POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(44)
Engleska
(15)
Nemačka
(33)
Italija
(18)
Francuska
(29)
Srbija
(8)
Alžir
(7)
Argentina
(45)
Australija
(2)
Austrija
(27)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(6)
Belorusija
(5)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(5)
Čile
(8)
Danska
(24)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(14)
Grčka
(4)
Holandija
(12)
Hrvatska
(5)
Irak
(4)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(14)
Izrael
(15)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(9)
Južna Koreja
(13)
Kanada
(5)
Kina
(6)
Kipar
(1)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(2)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(5)
Litvanija
(1)
Malezija
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(2)
Norveška
(16)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(20)
Portugalija
(19)
Rumunija
(5)
Rusija
(11)
SAD
(14)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(10)
Slovačka
(13)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(10)
Švedska
(23)
Tajland
(8)
Tunis
(2)
Turska
(12)
U.A.Emirati
(1)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(8)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
10.04.2024. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Angola 1
Akademika Lobito
1:0
Sagrada Esperansa
Desportivo Uila
1:0
Kabuskorp
Primeiro de Agosto
2:0
Grupo Desportivo Interklub
Santa Rita de Kaza
1:1
Rekreativo Libolo
Sao Salvador
0:1
CD da Lunda-Sul
Argentina 3, Torneo Federal A
Atletiko Sansinena
0:1
Olimpo
Argentina, Kup
1/32 finala
Barakas Sentral
0:0
Atletiko San Miguel
Penalima - 4:2.
Engleska 2
Birmingem Siti
0:1
Kardif Siti
Bristol Siti
5:0
Blekburn Rovers
Hal Siti
2:2
Midlzbro
Ipsvič Taun
0:0
Votford
Svonsi Siti
3:0
Stouk Siti
Vest Bromvič Albion
2:0
Roteram Jun.
Engleska 3
Piterboro Junajted
3:0
Port Vejl
Vikomb Vonderers
0:0
Derbi Kaunti
Engleska 6 (Jug)
Havant i Voterluvil
0:0
Veling Junajted
Truro Siti
0:0
Istburn Boro
Engleska 7 (Jug)
AFC Toton
3:2
Breknel Taun
Estonija, Kup
četvrtfinale
Lanema JK Hapsalu
0:3
Vimsi Igilikur
Nome Kalju
2:1
Talina Kalev
Paide Linameskond
2:0
Kuresare
Gana 1
Berekum Čelzi
3:2
Drims Akra
Bibiani Gold Stars
3:2
Karela Junajted
Bofoakva Tano
1:0
Aduana Stars
Grejt Olimpiks
1:1
Bekem Junajted
Harts of Lajons
2:0
Akra Lajons
Legon Sitis
1:1
Samarteks
Medeama Sporting Klub
2:0
Harts of Ouk
Real Tamale Junajted
1:0
Nejšns
Grčka 2 - 2.deo
Kampaniakos
4:2
PAOK II
Gvatemala 1 Klausura
CSD Munisipal
3:0
Malakateko
Indija 1 - I Liga
Čurčil Braders
7:0
Radžastan Junajted
Indija 1 - Superliga
Pundžab
4:1
Ist Bengal
Italija 3 A
Pro Sesto
1:1
Vićenca
Japan 1
Jokohama F. Marinos
2:0
Gamba Osaka
Japan 3
Azul Klaro Numacu
2:1
Sagamihara
FK Osaka
2:0
Vanraure Hačinohe
Fukušima Junajted
2:2
Cvajgen Kanazava
Gifu
1:1
Kataler Tojama
Giravanc Kitakjušu
2:0
Rjukju
Ivate Grula Morioka
2:1
Nara Klub
Jokohama SCC
0:1
Omija Ardija
Nagano Parseiro
0:2
Gainare Totori
Tegevaharo Mijazaki
1:2
Imabari
Južna Koreja 2
Anjang
3:0
Bučeon 1995
Ansan Griners
1:0
Čungnam Asan
Čeonan Siti
2:4
Busan I`Park
Čungbuk Čeongdžu
0:0
Gimpo Sitizen
Seongnam
2:2
Seul E-Land
Suvon Samsung Bluvings
5:1
Jeonam Dragons
Kina 1
Cangdžou Majti Lajons
2:0
Čangčun Jatai
Čengdu Rongčeng
3:0
Džeđang
Ćingdao Vest Koust
1:3
Tjenđin Tajgers
Meižou Haka
0:0
Kvingdao Hainiu
Kipar, Kup
polufinale
Aris Limasol
0:3
Omonija
Pafos
2:1
Apolon Limasol
Kirgistan 1
Alga Biškek
1:3
Muras Junajted
Kolumbija, Kup
1/32 finala
Atletiko Uila
2:0
Real Kartagena
Deportivo Pereira
1:1
Itagui Leones
Envigado
3:2
Deportes Kindio
Ljaneros Viljavisensio
2:2
Jaguares Kordoba
KONKAKAF Kup Šampiona
četvrtfinale (r)
Klub Amerika
5:2
Nju Ingland Revolušn
Tigres UANL
1:1
Kolumbus Kru
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 3:4.
Kopa Libertadores - I faza
Atletiko Mineiro
2:1
Rozario Sentral
Fluminense
2:1
Kolo Kolo
Independiente del Valje
2:0
San Lorenco
Junior
1:1
Univerzitario
Libertad
3:0
Deportivo Tačira
Sero Portenjo
1:0
Alijanca
Kopa Sudamerikana - I faza
Atletiko Paranaense
6:0
Deportivo Rajo Zulijano
Boka Juniors
1:0
Trinidense
Danubio
0:0
Sportivo Amelijano
Defensa Husticia
1:1
Olvejs Redi
Fortaleza
5:0
Nasional Potosi
Liga Šampiona - II faza
četvrtfinale
Atletiko Madrid
2:1
Borusija Dortmund
Pari Sen Žermen
2:3
Barselona
Litvanija 1
Banga Gargždai
0:0
Siduva
Kauno Žalgiris
3:0
Džiugas Telšiai
Šiauliai
1:1
Panevežis
Žalgiris
2:0
Transinvest
Mađarska 1
Ferencvaroš
2:1
Diožđer
Meksiko 2 (Klausura)
Atletiko La Paz
0:1
Venados
Kankun
2:2
Dorados Sinaloa
Nemačka 3
Sarbriken
2:1
Unterhahing
Nemačka 4 (Sever)
Ajntraht Norderštet 03
0:0
Bremer SV
Hamburger SV II
2:2
Teutonia Otensen
SSV Jedeloh
0:4
Havelse
Nikaragva 1 (Klausura)
Deportivo Valter Fereti
1:1
UNAN Managva
Matagalpa
1:0
Halapa ART
Real Esteli
2:0
Sport Sebako
Poljska 3
Leh Poznanj II
2:0
GKS Jastrzebije
Republika Srpska, Kup
polufinale
Borac Kozarska Dubica
1:2
Sloga Doboj
Zvijezda 09
1:0
Sutjeska Foča
Rumunija 2 2.deo
Čiksereda Mijerkureja Čuk
1:1
Mioveni
Korvinul
1:0
Unirea Slobocija
Salvador 1 Klausura
Deportivo Dragon
1:2
Munisipal Limenjo
Hokoro
1:2
Alijanca San Salvador
L.A. Firpo
5:1
Onse Deportivo
Platense Munisipal
2:0
FAS
Santa Tekla
1:1
Fuerte San Francisko
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno