Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Copa De La Liga - Fase de clasificacion

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.02. (Ned) 20:10 Platense-River Plata 8.78 4.55 1.37 1.93 1.83 (2)
28.02. (Ned) 22:20 Estudijantes LP-Rasing Klub 2.35 3.10 3.08 1.57 2.32 (2)
01.03. (Pon) 00:30 Boka Juniors-Sarmiento 1.38 4.48 8.08 1.87 1.89 (2)
01.03. (Pon) 22:15 Union Santa Fe-Lanus 3.23 3.28 2.13 1.73 2.05 (2)
02.03. (Uto) 00:30 Atletiko Tukuman-Hurakan B.Aires 2.40 3.20 2.75 1.67 2.15 (1)
02.03. (Uto) 00:30 Rozario Sentral-Godoj Kruz 2.43 3.25 2.73 1.77 2.00 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Zona 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kolon 3 3 0 0 8 : 0 (+8) 9
2 Estudijantes LP 2 2 0 0 4 : 1 (+3) 6
3 Sentral Kordoba SdE 3 2 0 1 6 : 4 (+2) 6
4 Banfild 3 2 0 1 4 : 3 (+1) 6
5 Aldosivi 3 1 1 1 6 : 4 (+2) 4
6 River Plata 2 1 0 1 4 : 2 (+2) 3
7 Platense 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
8 Godoj Kruz 2 1 0 1 2 : 3 (-1) 3
9 Rozario Sentral 2 1 0 1 2 : 4 (-2) 3
10 San Lorenco 3 1 0 2 2 : 7 (-5) 3
11 Rasing Klub 2 0 1 1 2 : 4 (-2) 1
12 Arg. Juniors 3 0 0 3 1 : 5 (-4) 0
13 Arsenal Sarandi 3 0 0 3 1 : 7 (-6) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kolon 1 1 0 0 2 : 0 3 2 2 0 0 6 : 0 6
2. Estudijantes LP 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Sentral Kordoba SdE 1 0 0 1 0 : 3 0 2 2 0 0 6 : 1 6
4. Banfild 2 1 0 1 2 : 3 3 1 1 0 0 2 : 0 3
5. Aldosivi 2 1 0 1 4 : 2 3 1 0 1 0 2 : 2 1
6. River Plata 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
7. Platense 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
8. Godoj Kruz 1 0 0 1 0 : 2 0 1 1 0 0 2 : 1 3
9. Rozario Sentral 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 0 : 3 0
10. San Lorenco 2 1 0 1 2 : 5 3 1 0 0 1 0 : 2 0
11. Rasing Klub 1 0 1 0 2 : 2 1 1 0 0 1 0 : 2 0
12. Arg. Juniors 2 0 0 2 0 : 3 0 1 0 0 1 1 : 2 0
13. Arsenal Sarandi 1 0 0 1 0 : 2 0 2 0 0 2 1 : 5 0

Zona 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Velez Sarsfild 3 3 0 0 5 : 1 (+4) 9
2 Lanus 2 2 0 0 3 : 1 (+2) 6
3 Defensa Husticia 3 2 0 1 5 : 4 (+1) 6
4 Independiente 3 2 0 1 2 : 1 (+1) 6
5 Himnazia La Plata 3 1 1 1 5 : 3 (+2) 4
6 Boka Juniors 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
7 Taljeres 3 1 1 1 3 : 5 (-2) 4
8 Union Santa Fe 2 0 2 0 3 : 3 (0) 2
9 Atletiko Tukuman 2 0 1 1 3 : 4 (-1) 1
10 Hurakan B.Aires 2 0 1 1 3 : 4 (-1) 1
11 Njuels Old Bojs 3 0 1 2 2 : 4 (-2) 1
12 Sarmiento 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
13 Patronato 3 0 0 3 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Velez Sarsfild 1 1 0 0 1 : 0 3 2 2 0 0 4 : 1 6
2. Lanus 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Defensa Husticia 2 2 0 0 4 : 2 6 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Independiente 2 1 0 1 1 : 1 3 1 1 0 0 1 : 0 3
5. Himnazia La Plata 1 1 0 0 3 : 0 3 2 0 1 1 2 : 3 1
6. Boka Juniors 1 0 1 0 2 : 2 1 1 1 0 0 1 : 0 3
7. Taljeres 2 1 1 0 3 : 2 4 1 0 0 1 0 : 3 0
8. Union Santa Fe 1 0 1 0 2 : 2 1 1 0 1 0 1 : 1 1
9. Atletiko Tukuman 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 1 0 2 : 2 1
10. Hurakan B.Aires 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 2 : 3 0
11. Njuels Old Bojs 1 0 0 1 0 : 1 0 2 0 1 1 2 : 3 1
12. Sarmiento 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Patronato 1 0 0 1 0 : 1 0 2 0 0 2 0 : 2 0
Pobednik 2.dela - Kopa Libertadores
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno