POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(44)
Engleska
(15)
Nemačka
(33)
Italija
(18)
Francuska
(29)
Srbija
(9)
Alžir
(7)
Argentina
(45)
Australija
(2)
Austrija
(27)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(6)
Belorusija
(5)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(8)
Čile
(8)
Danska
(24)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(14)
Grčka
(4)
Holandija
(12)
Hrvatska
(5)
Irak
(4)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(14)
Izrael
(15)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(9)
Južna Koreja
(13)
Kanada
(5)
Kina
(6)
Kipar
(1)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(2)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(7)
Litvanija
(1)
Malezija
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(2)
Norveška
(19)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(20)
Portugalija
(19)
Rumunija
(5)
Rusija
(12)
SAD
(14)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(10)
Slovačka
(13)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(10)
Švedska
(23)
Tajland
(8)
Tunis
(2)
Turska
(12)
U.A.Emirati
(1)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(8)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
09.02.2013. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Italija 4 A
Monca
2:5
Pro Patria
Italija 4 B
L Akvila
1:0
Teramo
Izrael 1 - 1.deo
Ašdod
1:1
Hapoel Haifa
Hapoel Ber Ševa
0:0
Hapoel Akre
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
3:1
Hapoel Ramat Gan
Makabi Haifa
4:0
Ironi Ramat HaŠaron
Makabi Netanija
3:5
Bnei Jehuda
Izrael 2 - 1.deo
Hapoel Kfar Saba
0:1
Makabi Javne
Kipar 1
Olimpijakos Nikozija
2:3
Enozis Neon Paralimni
Kipar 2
Anagenisis Derinia
2:1
AE Kouklion
Aris Limasol
3:0
PAEEK
Etnikos Ašia
5:3
APEP Pitsilias
Halkanoras Idaliou
2:0
AE Zakaki
Nikos i Sokratis Erimis
2:1
Ermis Aradipos
Omonija Aradipou
5:0
Akritas Hlorakas
Onsilos Sotira
0:1
Otelo Atinou
Kolumbija 1, 1.deo
Atletiko Uila
1:1
Itagui
Bojaka Čiko
1:2
Deportivo Kali
Onse Kaldas
2:1
Junior
Santa Fe
2:2
Atletiko Nasional
Kolumbija 2, 1.deo
Fortaleza Zipakira
2:0
Depor Aguablanka
Valedupar
3:0
Jaguares Kordoba
Kostarika 1 Verano
Alahuelense
2:2
Herediano
Kup Afrike - Završni deo
za 3.mesto
Mali
3:1
Gana
Igrano u Port Elizabetu, Južna Afrika.
Kuvajt 1
Al Arabi
3:1
Al Naser
Kuvajt 2
Al Fahahel
3:0
Kaitan
Liban 1
Šabab Al Gazieh
1:4
Al Ahed
Šabab Al Sahel
3:2
Tadamon Sur
Malta 1 - 1.deo
Melita
1:2
Kormi
Sliema Vonderers
3:2
Balzan Juts
Maroko 1
FAR Rabat
2:1
Čabab Rif Hoseima
Olimpik Safi
0:0
FUS Rabat
Vidad Fes
0:0
KAC Kenitra
Mađarska, Kup
1/8 finala (r)
Zalaegeršeg
3:6
Videoton
Meksiko 1 (Klausura)
Atlas
2:1
Atlante
Keretaro
1:1
Jaguares Čiapas
Kruz Azul
1:1
Pumas UNAM
Monterej
0:1
Gvadalahara Čivas
San Luis
1:3
Puebla
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
1:2
Klub Amerika
Meksiko 2 (Klausura)
Tiburones Rohos de Verakruz
2:2
Lobos BUAP
Nemačka 1
Ajntraht Frankfurt
0:0
Nirnberg
Bajern Minhen
4:0
Šalke 04
Bor. Menhengladbah
3:3
Bajer Leverkuzen
Borusija Dortmund
1:4
Hamburger SV
Grojter Firt
0:1
Volfsburg
Hanover 96
1:0
1899 Hofenhajm
Štutgart
1:4
Verder
Nemačka 2
Duizburg
1:3
1860 Minhen
Energi Kotbus
0:0
Keln
Nemačka 3
Arminija Bilefeld
2:0
Rot Vajs Erfurt
Hajdenhajm 1846
3:1
Projsen Minster
Halešer
1:0
Babelsberg 03
Vaker Burghauzen
2:1
Sarbriken
Nemačka 4 (Jugozapad)
Kajzerslautern II
0:0
Frankfurt 1899 II
Nemačka 4 (Severoistok)
Optik Ratenov
2:1
Plauen
Nemačka 4 (Zapad)
Bajer Leverkuzen II
0:1
Bor. Menhen. II
Hils
2:1
Bohum II
Nikaragva 1 (Klausura)
Juventus Managva
0:4
Deportivo Valter Fereti
Oman 1
Al Nahda Al Buraimi
2:1
Al Talia
Al Nasr Salalah
1:1
Dofar
Al Oruba
0:2
Al Masna
Al Šabab Oman
0:1
Fandža
Saham
2:1
Sur Klub
Panama 1 Klausura
Arabe Unido
0:1
Sporting San Migelito
Čepo
2:0
Rio Abaho
El Čorilo
2:2
Tauro
Paragvaj 1 (Apertura)
Gvarani Asunsion
1:1
Libertad
Nasional Asunsion
4:3
Sportivo Karapekua
Sol de Amerika
4:1
Sero Portenjo
Peru 1 - Apertura
Deportivo Pasifiko
1:0
Huan Aurih
Inti Gas Deportes
2:0
Leon Huanuko
Sporting Kristal
1:0
Univ. San Martin
Univerzitario
1:0
Univ. Cezar Valjeho
Portugalija 1
Estoril Praia
2:0
Vitoria Gimaraeš
Portugalija 2
Belenenseš
2:1
Porto B
Prijateljski
Austrija Beč
4:0
MFK Ružomberok
Baumit Jablonec
1:1
Steaua
Botev Plovdiv
2:2
Teplice
Černo More
1:2
Banjik Ostrava
CFR 1907 Kluž
3:0
Atletiko Paranaense
Dinamo Tbilisi
2:1
Polonija Varšava
Hajduk Split
4:1
Olimpija
Jagielonija
2:5
Visočina Jihlava
Legija Varšava
2:1
Konkordija Čiajna
Levski
2:2
Šlonsk Vroclav
Liteks
0:0
BATE
Lokomotiva Sofija
0:1
OFK Beograd
Matersburg
1:1
Sombathelj Haladaš
Podbeskidzje
0:0
Pahtakor
Red Bul Salcburg
2:1
ViOn
Rubin
0:1
Dnjepar
Senica
1:0
Đer ETO
Slovan Liberec
1:3
Lokomotiva Moskva
Split
4:1
Željezničar
Šturm
0:0
Slaven Belupo
Visla Krakov
1:1
Volin
Zarja
1:0
Gornjik Zabže
Zestafoni
1:1
Lehija Gdanjsk
Đer ETO
0:3
Dinamo Moskva
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno