POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(42)
Nemačka
(70)
Italija
(30)
Francuska
(25)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(22)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(5)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(3)
Kazahstan
(5)
Kenija
(9)
Kina
(16)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(9)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(58)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(15)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(7)
Rezultati po danu
<
24.10.2017. (Utorak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Jordan, Kup - Po grupama
Al Ramta
0:0
Al Akaba
Manšejat Bani Hasan
2:0
Det Ras
Kenija 1
Hemelil Šugar
2:2
SoNi Šugar
Kipar 1
Doksa Katokopia
1:3
AEK Larnaka
NEA Salamina
1:3
Omonija
Kolumbija 2, 2.deo
Deportivo Pereira
1:0
Bojaka Čiko
Kopa Libertadores - II faza
polufinale
River Plata
1:0
Lanus
Libija 1 - 1.deo
Al Akhdar
3:1
Al Andalus
Al Homs
1:1
Al Ahli Tripoli
Al Itihad Misrata
0:0
Atirsana Tripoli
Kalij Sirt
1:1
Ngom Adždabija
Moldavija, Kup
1/8 finala
Dačija Kišinjev
6:1
Granićerul Glodeni
Sfintul George
0:2
Milsami
Sparta Selemet
1:2
Speranta
Steaua-57 Kišinjev
0:2
Zimbru
Zaria Balti
6:1
Singerei
Nemačka, Kup
1/16 finala
Bajer Leverkuzen
4:1
Union Berlin
Fortuna 95 Dizeldorf
0:1
Bor. Menhengladbah
Grojter Firt
1:3
Ingolštat 04
Magdeburg
0:5
Borusija Dortmund
Majnc 05
2:2
Holštajn Kil
3:2 nakon produžetaka.
Paderborn 07
2:0
Bohum
Švajnfurt 05
0:4
Ajntraht Frankfurt
Vehen Vizbaden
1:3
Šalke 04
Nikaragva 1 (Apertura)
Dirangen
4:1
Deportivo Okotal
Norveška 2
Fredrikštad
1:2
Ranhajm
Paragvaj 1 (Klausura)
Deportivo Kapiata
3:2
Gvarani Asunsion
Independiente Asunsion
1:3
General Dijaz
Peru 1 (Klausura)
Academija Deportiva Kantolao
0:0
Ajakučo
Deportivo Munisipal
1:0
Komersijantes Unidos
Huan Aurih
0:0
Univ. San Martin
Poljska, Kup
četvrtfinale
Hojničanka
1:3
Gornjik Zabže
Portugalija, Liga Kup - 2.deo
Porto
0:0
Leikšoeš
Prijateljski (rep.)
Grenada
0:5
Panama
Rumunija, Kup
1/16 finala
Arđeš Pitešti
1:2
CSM Politehnika Jaši
Petrolul Ploešti
1:1
Mioveni
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 3:4.
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0:2
KSU Krajova
Univerzitatea Kluž
2:1
Stinta Miroslava
San Marino, Kup gr.
Virtus Akvaviva
1:2
Libertas
Saudijska Arabija 2
Al Kalej Saihat
1:0
Al Vatani
Al Mojzel
3:2
Al Kavkab
Al Vehda Meka
2:1
Al Hazm
Džeda Klub
2:0
Damk
Singapur 1
Jang Lajons
0:1
Hougang Junajted
Sirija 1
Al Džaiš Damask
4:1
Al Navair
Al Majd
1:3
Al Itihad Alepo
Hutin
1:3
Tishrin
Muhafaza
2:1
Al Vatba
Škotska 1 - 1.deo
Hamilton Akademikal
0:0
Partik Tistl
Hibernijan
1:0
Harts
Sent Džonston
0:0
Ros Kaunti
Slovenija 1
Krško
0:3
Rudar Velenje
Slovenija, Kup
četvrtfinale (r)
Mura
0:1
Celje
Španija, Kup
1/16 finala
Hetafe
0:1
Alaves
Kadiz
1:2
Betis
Kartagena
0:3
Sevilja
Mursija
0:3
Barselona
Numansija
2:1
Malaga
Saragosa
0:2
Valensija
Sudan 1
Amal Atbara
0:0
Al Hilal Omdurman
Švajcarska, Kup
1/8 finala
Stad Lozana Ouši
1:4
Cirih
Švedska 2
IF Bromapojkarna
1:0
Dalkurd FF
Trinidad i Tobago 1
Klub Sando
4:2
Point Fortin Sivik Sentre
Morvant Kaledonija Junajted
2:3
Nort Ist Stars
Sent Ans Rendžers
0:2
San Huan Habloteh
Sentral FK
0:4
Difens Fors
V Konekšn
2:1
Polis FK
Uganda 1
Brajt Stars
1:0
UgandaRevenju Autoriti
Masavu
0:1
Maruns
Soana
0:0
Mbarara Siti
Vels, Liga Kup
četvrtfinale
Beri Taun
0:2
Kardif Metropolitan Juniversiti
Erbas UK
0:2
GAP Konahs Kvej
Karmarten Taun
0:2
Njutaun
Nju Sents
2:0
Kernarfon Taun
Zambija 1
Lumvana Radiants
0:1
NAPSA Stars
Zesko Junajted
1:1
Pauer Dinamos
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno