POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(46)
Engleska
(30)
Nemačka
(41)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(2)
BIH
(4)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(13)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(11)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(20)
Gana
(3)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(25)
Honduras
(3)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(6)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(1)
Kenija
(5)
Kina
(9)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(4)
Mađarska
(13)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(24)
Obala Slonovače
(2)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(18)
Portugalija
(25)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(7)
Rusija
(25)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(35)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(4)
Tajvan
(2)
Tunis
(4)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(9)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
30.09.2017. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
8
Japan 2
Montedio Jamagata
0:0
V-Varen Nagasaki
Šonan Belmare
4:2
Cvajgen Kanazava
Japan 3
Kagošima Junajted
1:1
Blaublic Akita
Rjukju
1:0
Serezo Osaka U-23
Jermenija 1
Alaškert
2:0
Banants
Jordan 1
Al Jarmuk Aman
0:3
Al Buka
Južna Afrika 1
Ajaks Kejptaun
0:2
Kejp Taun Siti
Golden Erouz
1:1
Čipa Junajted
Kajzer Čifs
1:2
Baroka
Polokvane Siti
2:2
Orlando Pajrats
Južna Afrika 2
Mčača Baks
0:1
Stelenboš
Pretorija Juniversiti
4:1
Mbombela Junajted
Ričards Bej
2:3
Rojal Igls
Super Igls
1:0
Real Kings
Južna Koreja 1 - 1.deo
Daegu
1:1
Inčeon Junajted
Jeonam Dragons
0:1
Seul
Pohang Stilers
2:2
Sangju Sangmu
Južna Koreja 2
Ansan Mugungva
2:1
Suvon
Bučeon 1995
0:0
Anjang
Seul E-Land
0:0
Dedžon Sitizen
Kanada 1 Plej of
finale
Jork Region Šuters
1:1
SC Skarboro
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 5:4.
Katar 1
Al Ahli Doha
0:2
Um Salal
Al Arabi Doha
2:1
Katar Sports Klub
Kazahstan 1
Atirau
3:1
Šahtjor Karaganda
Irtiš
1:1
Kairat
Kajzar
2:1
Okžetpes
Ordabasi
3:2
Akžajik
Kenija 1
Gor Mahia
3:1
Bandari
Nzoia Šugar
0:0
Vestern Stima
Kina, Kup
polufinale (r)
Gvangdžu Evergrand Taobao
1:4
Šangaj SIPG
Kipar 1
AEK Larnaka
1:1
Anortozis
Omonija
1:1
Olimpijakos Nikozija
Pafos
2:1
Ermis Aradipos
Kipar 2
AE Zakaki
1:0
Podosfairikos Omilos Ksilotumbu 2006
ASIL Lusi
2:0
Halkanoras Idaliou
Digenis Oroklinis
0:3
PAEEK
Etnikos Ašia
1:1
Karmiotisa
Omonija Aradipou
4:2
Aja Napa
Kirgistan 1
Abdiš-Ata Kant
4:1
Himik Kara-Balta
Alga Biškek
3:2
Alaj Oš
Dordoi Biškek
1:0
Nefči Kočkor-Ata
Kolumbija 1, 2.deo
Atletiko Nasional
1:0
Atletiko Uila
Miljonarios
1:0
Envigado
Rionegro FK
2:1
Santa Fe
Kolumbija 2, 2.deo
Fortaleza Zipakira
1:1
Deportivo Pereira
Kuvajt 2
Al Fahahel
2:1
Al Sahel
Al Šabab Kuvajt
3:1
Al Jarmuk
Burgan
2:2
Sulajbihat
Letonija 1
Jelgava
0:1
Ventspils
META/Latvijas Univerzitet
2:0
Rigas Futbola Skola
Riga
0:1
Spartaks Jurmala
Liban 1
Aka Ahli
1:1
Al Ahed
Rasing Bejrut
2:2
Al Islah
Salam Zgarta
2:1
Tadamon Sur
Luksemburg 1
Diferdanž 03
2:1
Rasing Union
F91 Didelanž
3:2
Progres Niderkorn
Mondorf les Bains
3:2
Viktorija Rosport
Union Titus Petanž
2:1
UNA Strasen
US Eš
0:1
Fola Eš
Makedonija 1
Pelister
1:3
Škendija 79
Renova
0:0
Pobeda
Sileks
1:0
Akademija Pandev
Skoplje
0:0
Rabotnički
Makedonija 2
Plačkovica
1:0
Borec
Malta 1
Hamrun Spartans
5:2
Mosta
Sent Endrjus
1:0
Senglea Atletik
Tarksien Rejnbouz
2:1
Sliema Vonderers
Maroko 1
Hasania Agadir
3:0
Olimpik Huribga
Itihad Tanger
1:1
Radža Kazablanka
Kavkab Marakeš
0:1
FAR Rabat
Rapid Oued Zem
2:0
Magreb Tetuan
Mađarska 1
Balmazujvaroš
2:3
Ferencvaroš
Budapešt Honved
1:4
Vašaš
Diožđer
2:3
Videoton
Puškaš Akademija
1:2
Pakš
Sombathelj Haladaš
2:2
Mezekevešd
Ujpešt
1:1
Debrecin
Mađarska 2
Solnok MAV
1:0
Bodajk Šiofok
Meksiko 1 (Apertura)
Atlas
2:0
Tiburones Rohos de Verakruz
Keretaro
2:2
Monterej
Lobos BUAP
0:3
Leon
Monarkas Morelija
3:0
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
Meksiko 2 (Apertura)
Atletiko San Luis
1:1
Venados
Korekaminos UAT
1:1
Klub Selaja
Mineros Zakatekas
2:0
Kafetaleros de Tapačula
Potros UAEM
2:2
Zakatepek
Moldavija 1
Dačija Kišinjev
1:1
Milsami
Spikul Kišareni
1:1
Dinamo-Auto
Zaria Balti
3:0
Speranta
Nemačka 1
Ajntraht Frankfurt
2:1
Štutgart
Augsburg
1:2
Borusija Dortmund
Bor. Menhengladbah
2:1
Hanover 96
Hamburger SV
0:0
Verder
Volfsburg
1:1
Majnc 05
Nemačka 2
Erzgebirge Aue
1:2
Union Berlin
Holštajn Kil
3:0
Bohum
Nirnberg
1:2
Arminija Bilefeld
Nemačka 3
Hanza
1:0
Alen
Projsen Minster
4:1
Osnabrik
Rot Vajs Erfurt
1:3
Vehen Vizbaden
1
2
3
4
5
6
7
8
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno