POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(44)
Engleska
(43)
Nemačka
(46)
Italija
(31)
Francuska
(36)
Argentina
(32)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Brazil
(46)
Bugarska
(10)
Češka
(17)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(18)
Finska
(11)
Grčka
(9)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(14)
Japan
(30)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(20)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(4)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(28)
Rumunija
(16)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Saud. Arabija
(7)
Severna Irska
(3)
Škotska
(21)
Slovačka
(7)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(23)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
01.02.2020. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Afrička LŠ gr.
Al Hilal Omdurman
1:1
Al Ahli Kairo
Etoal Sahel
2:0
FK Platinum
Mamelodi Sandauns
1:0
Vidad Kazablanka
Primeiro de Agosto
0:0
Zamalek
Radža Kazablanka
1:0
Vita Klub
TP Mazembe
3:1
Zesko Junajted
USM Alžir
2:2
Atletiko Petroleos Luanda
Ženes Sportiv de Kabilie
1:0
Esperans Tunis
Alžir 1
AS Ain Mlila
1:0
Mouloudija Alžir
CS Konstantin
2:2
Ženes Sportiv de la Saoura
Olimpik Šlef
0:0
NC Magra
USM Bel Abes
1:2
Mouloudija Oran
Angola 1
Akademika Lobito
0:1
Viliet
Bravos Makvis
3:0
Feroviario do Huambo
Grupo Desportivo Interklub
3:1
Santa Rita de Kaza
Kuando Kubango
0:1
Rekreativo Kala
Rekreativo Libolo
0:1
Progreso Sambizanga
Argentina 1
Atletiko Tukuman
1:1
Defensa Husticia
Estudijantes La Plata
3:1
Union Santa Fe
Hurakan Buenos Aires
1:1
Himnazia La Plata
Independiente
5:0
Rozario Sentral
Argentina 3, Primera B Metropolitana - Klausura
Deportivo Armenio
0:3
Taljeres Remedios
Kolegiales
2:1
Almirante Braun
Tristan Suarez
3:0
UAI Urkiza
Argentina 3, Torneo Federal A
Atletiko Guemes
2:0
Sportivo Belgrano
Boka Unidos
2:0
Čako For Ever
Daglas Heig
2:0
Krusero del Norte
Sarmiento Resistensija
1:0
Sentral Norte
Australija 1
Adelejd Junajted
3:1
Melburn Siti
Njukastl Junajted Džets
0:0
Vestern Junajted FK
Pert Glori
2:2
Melburn Viktori
Azerbejdžan 1
Nefči
1:1
Sumgait FK
Zira
2:0
Sabah Baku
Belgija 1
Eupen
1:0
Serkl Briž
Mehelen
0:3
Gent
Ostende
1:0
Sent Truden
Rasing Genk
1:0
Sporting Šarlroa
Belgija 2 - 2.deo
Heverle Leuven
2:1
Ruselar
Sporting Lokeren
0:2
Union San Žil
Belgija 3
Dender EH
0:1
RVDM47
La Luvije Sentre
3:6
Dizel Sport
Patro Ajsden
1:0
Lirs
Šatelet
2:3
Hajst
Tubize
0:2
Tes Sport
Bolivija 1 (Apertura)
Olvejs Redi
4:1
Strongest
Brazil, Gaučo 1.deo
Ipiranga
0:0
Internasional
Pelotas
3:1
Žuventud
Brazil, Karioka Guanabara
Fluminense
0:1
Boavišta Sakuarema
Madureira
0:0
Bangu
Brazil, Mineiro 1.deo
Amerika Mineiro
3:0
Uberlandija
Brazil, Paulista 1.faza
Oeste
1:5
AFE Feroviaria
Čile 1
Palestino
1:0
Uačipato
Union La Kalera
1:0
Union Espanjola
Universidad Čile
5:1
Kuriko Unido
Universidad Konsepsion
0:2
Santjago Vonderers
Ekvador, Superkup
Delfin
1:1
LDU Kito
Penalima - 4:5.
Engleska 1
Bornmaut
2:1
Aston Vila
Kristal Palas
0:1
Šefild Junajted
Lester Siti
2:2
Čelzi
Liverpul
4:0
Sautempton
Mančester Junajted
0:0
Vulverhempton Vond.
Njukastl Junajted
0:0
Norič Siti
Vest Hem Junajted
3:3
Brajton i Houv Albion
Votford
2:3
Everton
Engleska 2
Birmingem Siti
2:1
Notingem Forest
Čarlton Atletik
2:1
Barnsli
Fulam
3:2
Hadersfild Taun
Hal Siti
1:5
Brentford
Kvins Park Rendžers
0:1
Bristol Siti
Lids Junajted
0:1
Vigan Atletik
Midlzbro
1:1
Blekburn Rovers
Preston Nort End
1:1
Svonsi Siti
Šefild Venzdi
0:0
Milvol
Vest Bromvič Albion
2:0
Luton Taun
Engleska 3
Akrington Stenli
2:1
AFC Vimbldon
Bolton Vonderers
2:0
Tranmer Rovers
Bristol Rovers
1:2
Koventri Siti
Flitvud Taun
2:1
Donkaster Rovers
Ipsvič Taun
1:4
Piterboro Junajted
Milton Kejns Dons
2:0
Vikomb Vonderers
Oksford Junajted
2:1
Blekpul
Portsmaut
2:0
Sanderlend
Ročdejl
1:0
Šruzberi Taun
Roteram Jun.
3:2
Barton Albion
Sautend Junajted
2:1
Linkoln Siti
Engleska 4
Čeltnem Taun
2:1
Morkamb
Grimzbi Taun
2:2
Forest Grin Rovers
Kembridž Junajted
2:1
Kolčester Junajted
Krouli Taun
3:1
Skantorp Junajted
Meklsfild
0:1
Nortempton Taun
Mensfild Taun
2:2
Karlajl Junajted
Oldam Atletik
3:0
Bradford Siti
Plimut Argajl
1:0
Njuport Kaunti
Port Vejl
1:1
Salford Siti
Stivenidž
0:3
Lejton Orijent
Svindon Taun
2:1
Egziter Siti
Volsol
1:2
Kru Aleksandra
Engleska 5
Alderšot Taun
1:1
Herogejt Taun
Barnet
2:1
Hartlpul Junajted
Berou
2:1
Torki Junajted
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno