POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(47)
Engleska
(18)
Nemačka
(33)
Italija
(30)
Francuska
(10)
Srbija
(17)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(1)
Austrija
(15)
Azerbejdžan
(2)
Belgija
(16)
Belorusija
(6)
BIH
(4)
Bolivija
(3)
Brazil
(44)
Bugarska
(15)
Češka
(12)
Čile
(14)
Danska
(9)
Egipat
(4)
Ekvador
(7)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Filipini
(1)
Finska
(6)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(18)
Honduras
(1)
Hrvatska
(9)
Iran
(4)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(9)
Južna Afrika
(6)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Kina
(7)
Kipar
(6)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(3)
Liban
(1)
Litvanija
(4)
Malavi
(3)
Malezija
(1)
Maroko
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(3)
Moldavija
(2)
Norveška
(24)
Panama
(1)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(21)
Portugalija
(21)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(18)
SAD
(37)
Salvador
(2)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(3)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(10)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(6)
Švedska
(24)
Tajland
(5)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(3)
Uganda
(4)
Ukrajina
(11)
Urugvaj
(9)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
10.04.2016. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Nemačka 4 (Severoistok)
Budisa Baucen
3:1
ZFK Mojzelvic
Herta II
2:2
Germanija Halberštad
Nojstrelic
0:0
Karl Cajs Jena
RB Lajpcig II
2:2
Babelsberg 03
Nemačka 4 (Zapad)
Bor. Menhen. II
2:1
Keln II
Sportfrojnde Lote
3:0
Fortuna 95 Dizeldorf II
Nigerija 1
Akva Junajted
2:0
Niger Tornados
El Kanemi Voriors
2:0
Šuting Stars
Hartlend
2:1
Rivers Junajted
Ikorodu Junajted
0:0
Sanšajn Stars
Kano Pilars
2:1
Nasarava Junajted
Vari Vulvs
1:0
Mauntajn of Fajer end Mirikls
Nikaragva 1 (Klausura)
Činandega FK
3:1
Juventus Managva
Deportivo Okotal
1:0
Deportivo Valter Fereti
Dirangen
0:1
UNAN Managva
Halapa ART
2:1
Real Madriz
Norveška 1
Bran
1:0
Bodo/Glimt
Rozenborg
1:0
Alesund
Start
1:1
Molde
Tromso
2:0
Stromsgodset
Viking
0:2
Od
Norveška 2
Brine
1:1
Ulensaker/Kisa
KFUM Oslo
0:2
Asane
Kongsvinger
3:2
Raufoš
Kristiansund
2:0
Jerv
Levanger
1:0
Sandefjord
Ranhajm
2:1
Hod
Stromen
0:0
Fredrikštad
Norveška 3 I
Finsnes
1:0
Kjelsas
Mo
1:2
Grorud
Stabek 2
1:1
Harstad
Norveška 3 III
Valerenga 2
4:1
Vard Haugesund
Obala Slonovače 1
Denguele d Odien
1:0
Jopougon
Indeni Abenguru
1:0
Akad. F. Amadu Dialo
Sporting Gagnoa
1:0
Tanda
OFC Liga Šampiona gr.
Lae Siti Dvelers
0:3
Amikal
Okland Siti
4:0
Solomon Voriors
Oman 1
Al Nahda Al Buraimi
2:0
Salalah
Al Nasr Salalah
1:2
Dofar
Muskat
1:2
Saham
Panama 1 Klausura
Alijanca Panama
0:2
Atletiko Nasional de Panama
Sporting San Migelito
1:1
Arabe Unido
Paragvaj 1 (Apertura)
Gvarani Asunsion
3:0
General Dijaz
Olimpija Asunsion
3:1
Nasional Asunsion
Rubio Nu
1:2
Deportivo Kapiata
Sportivo Lukenjo
2:0
River Plata Asunsion
Poljska 2
GKS Belhatov
2:0
Zaglebje Sosnovjec
Poljska 3
Stal Stalova Vola
2:3
Polonija Bitom
Portugalija 1
Nasional Madeira
4:1
Estoril Praia
Pasoš Fereira
1:0
Porto
Sporting Braga
1:1
Moreirense
Tondela
1:0
Uniao Madeira
Vitoria Setubal
0:1
Belenenseš
Portugalija 2
Atletiko Lisabon
1:2
Sporting Braga B
Famalikao
2:3
Benfika B
Freamunde
0:0
Orijental
Leikšoeš
2:2
Santa Klara
Oliveirense
2:4
Desportivo Aveš
Penafiel
0:0
Feirense
Porto B
2:1
Sporting Kovilja
Šaveš
2:1
Akademiko Vizeu
Sporting Lisabon B
2:0
Žil Visente
Varzim
2:2
Farense
Vitoria Gimaraeš B
1:0
Mafra
Portugalija 3 2.deo Gr.A
Kamača
0:0
Mirandela
Limianos
0:1
Maritimo B
Pedras Salgadas
2:3
Minas de Argozelo
Vianense
0:0
Neves
Portugalija 3 2.deo Gr.B
Aroeš
1:1
Sao Martinjo
Felgeiraš
1:1
Torkatense
Mondinense
2:2
Trofense
Portugalija 3 2.deo Gr.C
Koimbroeš
1:1
Kinfaeš
Salgeiroš 08
2:1
Sobrado
Sousense
3:2
Vilja Real
Tirsense
1:1
Amarante
Portugalija 3 2.deo Gr.D
Lusitanija Lourosa
0:0
Gafanja
Mortagva
1:0
Lusitano Villdemoinhos
Sanžoanense
3:1
Kesarense
Sporting Klub Bustelo
2:1
Oliveira Fradeš
Portugalija 3 2.deo Gr.E
Akademika Koimbra
2:1
Pampiljoza
Nogueirense
1:0
Ideal
Operario
0:0
Turizense
Sabugal
2:1
Oliveira Hospital
Portugalija 3 2.deo Gr.F
Agiaš do Moradal
3:1
Peniče
Atletiko Alkanenense
2:0
Krato
Naval
3:0
Kaldas
Sertanense
4:0
Vitoria Sernaše
Portugalija 3 2.deo Gr.G
Atletiko Malveira
2:0
Koručense
Real Keluž
1:1
Loureš
Sakavenense
0:0
Sintrense
Torense
1:2
Elektriko
Portugalija 3 2.deo Gr.H
Almansilense
1:0
Bareirense
Kastrense
1:1
Žuventud Evora
Luletano
0:0
Atletiko Reguengoš
Luzitano VRSA
1:0
Pinjalnovense
Portugalija 3 2.deo Jug
Angrenze
4:1
Prajense
Kova da Piedad
2:0
1. Dezembro
Moura
0:0
Kasa Pia
Uniao Leiria
0:1
Benfica Kastelo Branko
Portugalija 3 2.deo Sever
Braganca
2:0
Anadia
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno