POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(29)
Engleska
(19)
Nemačka
(29)
Italija
(16)
Francuska
(24)
Srbija
(7)
Argentina
(11)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Belgija
(4)
Belorusija
(1)
BIH
(2)
Bolivija
(1)
Brazil
(37)
Bugarska
(12)
Češka
(8)
Čile
(7)
Danska
(7)
Egipat
(8)
Ekvador
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(10)
Gana
(1)
Grčka
(4)
Gruzija
(2)
Holandija
(12)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(1)
Irak
(1)
Iran
(3)
Irska
(9)
Island
(1)
Izrael
(5)
Japan
(20)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(30)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(1)
Katar
(2)
Kina
(6)
Kipar
(1)
Kolumbija
(4)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Luksemburg
(1)
Mađarska
(8)
Norveška
(11)
Obala Slonovače
(2)
Paragvaj
(1)
Peru
(7)
Poljska
(15)
Portugalija
(17)
Rumunija
(2)
Rusija
(10)
SAD
(27)
Saud. Arabija
(13)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(9)
Slovačka
(6)
Švajcarska
(11)
Švedska
(18)
Tajland
(7)
Turska
(3)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(5)
Urugvaj
(4)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
21.08.2020. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Austrija 3 Centar
Alerhajligen
1:4
Herta Vels
Dojčlandberger Sport Klub
3:2
Špital/Drau
FK Vels
0:3
Glajsdorf 09
Kalsdorf
2:0
Bad Glajhenberg
Volfsberger AC Am.
0:2
Union Gurten
Austrija 3 Istok
ASK-BSC Bruk Leita
3:0
Viener Nojštat
Leobendorf
1:0
Nojzidl Am Zi
Austrija 3 Zapad
Hohenems
2:1
Rotis
Kicbil
0:0
Imst
Vergl
5:3
Svarovski Tirol am.
Azerbejdžan 1
Nefči
2:1
Sebail
Sumgait FK
0:1
Kesla
Belgija 1
Kortrijk
0:0
Eupen
Belgija 2
Dajnce
0:2
Union San Žil
Belorusija 1
Dinamo Brest
1:2
Belšina Bobruisk
Isloč
4:2
Šahtjor Soligorsk
Slutsk
1:2
Dinamo Minsk
Bosna i Hercegovina 1
Željezničar
0:1
Mladost Doboj Kakanj
Brazil 1
Sao Paulo
1:1
Baija
Seara
0:3
Vasko da Gama
Sport Resife
0:1
Santos
Brazil 2
Amerika Mineiro
2:1
Oeste
Kruzeiro
0:1
Šapekoense
Brazil 3 - 1.faza
Sao Žoze
1:0
Bruske
Bugarska 1 - 1.deo
Slavija Sofija
0:2
Lokomotiva Plovdiv
Češka 1
Viktorija Plzenj
3:1
Opava
Češka 2
Usti nad Labem
0:0
Varnsdorf
Egipat 1
Asvan
1:0
Al Mokavlun Al Arab
El Entag El Harbi
0:2
ENPPI
Smouha Sporting
1:2
Piramids
Ekvador 1 - I deo
Delfin
0:0
Orense
Estonija 1
Levadia Talin
3:0
Narva Trans
Finska 1
SJK Seinajoen
0:2
Honka
Finska 2
AC Oulu
1:1
EIF Ekenas
Francuska 1
Žirondins Bordo
0:0
Nant
Francuska 3
Anesi
3:3
Le Man
Avranšez
0:2
Konkarno
Briošin
2:1
Set 34
Kretej Lusitanos
0:0
Bastija-Borgo
Kvevili
0:1
Bulonj
Orlean
0:1
Laval
Šole
0:0
Burž Peron
Sporting Klub Lion
2:2
Viljefranš
Hrvatska 1
Istra 1961
0:1
Dinamo Zagreb
Lokomotiva Zagreb
1:0
Rijeka
Hrvatska 2
Dubrava
2:0
Dugopolje
Hrvatski Dragovoljac
2:1
Osijek II
Irska 1
Deri Siti
3:1
Kork Siti
Šamrok Rovers
0:0
Šelburn
Irska 2
Atlon Taun
0:4
Šamrok Rovers B
Galvej Junajted
0:0
Brej Vonderers
Kebintili
0:3
UCD Dablin
Veksford
0:3
Drogeda Junajted
Island 1
Filkir
1:1
Stjernan
Grota
0:1
Breidablik
Jermenija 1 - 1.deo
Alaškert
1:0
Noa
Južna Afrika 1
Bidvest Vits
2:1
AmaZulu
Golden Erouz
1:2
Blek Leopards
Maricburg Junajted
2:2
Mamelodi Sandauns
Južna Koreja 3 - 1.deo
Gangneung Siti
1:4
Busan Transportejšn Korporejšn
Kanada 1 - 1.deo
FK Edmonton
0:2
Kavalri
Katar 1
Al Arabi Doha
0:0
Katar Sports Klub
Al Duhail Sports Klub
1:0
Al Ahli Doha
Al Vakra
0:2
Al Rajan
Kazahstan 1
Kairat
3:1
Tobol
Ordabasi
1:0
Kaspij
Kina 1
Čongking Dangdai Lifan
1:0
Šidžiažuang Ever Brajt
Hebei Čajna Forčun
3:1
Vuhan Zal
Kipar 1
APOEL
2:2
Karmiotisa
Kostarika 1 Apertura
Limon
1:1
Sporting San Hoze
Kuvajt 1
Al Salmija
3:0
Kadšia
Službeni rezultat.
Kazma
0:1
Al Naser
Kuvajt Klub
2:2
Al Arabi
Letonija 1
Rigas Futbola Skola
5:1
META/Latvijas Univerzitet
Liga Evrope
finale
Sevilja
3:2
Inter
Played in Koln, Germany.
Liga Evrope - Kval.
kvalifikacije
Tre Penje
1:3
Gnjilane
Mađarska 1
Mezekevešd
1:1
Zalaegeršeg
MTK
3:1
Budapešt Honved
Meksiko 2 (Apertura)
Kankun
1:0
Tampiko Madero
Paragvaj 1 (Apertura)
Nasional Asunsion
2:0
Sportivo San Lorenco
Olimpija Asunsion
1:2
Gvarani Asunsion
Poljska 1
Zaglebje Lubin
2:1
Leh Poznanj
Rumunija 1 - 1.deo
Arđeš Pitešti
2:3
Botošani
S. Makedonija 1
Belasica
0:2
Škupi
SAD 1
FK Sinsinati
0:0
DC Junajted
Kolumbus Kru
3:0
Čikago Fajer
Minesota Junajted
1:2
Sporting Kanzas Siti
Nju Ingland Revolušn
0:0
Filadelfija Junion
Red Bul Njujork
1:0
Njujork Siti
Saudijska Arabija 2
Al Ansar Medina
2:1
Al Ain Al Atavlah
Al Kadisija
1:1
Nadžran
Al Šoala
2:1
Al Džil
Al Tai
3:3
Al Kalej Saihat
Al Takadom
1:0
Džeda Klub
Srbija 1
Proleter Novi Sad
0:1
Crvena Zvezda
TSC Bačka Topola
2:3
Metalac G.Milanovac
Srbija 2
Železničar Pančevo
2:2
OFK Žarkovo
Srbija 3 (Beograd)
Stepojevac Vaga
3:1
Radnički Novi Beograd
Švedska 4 J.Sveland
IFK Kumla
3:3
Vermbols
Ukrajina 1
Olimpik Donjeck
1:4
Dinamo Kijev
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
13.05.2024.
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno