva Rejsol
1:2
Urava Red Dajmonds
Kavasaki Frontale
1:0
Konsadole Saporo
Omija Ardija
0:0
Jokohama F. Marinos
Sanfreće Hirošima
4:1
Sagan Tosu
Šimicu S-Puls
3:1
Vegalta Sendai
Visel Kobe
2:3
Serezo Osaka
Jermenija 1
Banants
0:0
Gandzasar
Impuls
2:4
Pjunik
Jordan 1
Al Jarmuk Aman
1:4
Al Vihdat
Južna Afrika 1
Ajaks Kejptaun
1:5
Pretorija Juniversiti
Golden Erouz
0:0
Blek Leopards
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno