POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(51)
Engleska
(106)
Nemačka
(83)
Italija
(41)
Francuska
(36)
Srbija
(8)
Afrika
(2)
Alžir
(6)
Angola
(1)
Argentina
(37)
Australija
(5)
Austrija
(23)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Belgija
(12)
Belorusija
(3)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(40)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(9)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(15)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(14)
Gruzija
(2)
Holandija
(15)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(1)
Irak
(2)
Iran
(5)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(30)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(15)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kina
(10)
Kipar
(7)
Kolumbija
(18)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(9)
Nigerija
(1)
Norveška
(21)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(27)
Rumunija
(16)
Rusija
(20)
SAD
(40)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Škotska
(21)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(56)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(8)
Rezultati po danu
<
09.05.2015. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Rumunija 2 I - 2.deo
Glorija Buzau
4:1
Braila
Rapid Sućeava
1:3
SC Bakau
Rumunija 2 II - 2.deo
Bihor Oradea
1:1
Ramnicu Valčea
Metalul Resita
0:3
ACS Poli Temišvar
Soimi Pankota
1:3
Karansebeš
Unirea Tarlungeni
2:1
Olimpija Satu Mare
SAD 1
Čikago Fajer
1:2
Real Solt Lejk
Dalas
2:1
Los Anđeles Galaksi
DC Junajted
1:1
Sporting Kanzas Siti
Kolumbus Kru
3:2
Sijetl Saunders
Montreal Impakt
1:2
Portland Timbers
Vankuver Vajtkeps
3:0
Filadelfija Junion
SAD 2 Proleće
Džeksonvil Armada
1:0
Indi Ileven
Minesota Junajted
1:0
Atlanta Silverbaks
Otava Fjuri
0:0
Tampa Bej Roudis
San Antonio Škorpions
1:0
Karolina Reilhouks
Salvador 1 Klausura Plej of
polufinale
Santa Tekla
3:3
Huventud Independiente
San Marino 1 Plej of
2.kolo
Tre Fiori
0:1
La Fiorita
Škotska 1 - 2.deo
FK Dandi
0:1
Invernes Kaledonijen
Hamilton Akademikal
1:1
Partik Tistl
Ros Kaunti
1:2
Sent Miren
Sent Džonston
1:1
Dandi Junajted
Škotska 1 Plej of/aut
četvrtfinale
Kvin of Saut
1:2
Rendžers
Škotska 2 Plej of/aut
polufinale (r)
Aloa Atletik
0:1
Brešin Siti
Stranrer
1:1
Forfar Atletik
Škotska 3 Plej of/aut
polufinale (r)
Kvins Park
0:0
Erbrot
1:0 nakon produžetaka.
Stenhausmir
1:1
Ist Fajf
3:1 nakon produžetaka.
Škotska 4 Plej of/aut
Brora Rendžers
1:0
Montrouz
Slovačka 1
MŠK Žilina
4:1
ViOn
Slovačka 2 Plej of
MFK Dubnica
1:5
Slovan Bratislava B
Nove Mesto nad Vahom
1:1
Pohronie
Slovan Duslo Šala
3:2
Partizan Bardejov
ŠTK Šamorin
1:0
Spartak Trnava B
Tatran Liptovski Mikulaš
1:0
Nitra
Zemplin Mihalovce
3:1
Skalica
Slovenija 1
Celje
3:2
Radomlje
Gorica
1:2
Olimpija
Zavrč
1:3
Maribor
Slovenija 2
Ankaran Hrvatini Mas Tech
1:2
Krško
Roltek Dob
4:4
Aluminij
Tolmin
2:0
Dravinja
Veržej
2:2
Šencur
Španija 1
Atletik Bilbao
1:1
Deportivo La Korunja
Barselona
2:0
Real Sosijedad
Granada
2:0
Kordoba
Real Madrid
2:2
Valensija
Španija 2
Barselona B
2:4
Đirona
Leganjes
2:1
Las Palmas
Lugo
1:2
Real Sporting Hihon
Rekreativo Huelva
0:3
Valjadolid
Sabadelj
0:1
Alkorkon
Španija 3 II
Amorebieta
6:1
Fuenlabrada
Atletik Bilbao B
4:1
Trival Valderas
Rajo Valjekano B
1:1
Real Sosijedad B
Španija 3 IV
Betis B
0:1
Kordoba B
Kadiz
2:0
Viljanovense
La Roda
2:0
Lukena
Srbija 1
Borac Čačak
1:0
Novi Pazar
Donji Srem
1:2
Vojvodina
OFK Beograd
0:0
Radnički Niš
Partizan
1:0
Spartak Subotica
Radnički 1923
2:3
Mladost Lučani
Voždovac
1:0
Napredak
Srbija 2
Bežanija
0:0
Radnik Surdulica
BSK Borča
3:2
Sloga Petrovac
Inđija
2:0
Bačka B.Palanka
Kolubara
1:0
Mačva
Metalac G.Milanovac
1:3
Javor Matis
Moravac Orion
2:1
Jedinstvo Putevi
Sloboda Point
1:0
Sinđelić
Sloga Kraljevo
3:2
Proleter Novi Sad
Srbija 3 (Beograd)
BASK
3:0
Hajduk Beograd
IMT
0:5
Zemun
Teleoptik
1:0
Brodarac
Srbija 3 (Istok)
OFK Sinđelić
5:0
Bor
Sloga Despotovac
2:1
Timočanin
Tabane 1970
0:1
Đerdap
Srbija 3 (Vojvodina)
Bačka 1901
4:0
Dolina
Banat
0:2
ČSK Pivara
Cement
0:1
Dunav
Radnički N.Pazova
6:0
Radnički Sombor
Radnicki Šid
0:3
Radnički Sr. Mitrovica
Sloga Temerin
4:1
Dinamo Pančevo
Vršac
5:1
Tekstilac Odžaci
Srbija 3 (Zapad)
Budućnost Krušik 2014
3:1
Rudar Kostolac
Jedinstvo Ub
1:1
Karađorđe
Loznica
1:0
Bane
Smederevo 1924
2:2
GFK Jasenica 1911
Šumadija Aranđelovac
0:0
Polet Ljubić
Švajcarska 1
Arau
0:1
Grashopers
Sion
4:0
Vaduc
Švajcarska 2
Bil/Biene
1:2
Kijaso
Volen
4:5
Lozana Sport
Švedska 1
Helsingborg
1:2
Gefle
Švedska 2
Degerforš
4:0
IK Frej
Utsiktens
1:0
IF Bromapojkarna
Varbergs BoIS
2:0
Asiriska Fereningen
Švedska 3 (Jug)
Lunds
2:2
Norbi
Oskarshamns AIK
0:4
Odevold
Švedska 3 (Sever)
Brage
2:1
Umea
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno