Ponuda po danu
Po takmičenju
Urugvaj, Urugvaj 1 (Apertura)
Penjarol - Defensor Sporting
Penjarol
Defensor Sporting
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Penjarol | 9 | 8 | 1 | 0 | 19 | : | 4 | (+15) | 25 |
2 | Progreso | 9 | 6 | 3 | 0 | 21 | : | 13 | (+8) | 21 |
3 | Nasional Mont. | 9 | 5 | 4 | 0 | 18 | : | 8 | (+10) | 19 |
4 | Defensor Sport. | 9 | 4 | 3 | 2 | 17 | : | 11 | (+6) | 15 |
5 | Boston River | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 | : | 10 | (+2) | 15 |
6 | River Plata M. | 9 | 3 | 3 | 3 | 13 | : | 11 | (+2) | 12 |
7 | Rasing Montevideo | 9 | 3 | 3 | 3 | 13 | : | 12 | (+1) | 12 |
8 | Sero Largo | 9 | 3 | 3 | 3 | 8 | : | 8 | (0) | 12 |
9 | Liverpul Mont. | 9 | 2 | 5 | 2 | 14 | : | 13 | (+1) | 11 |
10 | Danubio | 9 | 2 | 3 | 4 | 6 | : | 10 | (-4) | 9 |
11 | Atletiko Sero | 9 | 1 | 5 | 3 | 10 | : | 16 | (-6) | 8 |
12 | Mont. Vonderers | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | : | 14 | (-6) | 8 |
13 | Miramar Mis. | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | : | 15 | (-4) | 7 |
14 | Dep. Maldonado | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | : | 14 | (-6) | 7 |
15 | Rampla Juniors | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | : | 21 | (-13) | 7 |
16 | Sentro Atletiko Feniks | 9 | 0 | 4 | 5 | 5 | : | 11 | (-6) | 4 |
1.mesto - Plej of za prvaka
Iz lige se ispada nakon Klausure, na osnovu tabele za opstanak.
Iz lige se ispada nakon Klausure, na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Penjarol | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | : | 0 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | : | 4 | 15 | |
2. | Progreso | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | : | 6 | 12 | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | : | 7 | 9 | |
3. | Nasional Mont. | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 3 | 13 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | : | 5 | 6 | |
4. | Defensor Sport. | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 4 | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 7 | 5 | |
5. | Boston River | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | : | 6 | 3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 12 | |
6. | River Plata M. | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 6 | 10 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 5 | 2 | |
7. | Rasing Montevideo | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | : | 8 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 9 | |
8. | Sero Largo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 4 | 4 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 4 | 8 | |
9. | Liverpul Mont. | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | : | 7 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | : | 6 | 8 | |
10. | Danubio | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 4 | 2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | : | 6 | 7 | |
11. | Atletiko Sero | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | : | 5 | 6 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 11 | 2 | |
12. | Mont. Vonderers | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 6 | 1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 7 | |
13. | Miramar Mis. | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | : | 10 | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 5 | |
14. | Dep. Maldonado | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 7 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 4 | |
15. | Rampla Juniors | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 7 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | : | 15 | 0 | |
16. | Sentro Atletiko Feniks | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | 1 | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | : | 2 | 3 |
Penjarol
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.04.2024 | Atletiko Mineiro | 2:3 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
20.04.2024 | Boston River | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
17.04.2024 | Montevideo Siti Torke | 1:3 | 3+ | Urugvaj, Kup | 2023 | |||
14.04.2024 | Danubio | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
11.04.2024 | Karakas | 5:0 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
07.04.2024 | Dep. Maldonado | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
04.04.2024 | Rozario Sentral | 0:1 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
29.03.2024 | Nasional Mont. | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | Rasing Montevideo | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Atletiko Sero | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 |
Defensor Sporting
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.04.2024 | Rampla Juniors | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
19.04.2024 | Liverpul Mont. | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | River Plata M. | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
10.04.2024 | River Plata M. | 2:1 | 3+ | Urugvaj, Kup | 2023 | |||
05.04.2024 | Boston River | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
30.03.2024 | Danubio | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
24.03.2024 | Dep. Maldonado | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2024 | |||
13.03.2024 | Danubio | 2:0 | 0-2 | Urugvaj, Kup | 2023 | |||
10.03.2024 | Nasional Mont. | 3:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Rasing Montevideo | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Penjarol | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 64 | 25 | 22 | 17 | 92:80 | (+12) | 172 | 1,44 | 1,25 | 2,69 | 29 | 35 | 45:55 |
Domaćin | 35 | 15 | 9 | 11 | 51:43 | (+8) | 94 | 1,46 | 1,23 | 2,69 | 17 | 18 | 49:51 |
Gost | 29 | 10 | 13 | 6 | 41:37 | (+4) | 78 | 1,41 | 1,28 | 2,69 | 12 | 17 | 41:59 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari