Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, El Campeonato de Primera Division - Superliga Quilmes Clasica

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
21.09. (Sub) 16:15 Estudijantes LP-Patronato 1.89 3.17 4.45 1.46 2.62 (11)
21.09. (Sub) 18:30 Defensa Husticia-Hurakan B.Aires 2.10 3.03 3.81 1.52 2.50 (11)
21.09. (Sub) 20:45 San Lorenco-Boka Juniors 3.40 3.09 2.21 1.53 2.42 (11)
21.09. (Sub) 23:00 Atletiko Tukuman-Independiente 2.88 3.11 2.49 1.57 2.36 (11)
22.09. (Ned) 14:00 Njuels Old Bojs-Aldosivi 1.64 3.44 5.83 1.53 2.48 (11)
22.09. (Ned) 16:15 Godoj Kruz-Banfild 2.99 3.10 2.43 1.57 2.38 (11)
22.09. (Ned) 18:30 Lanus-Kolon 1.50 3.79 7.15 1.57 2.37 (11)
22.09. (Ned) 20:45 Rasing Klub-Arsenal Sarandi 1.61 3.62 5.82 1.60 2.30 (11)
22.09. (Ned) 23:00 River Plata-Velez Sarsfild 1.60 3.76 5.68 1.69 2.15 (11)
24.09. (Uto) 00:00 Taljeres-Himnazia La Plata 1.82 3.26 4.61 1.48 2.59 (10)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Tabela za opstanak


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Boka Juniors 6 4 2 0 6 : 0 (+6) 14
2 San Lorenco 6 4 1 1 11 : 7 (+4) 13
3 Taljeres 6 4 1 1 6 : 3 (+3) 13
4 Arsenal Sarandi 6 4 0 2 10 : 4 (+6) 12
5 Arg. Juniors 6 3 3 0 6 : 3 (+3) 12
6 River Plata 6 3 2 1 14 : 3 (+11) 11
7 Lanus 6 3 2 1 9 : 8 (+1) 11
8 Patronato 6 3 2 1 6 : 5 (+1) 11
9 Njuels Old Bojs 5 3 1 1 10 : 5 (+5) 10
10 Rozario Sentral 6 2 4 0 8 : 6 (+2) 10
11 Velez Sarsfild 6 3 1 2 8 : 7 (+1) 10
12 Rasing Klub 6 2 3 1 8 : 10 (-2) 9
13 Independiente 5 2 1 2 5 : 6 (-1) 7
14 Kolon 6 2 1 3 5 : 8 (-3) 7
15 Defensa Husticia 6 2 1 3 4 : 7 (-3) 7
16 Estudijantes LP 6 2 0 4 5 : 5 (0) 6
17 Atletiko Tukuman 6 2 0 4 3 : 7 (-4) 6
18 Aldosivi 6 1 2 3 5 : 6 (-1) 5
19 Sentral Kordoba SdE 6 1 2 3 3 : 6 (-3) 5
20 Hurakan B.Aires 6 1 2 3 4 : 10 (-6) 5
21 Banfild 6 1 1 4 3 : 6 (-3) 4
22 Union Santa Fe 6 1 1 4 5 : 11 (-6) 4
23 Godoj Kruz 6 1 0 5 5 : 11 (-6) 3
24 Himnazia La Plata 6 0 1 5 3 : 8 (-5) 1
1. do 3.mesto, pobednik Kupa i pobednik Liga Kupa - Kopa Libertadores
4.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
5. do 10.mesto - Kopa Sudamerikana

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Boka Juniors 3 2 1 0 3 : 0 7 3 2 1 0 3 : 0 7
2. San Lorenco 3 2 1 0 7 : 5 7 3 2 0 1 4 : 2 6
3. Taljeres 3 2 1 0 4 : 2 7 3 2 0 1 2 : 1 6
4. Arsenal Sarandi 3 2 0 1 5 : 3 6 3 2 0 1 5 : 1 6
5. Arg. Juniors 3 2 1 0 5 : 3 7 3 1 2 0 1 : 0 5
6. River Plata 3 1 1 1 3 : 1 4 3 2 1 0 11 : 2 7
7. Lanus 3 2 1 0 5 : 2 7 3 1 1 1 4 : 6 4
8. Patronato 3 2 0 1 3 : 3 6 3 1 2 0 3 : 2 5
9. Njuels Old Bojs 3 3 0 0 8 : 1 9 2 0 1 1 2 : 4 1
10. Rozario Sentral 3 1 2 0 3 : 2 5 3 1 2 0 5 : 4 5
11. Velez Sarsfild 3 2 1 0 6 : 3 7 3 1 0 2 2 : 4 3
12. Rasing Klub 3 1 1 1 4 : 7 4 3 1 2 0 4 : 3 5
13. Independiente 2 1 1 0 4 : 2 4 3 1 0 2 1 : 4 3
14. Kolon 4 2 1 1 5 : 4 7 2 0 0 2 0 : 4 0
15. Defensa Husticia 3 0 1 2 0 : 4 1 3 2 0 1 4 : 3 6
16. Estudijantes LP 3 2 0 1 4 : 1 6 3 0 0 3 1 : 4 0
17. Atletiko Tukuman 3 2 0 1 3 : 2 6 3 0 0 3 0 : 5 0
18. Aldosivi 3 1 2 0 4 : 1 5 3 0 0 3 1 : 5 0
19. Sentral Kordoba SdE 3 1 1 1 2 : 2 4 3 0 1 2 1 : 4 1
20. Hurakan B.Aires 3 1 1 1 2 : 4 4 3 0 1 2 2 : 6 1
21. Banfild 3 1 0 2 1 : 2 3 3 0 1 2 2 : 4 1
22. Union Santa Fe 2 1 0 1 3 : 3 3 4 0 1 3 2 : 8 1
23. Godoj Kruz 3 1 0 2 2 : 4 3 3 0 0 3 3 : 7 0
24. Himnazia La Plata 3 0 0 3 1 : 4 0 3 0 1 2 2 : 4 1
18+ igrajte odgovorno