POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(17)
Engleska
(23)
Nemačka
(25)
Italija
(23)
Francuska
(30)
Alžir
(1)
Argentina
(16)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Belgija
(6)
Brazil
(33)
Bugarska
(8)
Češka
(6)
Čile
(3)
Danska
(8)
Egipat
(5)
Ekvador
(2)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(4)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Holandija
(20)
Hrvatska
(2)
Iran
(5)
Irska
(15)
Island
(1)
Izrael
(4)
Jamajka
(1)
Japan
(30)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(1)
Kenija
(1)
Kina
(1)
Kipar
(8)
Kolumbija
(7)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(3)
Litvanija
(5)
Mađarska
(7)
Meksiko
(4)
Nigerija
(1)
Norveška
(6)
Paragvaj
(2)
Peru
(3)
Poljska
(14)
Portugalija
(10)
Rumunija
(4)
Rusija
(15)
SAD
(27)
Saud. Arabija
(13)
Severna Irska
(1)
Škotska
(11)
Slovačka
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(10)
Tajland
(6)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(5)
Ukrajina
(7)
Urugvaj
(3)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Rezultati po danu
<
21.03.2018. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Angola 1
Desportivo Uila
0:1
Akademika Lobito
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Platense
0:1
Estudijantes Kaseros
Bosna i Hercegovina 2
Jedinstvo Bihać
0:1
Čapljina
Brazil, Gaučo 2.deo
četvrtfinale (r)
Kaksijas
2:2
Avenida
Brazil, Paulista 2.faza
četvrtfinale (r)
Santos
0:0
Botafogo Ribeirao Preto
Penalima - 3:1.
Sao Paulo
2:0
Sao Kaetano
Crna Gora 2
Cetinje
1:0
Igalo
Lovćen
1:2
Otrant
Engleska 3
Volsol
0:3
Vigan Atletik
Engleska 4
Krouli Taun
2:3
Vikomb Vonderers
Engleska 5
Berou
1:2
Hartlpul Junajted
Madstoun Junajted
2:2
Meklsfild
Engleska 7 (Istok)
Literhed
0:1
Nidem Market
Italija 3 B
AlbinoLefe
1:0
Fermana
Basano Virtus 55
0:2
Mestre
Fano
0:0
Ređana
Gubio
2:2
Renate
Padova
1:1
Feralpi Salo
Sambenedeteze
2:1
Vićenca
Sudtirol
1:0
Teramo
Triestina
1:1
Pordenone
Italija 3 C
Akragas
0:1
Trapani
Bišelje
1:1
Katanija
Fondi
0:1
Kozenca
Juve Stabija
2:0
Matera
Katancaro
1:1
Virtus Frankavila
Paganeze
1:2
Sirakuza
Sićula Leoncio
1:0
Rende
Jamajka 1
Arnet Gardens
0:0
Kavalie
Bojs Taun
0:3
Voterhaus
Hambl Lajons
4:0
Montego Bej Junajted
Juniversiti of Vest Indis Pelikans
1:0
Tivoli Gardens
Portmor Junajted
0:1
Harbur Vju
Reno FK
1:4
Sandals Saut Koust
Japan 2
Albireks Nigata
0:1
Ehim
Džef Junajted
6:1
Kamatamare Sanuki
Gifu
1:1
Točiđi
Kjoto Sanga
0:1
Fađano Okajama
Mačida Zelvia
2:1
Macumoto Jamaga
Montedio Jamagata
2:3
Jokohama
Oita Trinita
3:1
Mito Holihok
Renofa Jamaguči
2:2
Cvajgen Kanazava
Roaso Kumamoto
2:1
Omija Ardija
Tokio Verdi
1:1
Avispa Fukuoka
Ventforet Kofu
0:1
Tokušima Vortis
Japan 3
Fudžieda MYFC
1:2
Giravanc Kitakjušu
Fukušima Junajted
0:0
Kagošima Junajted
Gamba Osaka U23
2:1
Blaublic Akita
Grulja Morioka
3:2
Jokohama SCC
Kataler Tojama
1:2
Serezo Osaka U-23
Nagano Parseiro
1:0
FK Tokio U-23
Rjukju
2:2
Gainare Totori
Kamerun 1
Dragon Jaunde
1:3
Asosiejšn Sportive Fortuna
Fetču
3:1
Igl Rojal Menua
Fovu Baham
0:0
Union Duala
Jafut
2:1
APEJES Akademi
Jang Sports Akademi
2:1
Les Astres
Kolombe du Đa et lobo
0:0
Eding Sport
Stad Renard de Melong
0:0
Unisport Bafang
Kolumbija 2
Kukuta Deportivo
2:1
Deportivo Pereira
Kostarika 1 Klausura
Munisipal Gresia
2:2
Saprisa
Univerzidad Kostarika
1:1
Santos de Guapiles
Kuvajt, Fed Kup gr.
Al Fahahel
1:0
Al Tadamon
Al Jarmuk
3:2
Al Šabab Kuvajt
Al Salmija
6:4
Al Sahel
Kazma
0:0
Kadšia
Kuvajt Klub
2:1
Kaitan
Sulajbihat
1:3
Al Arabi
Liban 1
Al Ahed
5:0
Salam Zgarta
Al Ansar Bejrut
1:0
Aka Ahli
Libija 1 - 2.deo
Al Hilal Bengazi
2:1
Darnes
Nemačka 4 (Sever)
Altonaer 93
0:1
Hanover 96 II
Eutin 08
1:2
Hamburger SV II
Havelse
1:1
Lineburger Hanza
SSV Jedeloh
2:4
Libek
Nemačka 4 (Severoistok)
Budisa Baucen
1:1
ZFK Mojzelvic
FSV 63 Lukenvalde
1:4
Berlin Ankaraspor 07
Nemačka 4 (Zapad)
KFC Irdingen
7:0
Vestfalija Rajnern
Nigerija 1
Akva Junajted
2:1
Hartlend
Gou Raund
1:0
Plato Junajted
Paragvaj 1 (Apertura)
Nasional Asunsion
1:1
Libertad
Sero Portenjo
4:0
Independiente Asunsion
Peru 1 Verano
Real Garsilaso
5:2
Union Komersio
Portugalija 2
Real Keluž
2:4
Nasional Madeira
Prijateljski (rep.)
Antigva i Barbuda
3:2
Bermudi
Irak
2:3
Katar
Jordan
1:0
Kuvajt
Južna Afrika
1:1
Angola
Laos
0:1
Kambodža
Lihtenštajn
0:1
Andora
Togo
0:0
Madagaskar
Zambija
2:2
Zimbabve
Republika Srpska, Kup
polufinale
Leotar
0:0
Krupa
Radnik
2:3
Modriča Maksima
Salvador 1 Klausura
Agvila
0:0
Deportivo Dragon
Saudijska Arabija 2
Al Hazm
1:1
Al Kavkab
Al Kuaisoma
0:1
Al Tai
Al Oruba
1:1
Džeda Klub
Al Šoala
1:2
Al Vehda Meka
Damk
1:2
Al Mojzel
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno