POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(14)
Engleska
(13)
Nemačka
(13)
Italija
(13)
Francuska
(11)
Srbija
(3)
Afrika
(1)
Argentina
(43)
Australija
(1)
Austrija
(13)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bahrein
(6)
Belgija
(7)
Belorusija
(2)
BIH
(7)
Bolivija
(4)
Brazil
(35)
Bugarska
(8)
Češka
(13)
Čile
(12)
Danska
(12)
Egipat
(8)
Ekvador
(4)
Estonija
(2)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(12)
Gana
(3)
Grčka
(4)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(1)
Holandija
(9)
Honduras
(1)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(1)
Irska
(8)
Island
(7)
Izrael
(5)
Japan
(17)
Jermenija
(5)
Jordan
(6)
Južna Afrika
(13)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(3)
Kanada
(2)
Katar
(1)
Kazahstan
(3)
Kina
(6)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(1)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(2)
Malavi
(3)
Malezija
(1)
Mađarska
(11)
Meksiko
(1)
Nigerija
(1)
Norveška
(17)
Oman
(6)
Paragvaj
(4)
Peru
(6)
Poljska
(12)
Portugalija
(8)
Rumunija
(3)
Rusija
(12)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(3)
Slovenija
(4)
Švajcarska
(11)
Švedska
(24)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(1)
Tunis
(3)
Turska
(3)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(8)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(1)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
11.01.2017. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Bahrein, Kup gr.
Al Had
6:1
Al Tadamun Buri
Brazil, Karioka 1.deo
Kampos Atletiko Asosijasao
1:1
Bonsukeso
Portugeza Rio de Žaneiro
0:0
Nova Iguaku
Tigres do Brazil
2:2
Kabofriense
Engleska, Liga Kup
polufinale
Sautempton
1:0
Liverpul
Francuska, Liga Kup
četvrtfinale
Pari Sen Žermen
2:0
Mec
Žirondins Bordo
3:2
Avan Gengan
Grčka, Kup
1/8 finala
Panetolikos
0:2
PAOK
Irak 1.
Al Bahri
1:1
Naft Al Junob
Zaho
3:4
Al Talaba
Iran 1
Sanat Naft
2:1
Saba Kom
Italija, Kup
1/8 finala
Fiorentina
1:0
Kievo Verona
Juventus
3:2
Atalanta
Izrael 1 - 1.deo
Bnei Jehuda
1:1
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Haifa
0:1
FK Ironi Ašdod
Makabi Tel Aviv
4:1
Hapoel Ranana
Kipar, Kup
1/8 finala
AEK Larnaka
2:1
Karmiotisa
Anortozis
2:0
ASIL Lusi
Aris Limasol
0:2
AEL Limasol
Olimpijakos Nikozija
2:0
Etnikos Ašia
Omonija
0:0
Etnikos Ahna
Meksiko 2 (Klausura)
Dorados Sinaloa
1:1
Zakatepek
Kimarones de Sonora
1:2
Mineros Zakatekas
Korekaminos UAT
1:1
Atlante
Loros de la Univerzidad de Kolima
1:1
Klub Selaja
Oaksaka
3:2
Venados
Obala Slonovače 1
Indeni Abenguru
0:0
Akad. F. Amadu Dialo
Seve Sport
2:1
JK Abidžan
Stad Abidžan
3:4
Musou
Portugalija, Liga Kup - 2.deo
Maritimo
0:1
Sporting Braga
Rio Ave
2:0
Sporting Kovilja
Prijateljski (rep.)
Kongo
0:2
Senegal
Obala Slonovače
3:0
Uganda
Španija 2
UCAM Mursija
0:2
Levante
Španija, Kup
1/8 finala (r)
Alaves
1:1
Deportivo La Korunja
Barselona
3:1
Atletik Bilbao
Kordoba
1:2
Alkorkon
Viljareal
1:1
Real Sosijedad
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
19.05.2024.
18.05.2024.
17.05.2024.
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno