Poljska, Poljska 3

Gruf Vejherovo - Olimpija Elblag

Gruf Vejherovo

Olimpija Elblag



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viđev 20 13 4 3 44 : 16 (+28) 43
2 Gornjik Lečna 20 12 6 2 29 : 18 (+11) 42
3 GKS Katovice 20 12 4 4 36 : 19 (+17) 40
4 Resovija 20 11 5 4 35 : 19 (+16) 38
5 Olimpija Elblag 20 8 8 4 28 : 18 (+10) 32
6 Stal Režov 20 9 3 8 33 : 28 (+5) 30
7 Druteks-Bitovija 20 8 5 7 30 : 32 (-2) 29
8 Blekitni Stargard 20 9 2 9 30 : 32 (-2) 29
9 Žnic Pruškov 20 8 3 9 29 : 35 (-6) 27
10 Elana Torun 20 7 5 8 24 : 26 (-2) 26
11 Garbarnija 20 6 7 7 20 : 23 (-3) 25
12 Gornjik Polkovice 20 6 6 8 32 : 24 (+8) 24
13 Leh Poznanj II 20 6 6 8 24 : 28 (-4) 24
14 Pogon Siedlice 20 7 3 10 28 : 32 (-4) 24
15 Skra Čestohova 20 6 4 10 15 : 27 (-12) 22
16 Stal Stalova Vola 20 6 4 10 23 : 34 (-11) 22
17 Legionovia 20 3 3 14 16 : 38 (-22) 12
18 Gruf Vejherovo 20 2 4 14 14 : 41 (-27) 10
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viđev 10 6 3 1 25 : 9 21 10 7 1 2 19 : 7 22
2. Gornjik Lečna 10 7 2 1 12 : 6 23 10 5 4 1 17 : 12 19
3. GKS Katovice 10 7 1 2 20 : 9 22 10 5 3 2 16 : 10 18
4. Resovija 10 6 2 2 19 : 10 20 10 5 3 2 16 : 9 18
5. Olimpija Elblag 10 3 4 3 12 : 10 13 10 5 4 1 16 : 8 19
6. Stal Režov 11 6 2 3 19 : 13 20 9 3 1 5 14 : 15 10
7. Druteks-Bitovija 11 7 2 2 21 : 14 23 9 1 3 5 9 : 18 6
8. Blekitni Stargard 10 6 1 3 18 : 15 19 10 3 1 6 12 : 17 10
9. Žnic Pruškov 10 4 1 5 17 : 22 13 10 4 2 4 12 : 13 14
10. Elana Torun 10 5 2 3 17 : 15 17 10 2 3 5 7 : 11 9
11. Garbarnija 11 2 4 5 7 : 14 10 9 4 3 2 13 : 9 15
12. Gornjik Polkovice 11 3 5 3 19 : 11 14 9 3 1 5 13 : 13 10
13. Leh Poznanj II 9 3 3 3 12 : 11 12 11 3 3 5 12 : 17 12
14. Pogon Siedlice 11 4 1 6 13 : 15 13 9 3 2 4 15 : 17 11
15. Skra Čestohova 10 5 2 3 10 : 10 17 10 1 2 7 5 : 17 5
16. Stal Stalova Vola 6 1 1 4 4 : 9 4 14 5 3 6 19 : 25 18
17. Legionovia 10 1 3 6 7 : 16 6 10 2 0 8 9 : 22 6
18. Gruf Vejherovo 10 1 2 7 9 : 20 5 10 1 2 7 5 : 21 5

Gruf Vejherovo

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
01.12.2019 Stal Stalova Vola 2:3 3+ Poljska 3 2019/2020
23.11.2019 GKS Katovice 0:4 3+ Poljska 3 2019/2020
15.11.2019 Viđev 0:4 3+ Poljska 3 2019/2020
10.11.2019 Elana Torun 0:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
02.11.2019 Gornjik Polkovice 0:5 3+ Poljska 3 2019/2020
26.10.2019 Leh Poznanj II 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
19.10.2019 Garbarnija 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
12.10.2019 Legionovia 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
05.10.2019 Stal Režov 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
28.09.2019 Skra Čestohova 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020

Olimpija Elblag

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
30.11.2019 Elana Torun 0:2 0-2 Poljska 3 2019/2020
23.11.2019 Gornjik Polkovice 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
16.11.2019 Leh Poznanj II 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
09.11.2019 Garbarnija 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
02.11.2019 Legionovia 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
30.10.2019 Rakov Čestohova 0:4 3+ Poljska, Kup 2019/2020
27.10.2019 Stal Režov 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
19.10.2019 Skra Čestohova 2:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
13.10.2019 Gornjik Lečna 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
05.10.2019 Pogon Siedlice 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
15.09.2019 1:4 3+ Poljska 3 2019/2020
28.04.2019 1:1 0-2 Poljska 3 2018/2019
14.10.2018 0:2 0-2 Poljska 3 2018/2019
24.04.2018 1:3 3+ Poljska 3 2017/2018
23.08.2017 3:1 3+ Poljska 3 2017/2018
08.04.2017 1:4 3+ Poljska 3 2016/2017
10.09.2016 0:0 0-2 Poljska 3 2016/2017
Gruf Vejherovo
Ukupno 7 1 2 4 7:15 (-8) 22 1,00 2,14 3,14 3 4 43:57
Domaćin 4 0 0 4 3:13 (-10) 16 0,75 3,25 4,00 1 3 25:75
Gost 3 1 2 0 4:2 (+2) 6 1,33 0,67 2,00 2 1 67:33

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno